Клуб Бургаски Ветренски мами-5

  • 24 806
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
Това ,което Мама89 е споменала е три-витаминол,използва се за растеж на овча вълна Grinning-,но явно си действа за всякакъв вид вълна Grinning,аз се отказах да го пробвам ,за да не прояви ефект и на други части от тялото Crazy
аз лично и след двете раждания си купувах ампули за косопад на -ей сега ще им объркам името-рене фу...ер -някой по-паметлив да внесе корекция в наименованието моля Grinning-зелена кутия,мисля с 12 ампули,на мен ми подействаха след 5-6-тата,а косопада наистина беше ужасяващ
днес мина личната....такава диета за кърмене ми предписа   Party,такива лишения зверски  Simple Smile,....че като резултат изядох един шоколад да се успокоя и да си вдигна нивото на серотонина и ендорфина Grinning,
ваксините пак не били ясни....дали превенар или синфлорикс,
за София ми препоръчва Пневмо 23-зариди броя щамове,аз пъ кпрочетох ред негативи за нея и клоня към Превенар.....,
за Васко пък на 6-годишна възраст трябва да се слага някаква три-валентна,можело обаче да не сключат договор и вместо нея-две боцвания  ooooh!.....,
а той както не знае да реве-от сега поемам дъх и затварям очи като си представя едновременна  ваксинация на три деца Crazy Laughing

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 17:27 от maimp

# 31
  • Мнения: 863
Честито първо зъбче на Колето Hug!

Моето контейнерче за дозички АМ е на Авент,ама май има и по-евтини варианти.Отделно когато ми трябват повече дози,ползвам от контейнерчетата,в които замразявах кърма.

Vessita, и моята коса взе да капе след раждането.Че и да цъфти,а беше толкова здрава през бременността.Не съм взела мерки,но по-рано бях много доволна от дражетата на Мерц.Тогава от червена коса с многократно третиране минах на руса,и с тяхна помощ изобщо не се изтощи.
А съвета,който ти е дала мама89 е добър-това са витамини-АД3Е,мисля,че се казваше Тривитаминол и се използва и от фризьори.На животните им се дава вътрешно-не се мажат Hug.

# 32
  • Мнения: 863
Това ,което Мама89 е споменала е три-витаминол,използва се за растеж на овча вълна Grinning-,но явно си действа за всякакъв вид вълна Grinning,аз се отказах да го пробвам ,за да не прояви ефект и на други части от тялото Crazy
hahaha Решението е просто-няма да се маже на другите места Joy.

# 33
  • Мнения: 723
Това ,което Мама89 е споменала е три-витаминол,използва се за растеж на овча вълна Grinning-,но явно си действа за всякакъв вид вълна Grinning,аз се отказах да го пробвам ,за да не прояви ефект и на други части от тялото Crazy
hahaha Решението е просто-няма да се маже на другите места Joy.
тъй,тъй после да не идвам при теб като пациент Grinning

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 510
М..Борис не ще мляко след зеленчуковите, явно го засища, по-добре е може би да го добавяш към пюрето.


Някой питаше за сайт, от който мже да поръча количка отвън.

www.bimbomarket.it  , доставят до тука с куриер , ама доставката идв към 38 евро за една количка лятна.
Ванче, ти поръчвала ли си нещо от там?
Аз си харесах лятна количка от там, ама тая доставка наистина много дебела идва. Ако има още някой мераклия да се джойне?

Не съм поръчвала, ама с тая доствка ще ми излезе количката все едно я купувам от тука..

# 35
  • Мнения: 226
Еййй, Милено твоя Кольо уби рибата с този зъб! да му е честит и скоро май ще се похвалиш че сте станали и месояди!
Веси и на мен много ми капе косата. Аз най-много се доверявам на хумата, но още не съм почнала да я ползвам. Иначе вкъщи навсякъде мои косми. Душче тия трески са много упорити, но и с тях ще се преборим!
Честита рожденичка Вили! Много да те слуша и помага!
SuNnY SkY - точно така, носиш каквото трябва за приготвянето на млякото и като ти се наложи - правиш и храниш, но затопляй повече водата, преди да я сложиш в термоса поне, докато още е студено навън.
Айде стига толкоз!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Мерси момичета !  Hug
Контейнерчета за кърма си имам,сега и за АМ ще си взема.
А за витамините за коса ,в тази тема има инфо за маската ,която Мама89 спомена Тук ! . Аз даже си го купих това шишенце,ама ме достраша да го използвам.
Иначе онзи ден се офъках доста и тъкмо бях доволна,че ще ми е малко косицата и ще я изправям по-лесно,ама за мой късмет пресата се развали. Сега си ходя с чуплива коса .  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 623
няма страшно мажете се на воля.почти нямам приятелка или позната,която да не се е мазала с това нещо,включително аз и мъжа ми  Peace
само няма да мажете на други места,че незнам....

# 38
  • Мнения: 60
И аз тук  Wink
Видях аз днеска Колето със зъзбчето и Вили  Heart Eyes точно ме хванаха да муцам кюфталаци  Blush  ама бях много гладна  Laughing  туй мойто дребното хич не иска вкъщи голям рев голямо чудо - луда станах и само миткам по улиците като безпризорна  Rolling Eyes   днес от 9:30 чак сега в 18:00 се прибирам крака нямам ама Михи поне поспа малко  Simple Smile
Съни скай  Hug  Heart Eyes
Проста Мария да ти е жива и здрава каката, много да слушка и да помага    bouquet

# 39
  • Мнения: 723
гледам прогнозите за времето за събота и неделя и кроя планове за излизане.......дали със София или със София и Вяра Party,
от 17 февруари не съм излизала Sad,ако знаете колко обездвижена физически и емоционално се чувствам Cry

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Наталия!!! Да е здрава и да получи много подаръци!  Party

Честито първо зъбче и на малкото Коле! Да ги изкара лесно всичките бели бисерчета. Мели, ако го бях прочела по-рано това днес щях да ви честитя на живо като се видяхме!  Hug

du64e, за крустите по главата препоръчвам с двете си ръце и с двата си крака ето този шампоан!!! Преди да го купя главата на Борис беше нещо страшно! Почти цялата покрита с крусти. Само с едно намазване и измиване всичко изчезна и до сега (да чукна на дърво) не са се появили.

За АМ- ползвам тази  кутийка с 3 отделения на Авент. Купих и един термос от 300 мл и така се оправяме по разходките.

# 41
  • Мнения: 83
Честито!!! newsm59 както и за феята babydust7 на зъбките, която рано ви е издебнала Simple Smile
Съни, за контейнерите ясно, но мислиш вече навън ли да храниш Димана?

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 420
Мерси, момичета! И аз много се вълнувам за това зъбче! Hug
За косопада - леле и аз съм като развълнувана топола в листопаден период;-)
maimp, сподели повече за тези ампули?

Честит РД на Наталия:-)

# 43
  • Мнения: 534
Честито първо зъбче на Ники и Рожден ден на кака Наталия

тва за 3-витаминола съм го ползвала преди време сега пак мисля да си го купя и да почвам маските, че и мен ме мъчи косопад последно време Tired само ме притеснява дали не влияе нещо при кърменето newsm78 то верно се маже ама все пак да питам?



# 44
  • Бургас
  • Мнения: 890
Миа, и аз преди бях доволна от Мерц, сега пак си взех - пия ги вече почти месец, но файда никаква. Още утре ще посетя близкия ветеринар.

Общи условия

Активация на акаунт