С какво Ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ - 3 част?

  • 66 534
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 562
Биляна, свекърва ти, че е дразнеща личност - дразнеща е. НО мъжът ти май и той не е стока ...  Confused

# 736
  • Мнения: 1 972
Биляна, свекърва ти, че е дразнеща личност - дразнеща е. НО мъжът ти май и той не е стока ...  Confused

Подкрепям  Peace

# 737
  • София
  • Мнения: 1 395
Билянче,  Hug
Трябва с мъжа си да си изясните нещата първо, докато той не започне да й прави забележки няма да спре, само ти ще станеш "лошата". Когато той изрази твоето мнение и ти после обясниш е съвсем друго. Макар че наскоро разбрах че съм била правила магии на мъжа ми да не ходи често у свекървата да ги вижда (това го казва мъжът й, който последния път, когато бяхме там, му налетя на бой поради хроничното си пиянство Crazy )

# 738
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
Хайде и аз в тази тема.Живеем заедно за съжаление надявам се след снощния скандал да не е за дълго.Такива думи чух като минавах в коридора а те бяха на затворена врата със свекъра,че чак още не мога да повярвам.След всичко което ни се случи мислех си,че се е променила,но уви "вълкът наистина кожата си мени,но не и нрава".А през цялата 2-а бременност ме глезеше,целуваше а сега ме търпяла само заради детето.Само да се махнем и ще забрави за внучето си уж което много го обича.Още не мога да повярвам на думите  който чух а 100% се отнасяха за мен ще спестя другите окраски.

# 739
  • Мнения: 1 296
Хайде и аз в тази тема.Живеем заедно за съжаление надявам се след снощния скандал да не е за дълго.Такива думи чух като минавах в коридора а те бяха на затворена врата със свекъра,че чак още не мога да повярвам.След всичко което ни се случи мислех си,че се е променила,но уви "вълкът наистина кожата си мени,но не и нрава".А през цялата 2-а бременност ме глезеше,целуваше а сега ме търпяла само заради детето.Само да се махнем и ще забрави за внучето си уж което много го обича.Още не мога да повярвам на думите  който чух а 100% се отнасяха за мен ще спестя другите окраски.

И на мен снощи се случи същото, за кой ли път за толкова години. Ама хич не ми дреме, убедила съм се, че за простия човек и силният вятър прегради няма.

# 740
  • Мнения: 212
...Милата, направо се побърка като ме видя черна  Mr. Green.
Това пък защо?

 
... Почна да ми бръщолеви някакви глупости, които завършиха с това, че ще дойде да живее при нас, защото това било нейна къща.
И какво общо има това с ходенето ти на море? Или да не търся логика? Laughing
Защото, докато аз съм си вяла д..то на морето, синчето е работило. Сега схвана ли?

ПП и е изкарвал пари за да мога да ги харча
Хахаха,найс Wink Няма да се оплаквам,ама да споделя нещо,което ми стана супер смешно.
Значи преди 2 седмици и аз така като теб отидох на море,без мъжо.Принципно кожата ми е бяла като мляко (почти буквално го казвам),а се прибрах супер черна (за първи път в живота си почернях. Обикновенно съм червена като рак). Вижда ме тя,огледа ме отгоре до долу и заяви "Е,ти почти не си почерняла"  Laughing
От там сина й вика "Е,погледни я бе,кога си я виждала толкова черна,как можеш да кажеш,че почти не е почерняла?"

После се досетих,жената ходеше сума ти време на басейн,че да почернее (бяхме на сватба и гонеше тен явно),а аз се върнах по-черна от нея,явно не е била много въодушевена от тоя факт Grinning

# 741
  • Мнения: 348
 Laughing
Преди време решавам пак да си накъдря косата, моята фризьорка си знае как искам - леки вълнички, нито ситни, нито едри. Вижда ме любимата и ми казва:
 - Хм, ма то въобще не е къдраво, едно такова ти е станало леко чупливо, не ти се е получило.
 - Получило се е перфектно, аз точно така исках, да е на леки вълнички, да не ми е къдрава косата.
 - Абе то не е на леки вълнички, а баш си е къдраво. Не ти се е получило.
  33uu

# 742
  • Мнения: 212
Laughing
Преди време решавам пак да си накъдря косата, моята фризьорка си знае как искам - леки вълнички, нито ситни, нито едри. Вижда ме любимата и ми казва:
 - Хм, ма то въобще не е къдраво, едно такова ти е станало леко чупливо, не ти се е получило.
 - Получило се е перфектно, аз точно така исках, да е на леки вълнички, да не ми е къдрава косата.
 - Абе то не е на леки вълнички, а баш си е къдраво. Не ти се е получило.
  33uu
Laughing Laughing
Чудя се на тези жени,защо от вътре им идва да се заяждат,и в яда си да си противоречат newsm78

П.С не е ли време за нова тема Hug

# 743
  • Мнения: 702
Хаха Simple Smile
Моята, с тъпите си изпълнения, направо ме убива. Все се оплаква, че никой не й се обажда, което не е вярно, но сега, когато мъжът ми го няма, по-точно последните два месеца, аз няколко пъти й звъня да пием кафенце, а тя все си измисля оправдания да не се видим. Снощи за пореден път й звъннах, а тя ми вика: "Ти нали все си изморена, какво да те натоварвам и аз." Ми изморена съм, ходя на работа, майка ми е с тежка диагноза, мъжът ми го няма, проблеми всякакви, ще си почивам всяка минута, много ясно. Ама така звучи, все едно че като кажа, че съм изморена и се оправдавам, че не искам да се виждаме. Не че ми пука особено, но понеже го казва все с "добри намерения" и една мазна, мазна, на моменти почва да ме дразни.Ама сега като се върне милото, ще му обадя аз на него интрижка  Mr. Green

