малък ембрион, неритмична сърдечна дейност

  • 6 980
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
и другия доктор потвърди диагнозата...сега следва най-гадната част.
от мен до тук.

# 16
  • Мнения: 3 621
полинда много съжалявам, че трябва да преминеш през това.

# 17
  • Мнения: 2 865
И аз съжалявам...

# 18
  • Мнения: 3 422
Много, много съжалявам Sad
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 98
полинда, сжалявам, че и на теб ти се случва.... Cry......дано мине бързо и всички да е наред след това Praynig Praynig Praynig....има една темичка кюртаж и забременяване след това в искам бебе......на мен тя ми беше спасението.....момичетатат там сме преживели същото.......

силно те  Hug Hug Hug и те чакаме пак, но вече с добри новини.......

# 20
  • Мнения: 56
Съчувствам ти много. И аз  преминах през същото - надежда, молитви  и хиляди пъти дано дано. Сега една година по късно съм бременна и нещата са наред. Когато премине всичко опитайте пак. И ти пожелавам всичко да е наред и накрая да имаш едно здраво и сладко бебче!!!

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте, в 7г.с и 4 дни бях на преглед - почти не се виждаше ембрион и пулсации. В 8 и 4 дни отново бях на преглед и помолих докторката да бъде честна с мен.Тогава каза, че нещата не й харесват, че ембриона отговаря на 6 г. с и 4 дни , а би трябвало вече да е съвсем оформен.В същото време пулсации има. Моля, ако на някой му се е случило подобно нещо в тези ранните седмици, нека пише как са се развили нещата.Защото аз сега просто трябва да чакам около седмица и това ме побърква. Споделете дори да е завършило зле.

# 22
  • Мнения: 56
Много съжалявам за това, което преживяваш в момента. При мен нещата бяха подобни през 2008г. се случи - имаше сърдечен ритъм, но не се развиваше и всичко завърши с мисед.
Не е задължително и при теб да завърши така, консултирай се с още един лекар, изчакай да мине още време, може просто да си забременяла  по-късно. Ще се моля за теб и ще се надявам всичко е наред. Ако искаш да споделиш с някого или да поговориш насреща съм, може и на лични съобщения.  Hug  

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
При мен в 6 г.с. отговаряше на 4 г.с. Нямаше сърдечна дейност. След 4 дни отидох за кюртаж, но се беше появил пулс , стоях 3 дена в болница, после вкъщи. След 10 дни отидох на преглед, ембрионът някак си беше "наваксал" и беше в 8,2 г.с., тоест само два дни по-малък от нормалното, но вече нямаше сърдечна дейност. 10-те дни вкъщи  бяха кошмарни-знаех, че няма шанс, но въпреки това вътрешно се надявах. Емоционално бях като , че стоях на пръсти. Изправил си се на пръсти, едвам пазиш равновесие, но не можеш да се отпуснеш. Ей така си го описвам състоянието тогава. Щеше ми се нещата да бяха приключили още в 6-тата седмица.

# 24
  • Мнения: 3
Съжалявам за това, което ти се е случило .... това са спомени от които винаги ще боли. Аз продължавам да чакам и това ме побърква. Надявам се, нещата по-скоро да се изяснят защото времето минава, вече съм в 9 седмица и 2 дни и ми става все по-трудно.

# 25
  • Мнения: 32
Миличи, прекрасно ви разбирам какво чувствате. И аз в края на 2008 преживях същото- малък ембрион, няма сърдечна дейност и т.н., но пък точно по същото време, но една г по-късно ми казаха че ще имам не едно а две бебета. И сега им гледам сладките муцунки и въобще не си спомням за 2008. Нали знаете, че Бог взема едно , но дава друго. Бъдете позитивни и нещата ще са наред.

Общи условия

Активация на акаунт