Клуб Бургаски Ветренски мами-5

  • 24 891
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 83
Честито Воскресение Христово!Много здраве,щастие и благоденствие на вас и вашите семейства мили мами!Весел празник.

# 676
  • Мнения: 37
Честито Воскресение момичета! Да сте живи и здрави вие и семействата ви. Искам да ви питам д-р Димитрова джи пи ли е? Защото днес една майка ми каза че не е джи пи,само работи със ЗК. newsm78

# 677
  • Мнения: 60
Честито воскресение Христово, мили момичета бъдете здрави, щастливи и обичани вие и вашите семейства!!! Hug Hug Hug
И аз искам да питам нещо по повод захранването, има ли значение дали детето е на кърма или АМ, спрямо месеците на които да започне захранването  newsm78

# 678
  • Мнения: 623
Честито воскресение Христово, мили момичета бъдете здрави, щастливи и обичани вие и вашите семейства!!! Hug Hug Hug
И аз искам да питам нещо по повод захранването, има ли значение дали детето е на кърма или АМ, спрямо месеците на които да започне захранването  newsm78

аз знам,че когато е на кърма детето,до 6 месец няма нужда дори и от вода (въпреки че аз и давам вода на малката).но дори и да бяхме на АМ,пак нямаше да и дам сок от 2-ри месец.просто не жиднам дори една добра страна на даването на сокче толкова рано,но всеки си решава сам за детето си  Peace

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Искам да ви питам д-р Димитрова джи пи ли е? Защото днес една майка ми каза че не е джи пи,само работи със ЗК. newsm78
правилно ти е казала!  Peace

И аз искам да питам нещо по повод захранването, има ли значение дали детето е на кърма или АМ, спрямо месеците на които да започне захранването  newsm78
няма значение.

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Добро утро! Тази вечер изобщо не съм спала.  Tired
Борис вчера се събуди с ужасна хрема и днес вече е мисия невъзможна да му обърша нослето. Почна и да се дави от сополите и кашлицата е налице. Апетит има иначе. Изяде 180 мл АМ, след което започна да кашля обаче и повърна здраво на фонтан.
Ще чакам сега да стане 10 часа и да звънна на педиатърката ни да видим кога ще може да му "сложи" една слушалка.  Sad

# 681
  • Мнения: 83
Добро утро!
Ладида, дано е нещо безобидно Praynig

Аз май се поизгубих, но чета всичко с интерес Simple Smile . За отчет Боряна е вече 5200 и понесе сравнително добре ваксината, тоест двете, тъй като реших да я натоваря и със Синфлурикс. Вдигна температура, ноо аз съм виновна, че късно дадох Панадол  Cry
Празничните дни си изкарах добре, особено като се има предвид, че макар да работи на Вликден (за няколко часа, в които бях с нашите), почива от четвъртък до днес включително newsm44

И тъй като съм на темата за ваксините,макар в момента да не мога да пусна линк, отдавна имам попраките в закона публикуван в ДВ и той гласи, Че Пентаксима става задължителен и съответно безплатен за Всички родени 2010 г., но ще бъде доставен от 01.04. Факт е, че поради мудни процедури и липса на пари не е доставен и педиатрите очакват да сеслучи най-рано юни, може и юли - твърде късно за мен. #Cussing out и моите 3 по 60 лв. Синфлурикс и Ротарикс стават препоръчителни. Та ако някой получи ваксина по ЗК, нека си каже, за да си търсим нашите Simple Smile

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !
Ладида,дано да не е нещо сериозно това с Бо . Да пишеш после как е минало..

Виде,браво на Борянка !

Аз утре ще водя Димана да й слагам Пентаксима,но съм леко притеснена. Снощи 3-4 пъти кашляше. Сега е будна от 6 сутринта,но нито веднъж не е кашляла, няма хрема ,няма Т . Мислите ли ,че е опасно?
Че аз се вкарвам веднага във филмите и се чудя дали да чакам до утре като сме при педиатърката или за всеки случай да ида днес?  newsm78

п.с. Ето го кайвето за днес !



И пепелниче за Горгончето и другите ни пушачета Hug

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Добро утро! Тази вечер изобщо не съм спала.  Tired
Борис вчера се събуди с ужасна хрема и днес вече е мисия невъзможна да му обърша нослето. Почна и да се дави от сополите и кашлицата е налице. Апетит има иначе. Изяде 180 мл АМ, след което започна да кашля обаче и повърна здраво на фонтан.
Ще чакам сега да стане 10 часа и да звънна на педиатърката ни да видим кога ще може да му "сложи" една слушалка.  Sad



M..прилича на нашето изпълнение, дано не вдигне Т и няма инфекция нещо, аман вече ...

Мерсииии за пепелника, те и други пушат, ама се скатават  Laughing

# 684
  • Мнения: 32
Добро утро и от мен Simple Smile
Честито Възкресение Христово! Много здраве и късмет на всички пожелавам Simple Smile
Sunny Sky мерси за пепелника  Wink
LaDida дано наистина да не е нещо сериозно  Hug
Ваня,като правиш поръчка и аз искам да се включа,ако е възможно Simple Smile

# 685
  • Мнения: 157
Христос Воскресе и от нас!!!Нашият празник вчера беше двоен, хем Великден, хем и половин годинка на Валето.Вече го сефтосах на столчето, голямо щастие беше за него.Честита 6-та месечинка и на Криската  Hug
А да попитам пушачките ни, цигарите много поскъпнаха, та се чудя, това няма ли да им се отрази и по-малко да се тровят?Не е нещо лично, просто ми е интересно(един вид събирам си мнения да си направя някакво си мое проучване  Thinking )Защото до момента, почти 100% ги намалят, максимално.
И ние утре сме на консултция!

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Утре в 10.30 сме на преглед с 2 броя деца. Майка ми се обади, че Краска също е кашляща и със сополи. И двамата нямат температура засега. Sad

За цигарите- мимози, отбележи, че аз съм една от тия дето след повишението на цените спря да пуши!  Peace Ша ма прощават, ама 5 лв за цигари няма да давам аз.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Едно удоволсвтие си имам - кафе с цигара!Аз пуша една кутия почти 2 дни и полвина, тъй че изобщо нямам намерение да ги спирам. Crossing Arms

Вили, в каква поръчка да те включа не разбрах  newsm78

# 688
  • Мнения: 723
Едно удоволсвтие си имам - кафе с цигара!Аз пуша една кутия почти 2 дни и полвина, тъй че изобщо нямам намерение да ги спирам. Crossing Arms

и аз така,само че една кутия я пуша 5 дни Simple Smile,

Ладида,дано всичко мине бързо и безпроблемно,

Вяра беше преминала от 8 на 7 хранения,от 3 дни пак е на 8 Rolling Eyes-това скок  в растежа ли е,що ли.... newsm78,а иначе яде ОТ ШИШЕ по 1 час ooooh!,

# 689
  • у дома
  • Мнения: 967
Ладида, да се оправят бързо децата  Hug
На нас на последната консултация джипката отказа да ни сложи ваксината.  Crossing Arms Гоги се закашля, тя знаеше, че Наталия ми е била болна икво ли си вика - И туй е прихванало, да ми е мирна главата... Съни и Гоги кашля от време на време, обаче, ние сега сме в периода, в който крещим и се радваме на гласа си - еми, как няма да кашля, аз почнах да крещя с него и се закашлях от пъвия път  ooooh!
За протокола - не пуша, никога не съм пушила...

Общи условия

Активация на акаунт