# 744
  • Мнения: 87

Хахаха,найс Wink Няма да се оплаквам,ама да споделя нещо,което ми стана супер смешно.
Значи преди 2 седмици и аз така като теб отидох на море,без мъжо.Принципно кожата ми е бяла като мляко (почти буквално го казвам),а се прибрах супер черна (за първи път в живота си почернях. Обикновенно съм червена като рак). Вижда ме тя,огледа ме отгоре до долу и заяви "Е,ти почти не си почерняла"  Laughing
От там сина й вика "Е,погледни я бе,кога си я виждала толкова черна,как можеш да кажеш,че почти не е почерняла?"

После се досетих,жената ходеше сума ти време на басейн,че да почернее (бяхме на сватба и гонеше тен явно),а аз се върнах по-черна от нея,явно не е била много въодушевена от тоя факт Grinning

Laughing
Преди време решавам пак да си накъдря косата, моята фризьорка си знае как искам - леки вълнички, нито ситни, нито едри. Вижда ме любимата и ми казва:
 - Хм, ма то въобще не е къдраво, едно такова ти е станало леко чупливо, не ти се е получило.
 - Получило се е перфектно, аз точно така исках, да е на леки вълнички, да не ми е къдрава косата.
 - Абе то не е на леки вълнички, а баш си е къдраво. Не ти се е получило.
  33uu
Хахахахаа тия жени обаче са се побъркали наистина  newsm62 newsm62 smile3532

# 745
  • Мнения: 1 350
Аз идвам да се оплача ,че май са захранили синът ми без аз да знам .По -точно бил  е захранен от пръста на свекър ми ,потопен в мед #Cussing out И това е било преди 2 седмици ,но днес като се скарахме за един захарен сироп и ми признаха ,че и мед са давали веднъж на детето (най-вероятно ,докато съм била в другата стая или до тоалетната ,почти не изпускам малкия от очи заради подобни изцепки Confused)Медът бил избран ,защото дядото бил пчелар.Ами ако беше месар ,ако имаше казан за ракия ....с какво ли щяха да го захранят - с пърцуца и шпек салам #Cussing out
Ей ,бясна съм ,аз подозирах нещо ,но днес доста нагло ми го съобщиха .
На всичкото отгоре ще има някакъв селски сбор другата седмица ,на който задължително трябвало да отидем .И други години сме присъствали ,но сега с детето няма как ,нито ще излезем някъде ,нито ми е до кифтета и сръбска музика.Но свеки каза "Вие ще отидете на дискотека ,аз аз ще СИ Го гледам детето" ooooh! Откъде я измисли тая дискотек а, това чудо ,знае ,че изобщо не сме по тези неща ,но само и само да й оставя малкия ,сигурно света ще обърне.Няма да се учудя ако и компания ни е намерила ooooh!

# 746
  • София
  • Мнения: 1 395
Данчето, със захранването съм имала ужасни проблеми и аз!
Специално пчелен мед знам че до 2г не е препоръчителен, тъй като може да е събиран от цветове, които да предизвикат стомашни проблеми у детето. При възрастните флората е достатъчно силна, за да няма никакви реакции.
Но случаят при мен беше такъв: "Аз ще купя мед за бебето" аз обяснявам защо НЯМА да купи мед за "бебето" на другия ден "аз ще купя мед за бебето" накрая купи мед за бебето и аз го поскрих малко Crazy Връщаме се в София и сме навън, случайна нейна позната минава и говори нещо за детето и споменава за "мед през зимата" и свеки отговаря "А, не, мед не може поне още година, той не е хич полезен, така ми каза един в работа" Joy

# 747
  • Мнения: 212
Аз идвам да се оплача ,че май са захранили синът ми без аз да знам .По -точно бил  е захранен от пръста на свекър ми ,потопен в мед
Дани,добре де,ти верно ли си мълчиш за тия неща и само си трупаш?
Как ще ти захранва детето без да те пита бе???? Ако е моята свекърва-шута в гъза и ще си види внучето през крив макарон.... #Cussing out

# 748
  • Мнения: 1 807
Аз идвам да се оплача ,че май са захранили синът ми без аз да знам .По -точно бил  е захранен от пръста на свекър ми ,потопен в мед #Cussing out

Е това вече е върхът! #Cussing out
Да ви кажа и мен много ме беше страх какво ще дадат на детето - за това все ги следя какво правят. Когато сме на гости - изтръпвам ако вземе детето и реши да го разведе до другата стая. При нас случая е по-особен, защото ние сме с алергия и трябва да спазваме диета - много "мъдри" съвети съм получавала как трябва да й храня, но май не са посмели да направят нещо зад гърба ми, но аз реално не съм я оставяла за повече от 2-3 минути насаме с тях! Въпреки, че при Данчето - това не е помогнало много - който иска да направи някоя глупост - все ще намери време!

По този повод: още в началото - нали знаете как бебетата трябва да се повиват, да се мажат с мас, да се къпят в солена вода и веднъж седмично да се намазват със суров жълтък от главата до петите! Crazy

# 749
  • Мнения: 212
Пропусна шумата от...кво беше орехи срещу рахит  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт