Конкурс по декупаж

  • 14 755
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

"klamerita" вече има създадена поща специално за конкурса. Просто ,ще ти пратя паролата.
Пощата е тази която седи на първа страница в условията на конкурса

Тъй като темата занапред  ,ще я оформят различни хора не е много подходящо да се работи с обща ел. поща.
Искам да кажа ,че аз сега знам паролата на пощата , ще я кажа и на теб ( значи до момента сме двама които можем да се ровим в тази поща) следващият път друг ще оформя темата значи и той ще я научи.................а не е много удачно непрекъснато да се сменя паролата
Според мен е най- добре  всеки сам да качва снимките си както беше до сега( виждам, че никой не се е затруднил с това) и веднага след това да ти праща на лични името си.

Само предлагам Hug          Ако решиш ,че ще ползваш пощата  ми пиши


ОК. Нека всеки сам си ги качва снимките, само ако някой има проблем - да ми ги праща, ще му ги кача аз. Според мен няма проблем да ползвам регистрираната от теб поща, какво като всеки месец има нова парола. Аз поне мисля да ползвам съществуващата, така че прати ми, моля те паролата. Следващият както си реши.

Аз ще пътувам след малко, така че ще пусна новата тема довечера. Ако дотогава се сетите нещо друго, пишете.

# 166
  • Мнения: 2
Момичета, новата тема е пусната тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487974.0[/b]

# 167
  • Мнения: 376
Кламерита-има някъкав проблем,мила не се отваря

# 168
# 169
  • Мнения: 106
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОБЕДИТЕЛКИ И  УЧАСТНИЦИ В КОНКУРСА!!!!!!!!!  bouquet


обещаните от мен наградите ще ги пратя днес или утре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт