Отговори
# 60
  • Мнения: 1

Имам едно друго предложение, да посменим началния пост с нови попълнения и ново оформление, какво ще кажете?
И още едно предложение, ако сте съгласни разбира се. Много обичам Туба и Мурат, но по начало темата е за 'Аси', а там играят и други прекрасни актьори, защо не сложим нови снимки и за тях? Така или иначе темата ни е всеобхватна - да отдадем и на тях заслуженото. Какво мислите?

И аз мислех за ново оформление на темата след промяната на заглавието има нужда да се промени и 1-вата стр.,но аз незная дали ще се справя,ако някой има желание да се пробва....да ми  пише на лични...

Страхотно предложение Peaceчерпя с този клип защото е страхотна идеята
http://www.youtube.com/watch?v=9E8NM6Jm3Zo
голям смях с този клип на Туба

# 61
  • Мнения: 1
 да почерпим с още едно клипче Joy конкуренцията на Тюлай Гюнал от анкетата Joyтова е  Зухал Топал вижте на клипчето колко и се пишка ,че едва се сдържа милата по време на интервю Joy Joy   hahaha hahaha   http://www.youtube.com/watch?v=4U8Rwg1Qzy4

# 62
  • Мнения: 34
[b]Момичета ако правите конкурс за най- добра снимка  то нека снимките да бъдат  или кулажи или снимки зад кадър.  Снимките от филма са много и ние всички сме ги гледали.  По интересно ще е да се покажат въображенията Ви при създаване на кулажи или намирането на снимси на Мурат и Туба извън филма.Гледала съм много снимки където си личи ,че са били двама  но единият е изрязан.[/b][/b][/u]

# 63
  • Мнения: 28
Направих някои промени, но нови снимки съм добавила само на Туба и Мурат. Моля помогнете с подбор на снимки на останалите, за да го дооправиме с Маги до довечера и да сме с новата заглавна страница Simple Smile
Търновке, от теб помощ за Тюлай Simple Smile А и за когото друг можеш  Hug А ако и турско-говорящите момичета се присъединят с материали за новите филми на актьорите, ще бъде супер!
 Hug Hug

# 64
  • Мнения: 34
Извинявам се -грешка при оцветяването на текста.

# 65
  • Мнения: 0
Момичета, току що прочетох какво ни е постнала галсунка в края на предишната тема- ще повтарят Аси, а до края на годината  диема ще излъчи нов филм с Туба и Мурат newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Искам първо Запленяващата, ха дано..

# 66
  • Мнения: 0
Добър ден! Включвам се само да кажа,че в в."Шоу" пише за цепката на Туба на премиерата на новия й филм има снимки на нея и Сами.Пишеше,че през цялото време са се държали за ръце,но на въпроса кога ще има сватба не са отговорили.А от Диема Фемили са обещали,че ще повторят "Аси",а до края на годината ще пуснат нов сериал с Туба и Мурат. (там пишеше точно така "нов сериал с Туба и Мурат" мисля че става въпрос за "Любов и наказание" и "Пленителката на сърца" )  Hug Приятен ден. А ако някой иска по-късно ще напиша всичко подробно от вестника.Само кажете  Hug

eто поста на Галсунка

# 67
  • Мнения: 0
Добър ден! Включвам се само да кажа,че в в."Шоу" пише за цепката на Туба на премиерата на новия й филм има снимки на нея и Сами.Пишеше,че през цялото време са се държали за ръце,но на въпроса кога ще има сватба не са отговорили.А от Диема Фемили са обещали,че ще повторят "Аси",а до края на годината ще пуснат нов сериал с Туба и Мурат. (там пишеше точно така "нов сериал с Туба и Мурат" мисля че става въпрос за "Любов и наказание" и "Пленителката на сърца" )  Hug Приятен ден. А ако някой иска по-късно ще напиша всичко подробно от вестника.Само кажете  Hug

eто поста на Галсунка
Маги благодаря ти  bouquet

# 68
  • Мнения: 0
Аси,можеш да поставиш и тази снимка

# 69
# 70
# 71
  • Мнения: 28
Ще им намеря място. Добавила съм и на Селма Ергеч снимки от новия филм и сериала и линкове към трейлъри. Инфо за някой друг?

# 72
# 73
# 74
  • Мнения: 0
не е нужно да поставяш всички,достатъчно е някои от тях,просто избери...

но началото на темата е супер,браво за избора и браво на Евич.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт