Малки ЮНЧЕТА игриви стават като цветето красиви- ТЕМА №104

  • 24 392
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 57
galinkacat, честито зъбче, бяло и здраво да е и начало на скорошните нови все такива Simple Smile

Минди, попарата правя с билков чай, който не е бил запарван като за възрастен, само топвам пликчето за 20-30 секунди и го вадя. Все ми е тая, ще прояде, важното е да не се отказвам Wink

Днес натиках успешно самоделното си пюре и за десерт настъргана ябълка. По-постен обяд не е имал, милия, ама поне го изяде. Нещо се мръщи сега на комбинацията кисело мляко, бисквити Плазмон и намачкан банан, да му се чуди човек, и после защо майка му била сто кила  Mr. Green

Зара без работа не стои Wink не е като мен да се мотае по кафетата. Нямам желание да уча, имам желание да ръкоделствам и да блея в нищото (типично по бабешки  Joy)

Лили, да кажеш какво правят на Тони на пишлето, че ми е любопитно  Rolling Eyes

Доколкото четох за програмите АЗ МОГА, един голям хаос, кандидатстваш за курс, записваш се, изкарваш кетапа и тогава плащат, или не съм схванала, ама като гледам, освен езиковите, другите ми се виждат бош лаф работа... аман от всякакви организации дето обучават и усвояват пари. Аз съм много доволна от ИЧС (не само защото ми е на един хвърлей място), а преподавателките са доста строги и изискват много. Бих се записала на руски, хич не ми вървят тия езици. Милена, сега е мястото да кажеш какви езици говориш :Р Поздравления за отличния успех, аз те разбирам, напълно! Колко още ти остава? Беше информатика, нали? Скорошно оздравяване за теб и дано Алекс се размине с вируса!

Вили, ти Велислава ли си? Ще взема да си направя собствен списък с имената, че все нещо не ми достига :Р

Снеже, времето при вас слънчаса ли? Тук е прекрасно, само за разходки, ама с този вятър  newsm78 днес се разминахме само със сън навън.

Има ли ентусиасти за новата тема?

# 691
  • Мнения: 50
Днес натиках успешно самоделното си пюре и за десерт настъргана ябълка. По-постен обяд не е имал, милия, ама поне го изяде. Нещо се мръщи сега на комбинацията кисело мляко, бисквити Плазмон и намачкан банан, да му се чуди човек, и после защо майка му била сто кила  Mr. Green

Снеже, времето при вас слънчаса ли? Тук е прекрасно, само за разходки, ама с този вятър  newsm78 днес се разминахме само със сън навън.


Хехе, и аз съм на тази диета - дояждане на бебешка храна Simple Smile. Само че номерът е да не си правиш за теб, а само на остатъците да караш - ей тъй се свалят килата!
А иначе при нас слънчаса, ама си е 4-5 градуса Simple Smile още излизаме с мечки, чували, шапки, шалове, ръкавици... ooooh!

# 692
  • София
  • Мнения: 2 658
Благодаря на всички за комплиментите!   bouquet  Heart Eyes

Ние днес бяхме на консултация и после при майка на гости. Марти е вече 10 кила и 75 см. , но голямата ми гордост е Габи, която с нейното неядене за 7 месеца и качила 1300гр и 5 см. Simple Smile

Аз почвам от днес подготовката за Великден  Grinning Обожавам големите празници и всичко свързано с тях! Вие какво ще правите? Аз сладки зайчета и пиленца, козинаци и за първи път тая година сама яйца. Досега не правех, защото от дете не понасям миризмата на оцет и повръщам, но сега намерих идеи за боядисване с хранителни бои.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 173
gmarinova, и ние днес за първи път на домашна храна - пасиран грах. Ама Жорката яде всичко. Няма проблеми дори с попарата, която вие не харесвате. Даже миналия ден я прави с козунак и АМ - изяде и това чудо.

Момичета идва Великден - дайте идеи за украси. Аз съм посяла естествена трева в две купи и в тях ще слагаме боядисани яйца. По късно ще кача снимки.
Засега само с Великденски покривки и венец на вратата минавам - но може да помисля за нещо друго.    bouquet Много естеств цветя във вазите например....

# 694
  • Мнения: 96
Здравейте момичета!
Днес времето беше страхоно, а с мъжа ми целия ден бяхме по разходки /цяла седмица си беше взел отпуск и хубаво си починах и аз/. Но днес страшно много се ядосах.... в парка до нас бяхме и в южния парк, много искахме да качим Петър на въртележка, защото очите му са само във въртележките, но и в парка до нас и в южния парк чичковците ни отказаха да го качат, бил много малък, да сме отишли края на есента тогава щели да го качат  #Cussing out
За Великден /срам не срам ще си призная/ нищо няма да правя ......мама , ще боядиса яйца и направи агънцето, а козунаците ще си ги купим, дори тази година пропуснах и пролетното чистене, ама така или иначе чистя през ден казах си, че може да го отложа за понатам  Blush

# 695
  • Мнения: 187
За Влик ден смятам да приключа с направата на козунак и да боядисам яйца! Козунака отнема доста време и усилия...за друго после нямам сили! На празничните вечери малко украса на масата и толкова!
За зеленчуците и плодовете: Алекс яде почти всичко! Даже му вкарах авокадо, манго и ананас  Embarassed Ако нещо може да се яде сурово му го давам сурово., ако не го варя! И тъй като отказва попара и макарони от два дена е на каша с череши, та да е готов и за сезона начерешите...смятам преди годинката да въведа и ягодите, че да си хапне момчето! Не че може без него на масата...днес голям рев дръпна заради една краставица...е ми какво да направя, дадах му да смуче Blush и тъй, нали сме най-гладни.....Хапваме си! Иначе днес на обяд му направих супа от картоф, грах, праз, морков и жълтък и преди да го пасирам добавих жълтък! Стана ужасно вкусно... остави ми 3 лъжички....всичко си изяде!

