Има ли жени,които са зле финансово,но въпреки това успяват да изглеждат добре?

  • 2 972
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 701
Относно боята за коса - аз използвам Лонда или Палете. Не са 2 лв., ама не са и 16 лв. и пак ми покриват идеално. Дори сама се боядисвам и се справям отлично. Наистина зная 2 и 200.
Що се отнася до облеклото - пазарувам дрехи втора употреба. Изучила съм къде и кога зареждат нова стока и ходя. Естествено, голямо ровене и упоритост се изисква, докато си избереш, но пък така се забавлявам ... За козметиката - не съм придирчива, не ползвам супер скъпи неща. Привърженик съм на домашното разкрасяване.

# 16
  • Мнения: 1 731
Миленчеее,от една кръвна група сме с тебе. Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 701
Като отида в дрехите втора употреба и се самозабравям. Толкоз много неща съм си накупила ... И имам дори и няколко маркови дрехи. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 893
Аз пък си купувам дънки за 15лв и пак съм доволна . Peace Не се заяждам ,просто констатирам. Peace
А относно боята ,аз си купувам една гръцка ,казва се 'Eche' .Придава страхотен блясък и много добре покрива белите коси.
Lirena,имам чувството че си свикнала да си купуваш по-скъпи неща и затова сега малко ти е терсене,но както се каза по-горе:Човек знае и 2 и 200.Ще се справиш,сигурна съм. Hug

Да,права си,не се сърдя. А за боята ,която ползваш и аз се замислих,тъй като съм чувала добри отзиви. Дали има хубави червени цветове?

# 19
  • Мнения: 1 731
Ами не съм се заглеждала по червените нюанси ,защото аз съм брюнетка открай време.Или кестеняво нещо тип шоколад ,или черно си вземам.Но провери ,струва си. Peace

# 20
  • Враца
  • Мнения: 2 323
мдам, българската козметика е на много добро ниво, и струва много малко.любител съм й.
а относно дрехите- обичам да пазарувам от втора употреба.
не купувам дрипи, разбира се.
има много магазини вече, и в тях масово има освен много ефектни неща, дори и такива маркови. така хем съм уникална, хем давам символични пари и нещо като ми омръзне, не ми е жал да се разделя с него.
обувки пазарувам от намаления. чантите не ги намаляват особено, но те са ми слабост и давам и повечко пари там. Peace


и аз съм изпадала в положението да остана без работа- е, макар да бях по-безпарична, това е един от най-хубавите периоди от живота ми- имах време, бях свободна да правя всичко, което преди съм искала, ама не е имало как...  не всичко приятно и забавно струва пари.
ето, пролет иде... разходки, градинки, срещи с всички приятели, за които от  години не си имала време... като си намериш работа после  ще ти се струва като наказание Laughing

успех все-пак Peace Hug

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 16:29 от Трън в Очите

# 21
  • Мнения: 1 893
Много сте мили,пак благодаря за подкрепата и съветите. Ще намина тия дни да разгледам магазините Втора употреба. Наистина има какво да се намери в тях, даже по-добро от скъпите.

Общи условия

Активация на акаунт