Ето, че Великден иде вече, с крачета и ръчички рита СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече

  • 22 102
  • 672
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 222
grix, урината ми е безпроблемна, завишените левкоцити са в кръвната проба  Peace Ще изчакам до понеделник и ще се консултирам по тел. да видим какво ще ми кажат.

# 661
  • Мнения: 64
Danna_2010 извинявай, аз разбрах че са в урината. Наистина не знам на какво може да се дължи и за какво е индикация, само знам че СУЕ и левкоцитите при бременност е нормално да са завишени, но колко...?!?

# 662
  • Мнения: 104
Да се похваля и аз с розова новина Simple Smile днес бях на преглед, всичко е наред с момата  Laughing Много сме щастливи, ние така си го бяхме поръчали Wink Сега ще почваме да мислим имена....то още преди да забременя все си мислим и двамата, че ни харесва Мая...ама ще видим дали ще е това....

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
Добро утроооооооооо Flutter
Днес съм много ранобудна, защото отиваме на пикник (и мецду другото за риба Crossing Arms) Simple Smile
Поради тази причина ще пусна новата темичка и ще помоля някой, като стигнете 50 странички, да помоли модератор да заключи тази smile3525

Яничка, малко преработих заглавието, защото няма как да се събере  newsm78

Ето линкчето към новата темичка!
От мен лек и много усмиохнат ден на всички Hug

# 664
  • Мнения: 37
Добро утро от мен, допивам си кафенцето и ставам по задачи.
sweet_maniche поиграла си си много с новата тема   bouquet
може би съм пропуснала да  кажа, че аз съм на 31г. от Нови Искър и малкото човече живот и здраве трябва да се появи на 15.09.2010г. - четвърта бременност Simple Smile)))
Снощи ме боляха бъбреците и май-няма да чакам до 8ми април, а още в понеделник ще си пусна едни изследвания Sad дано не е нещо сериозно
Толкова е хубаво времето навън Simple Smile, но нещо с малкия започва да ми става трудно...много натежа и незнам как ще се справям с разходките, особено като го вдигам на пързалката...чудя се дали и затова не са болките. А е толкова сладък, всичко му е интересно...камъчета,тревички, цветенца...Момичета усмихнат ден от мен до довечера.

р.с. може ли някой да ми обясни как се слагат картинките  Praynig Praynig Praynig

# 665
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Добро утро на всички!
Честит празник  и Честити именници на всички ,които празнуват!  bouquet !
Радвам се ,че вече повечкото от нас усещат бебетата ,аз за жалост все още не.
Относно годините и раждането ,съжалявам ако съм засегнала някой!  no Явно не сте ме разбрали.Това което написах беше по повод подхвърлянията ,които често се случва да получаваме от останалите ,когато сме под 25 години.Това е.
Знам много добре,че понякога има неща ,които не зависят от нас,имам поне 3 много близки за мен семейства с проблеми.По-скоро се ядосвам на мои приятели,които почти с надсмешка ми казват ,че ми е било рано ,и че живота бил пред нас и имало време за всичко.Само дето не се знае кое как ще стече....и дали времето ще е решаващо.
Та това ми беше мисълта.
sweet_maniche  темичката е много хубава!Браво,че намери време измежду ученето и това да сътвориш   bouquet
vesy_evi  честити ви розови гащи  newsm30 .Май ще има доста момиченца този септември.
Danna_2010  аз имах подобни показатели.Но ме успокоиха,че е нормално в нашето положение  newsm10
dessynik1  съжалявам ,че имаш болки!Но сега по-скоро ти е нужно спокойствие!Така че почивай си и всичко ще се нареди!

# 666
  • Мнения: 148
Люляк болките са долу ниско. Първоначално (първите 10 г.с.) болките бяха подобни на болките когато съм в цикъл, но сега са по различни - сякаш по-режещи или не знам как да го обясня  newsm78. Според доки това са контракции, даже на видеозона вижда как матката се свива и разпуска  Cry Май не успях да ти обясня много ясно  ooooh!
СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА НА grix, мама на Део и mixilena Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 10:06 от dessynik1

# 667
  • Мнения: 360
Привет коремчета Hug
Danna_2010 аз с предишната бременост бях със завишени левкоцити,те попринцип са признак за някаква инфекция,при мен бяха зъби,можеш да посетиш стоматолог да провериш,може и леко да си настинала и от това да е Peace
dessynik1 повечко лежане и всичко ще е наред Hugа докога ти казаха да пиеш утрогестана?Аз с Мая го пих до 14 седмица и после минах на гинипрала,но аз имах доста проблеми и само лежане не стигаше.За ношпато така го бях намразила тази горчива гадост пиех 3 по2+гинипрала+магнезии,като някоя баба бях,шепи с лекарства,но сега си имам най-голямото щастие на света Heart Eyes

Няма една с една еднакви бремености,сега всичко си ми е наред PraynigМая ми все в ръцете,е свива ме от време на време корема,но то си е нормално,а преди не смеех да се мръдна от леглото.Снощи и аз усетих за първи път бебока,и съм сигурна,че беше той Grinning
Коте Боте,моля се за брат ти и снаха ти,дано всичко да е наред.
Щица, има ли развитие вашия въпрос?

Слънчев и спокоен уикенд пожелавам на вас и вашите семейства  bouquet

# 668
  • у нас
  • Мнения: 1 870
хей здравейте и от мен Hug Hug Hug
да сте живи и здрави именниците   bouquet  bouquet  bouquet ( аз съм утре  Wink)

аз също на 99,99% усещам бебо Peace до сега 1 седмица едни и същи усещания но много за кратко и само когато съм в легнало положение по гръб и много спокойна Crazy например сутрин или вечер преди или след сън Heart Eyes- но пък е много рано и за това има и този 0,01% съмнение Sad

днес се очертава прекрасен ден Heart Eyes желая ви множо усмивки и хубави празници Peace
много от вас имат и лазарки Hug да съберете яйчица за Великден  Joy(това е майтап ей, да не вземе някой да се бъзне Peace)

# 669
  • Мнения: 2 677
Здравейте и от мен! Засилих се да пиша в новата тема, но после видях, че трябва първо да изпишем тази  Blush
Алекса, защо ще ходиш на амниоцентеза, наложително ли е?
 

# 670
  • Мнения: 7
Здравейте мамита!Имамвъпрос към тези които са си направили БХС -вашите бебета колко тежат,защото си мисля,че мойто е малко тежко.В сайтовете пише че трябва да е 80гр.а то е повече.

# 671
  • Мнения: 15
Моето в 16 г.с. и 2д. тежеше 142гр.  Grinning

# 672
  • София
  • Мнения: 39 783
Така и така сте пуснали нова тема. Тази не е задължително да чукне 50 стр.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485775.0

Общи условия

Активация на акаунт