# 696
  • София
  • Мнения: 2 658
Поли, на коя въртележка пита? Аз на тази по средата съм качвала Габи на годинка и 1-2 месеца и ми дадоха столче да седя до нея.

# 697
  • Мнения: 96
Петя, тази беше затворена, ние питахме на долната  до канала.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Петя, ама ти нямаш спирачки.  Wink Торта след торта, а сега направо незнам какви ще ги свършиш и за Великден. Поздравявам те и няма да крия, че много ти се възхищавам-гледаш две деца и намираш време да твориш такива произведения.
gmarinova относно попарата да изкажа и аз менние, въпреки, че не си ми искала, но може пък да съм полезна. Аз бях много сигурна, че моето капризно дете няма да харесва попарата, но ме изненада. Изяжда си я без проблеми. Но и за мое учудване и на мен ми се услажда/опитвала съм от нейната/. Та да си дойдем на думата-аз я правя с вода, сирене и масло. Сухарите ми са Ети Мак. Франческа беше споделила за тези сухари, че са без сол, и аз понеже я избягвам реших да взема точно такива. Леко са сладникави и като ги залея с водичката замирисват много сладко. И попарата става страхотна. Незнам с какви сухари правиш на Председателя, но ако не с такива, може да пробваш. Просто споделих, дано съм полезна.  Hug
galinkacat ееее хайде честито. Да са ви бели и здрави!
А може ли да пуснете линк за тези курсове, моля. Тъкмо днес една приятелка ми говореше за тях, но спомена, че не можела да намери инфо, та ще се радвам ако споделите и й помогна.

# 699
  • Мнения: 165

А може ли да пуснете линк за тези курсове, моля. Тъкмо днес една приятелка ми говореше за тях, но спомена, че не можела да намери инфо, та ще се радвам ако споделите и й помогна.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482144.0

# 700
  • Мнения: 57
Е, Нинка, благодаря за напомнянето  Hug аз и захар слагам, пустото да яде, ама... ще пробвам тези сухари. Аман от сладкари, ей, само сладкото го влече моя  Embarassed много му хареса Зърнин М на Слънчо, и като я опитах, ми тя е като захаросано брашно  Sad

Хрис, много си смела с козунака Wink аз като знам колко яйца има, и захар, сигурно ще му дам някоя троха само  Embarassed

Гити, тук веднага на отчет. Лещата посадена преди 10 дни, сега е изцоляла към 10-на см. Като съм тъп и взех тези кофички, сега си отглеждам леща гигант  Joy каква друга трева мога да си отгледам до Великден?

Аз боядисвам яйца в памук (само така мога, иначе всички ми стават кафеви от многото проби) и подреждам масата. Много ми се ще да имам свеж букет, и ще изнудя мъжа да ми вземе. А за първа година ще направя козунак (да живее Мулинекс-а, ще му хвана цаката аз, ама...   chef)

Ай сполай от мен банда, вече и кръст ме боли, шатрим по паркета яко, пързаля се, не ще да лази и опитва всички прашасали гадости, които системно се правя, че не виждам  Whistling чака ме яко чистене, дано мъжкото тяло вземе някой и друг ден да разхожда отрочето навън и ще се вихря както аз си знам  afwitch

Милена, ако не се обърна към теб с the1, не ме четеш  smile3534

# 701
  • София
  • Мнения: 1 173
gmarinova, аз взех тревна смеска от Фантастико - ама пак са нужни 6-7 дена да поникне трева. Вече е късно.
В купения козунак мислиш ли че има много яйца???? newsm78 Пък и да има - изяде попарата . Май твоя Петър е като нашия Жорко - първо търкаляне, сега само тътрене по паркета - нали се пързаля. Купихме буйки от Колев и Колев  - да има сцепление - дано се научи да пълзи, ама.....малък напредък  Simple Smile
Каката ми беше голяма пъргавелка, а юнака - голям тутльо ще е..... Simple Smile Но да е жив и здрав -  ще се научи. Дано поне като тръгне на ясла - да може да ходи. Мисля да го пускам като стане на 1 год - че ще почвам работа. Ако е живот и здраве....както се казва.

# 702
  • Мнения: 57
Аааа, Хрис, имам предвид, че се пързаля и трябва да го придържам. Иначе лази, лази и се изправя по мебелите, но там се пързаля. Много напредна при нашите, на килимите Wink Къде ще чакаш яслена група? Аз взех да оглеждам частните ясли в района.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 173
gmarinova, в частната Джани Родари ще го вземат Бях питала преди - нямаше проблеми. Те са в двора на ПЖИ. Таксата беше 500 лв. Това е краен вариант #Crazy

# 704
  • София
  • Мнения: 2 658
Петя, тази беше затворена, ние питахме на долната  до канала.
а не, тази се върти много бързо и е за по-големи деца. На Габи лятото и стана лошо на нея, а се въртеше по 7-8 пъти нон стоп по другите. На тази средната по средата има едно куче, те са по-дълбоки и удобни за най-малките и дават на майката едно пластмасово столче да седне да го държи.  Peace И мъжа и жената са супер готини, той човека сам си е правил въртележката и е най-хубавата, която съм виждала от обикаляне по парковете.

ninand  Hug


Някой има ли вести от raia?

Общи условия

Активация на акаунт