Седмичната 02.08-08.08

  • 5 454
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 254
За теzи които раzбират английски:
Вижте сайта по-долу, има много поzитивна информация zа всички нас: раzлични техники zа релаксация zа намаляване на стреса от бебеправенето......Това което направо ме грамна е някаква теорията че когато се опитваш да zабременееш тябва да тарсиш блиzост с бебета и малки деца, да ги гушкаш, да си играеш с тях, zащото така се активирал  някакав инстинкт който помага да се zабременее........

http://www.gettingpregnant.co.uk/

Аz мисля да се zаема с релаксация... Grinning  Grinning  Grinning ... отивам zа раzлични  ароматни масла...

# 16
Здравейте,момичета и от мен!Дълго време ме нямаше тук,защото ми правиха операция- лапароскопия./беше ужасно/.Вече се възстанових и продължавам с бебеправенето.
Пожелавам на всички прекрасни моменти и успешна седмица!

# 17
Много се радвам Рони и стискам палци за успешно бебеправене.
Лека и плодовита седмица на всички!

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Ето ме и мен, днес имахме доста натоварен ден.
Да се отчета: преи месец кръвнат ами захар беше 6.91 при норма 5.5, днес беше 4.84 урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.
Заслужила съм си сладоледчето, но ме е страх да не се обърка нещо и си купих праскови- любимия ми плод. Благодаря на всички, които стискаха палци, имаше ефект!
Ходихме и на ветеринар за кучо, имаше нещо на лапичката, оправиха му я, дадоха ни хапче и му изстискаха едни жлези на дупата-не беше никак щастлив. Готвим се за море и направо вече ми мирише на моренцето и Бургас

# 19
  • Мнения: 3 154
Ва, мнооооооооооооооооооооооооооого се радвам за тебе! Сега ще стискам де що има палци за овулацията!  Grinning

# 20
  • Мнения: 147
Поздрави и от мен момичета
Браво Ва за хубавите новини,ще продължаваме със стискането на палци.Няма съмнение в това Simple Smile
Рони и за теб се отнася много силно стискане на палци.
Зъхи мила добре си си дошла.Все си мислех ,че вече ще си по добре ,но...... Twisted Evil Да ти кажа много цветно си го описала -състоянието в началото на бременноста,ама лошо няма.Изобщо не се извинявай пиши каквото ти е на душата.Затова сме тук да си помагаме и изслушваме.И да си почиваш по вече.
Момичета днес е понеделник................
Но нищо много усмивки и  късмет.

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Зъхи много съжалявам за почивката и състоянието ти, но всичко ще е наред скоро

# 22
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: wa_wa
Зъхи много съжалявам за почивката и състоянието ти, но всичко ще е наред скоро


Дано, wa_wa, че вече нямам нерви!  Imp Знам, че ви звучи много разглезено това, което казвам. Нали и аз бях сред опитващите и си мечтаех за това и така ме беше яд като се зепревземаше някой колко е тежко да си бременна...  Embarassed
Ама наистина е гадно,поне през първите месеци и поне при мен! Още веднъж ви пожелавам да ме последвате скоро, но в много по-лек вариант!  Grinning

Какво става със срещата?

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Коя от двете срещи? Че аз се изявявам като срещовница(каква дума измислих само). За сега ще има поне една в Бургас, за Пловдив е почти сигурна

# 24
  • Мнения: 3 634
Ехаа... наспала се и в малко по- добро настроение от сутрешното ми, най- сетне сядам да ви поздравя с началото на новата седмица.

Зъхи, миличка... изтрай още няколко седмици и ще ти се оправи настроението. Аз наново съм започнала да се чудя дали всичко в коремчето е както трябва защото "прекрасното" чувство за гадене не съм го изпитвала от няколко дни... е на 10 август ще видим как стоят нещата де... Съжалявам, че почивката ти се е провалила заради гаденето и умората, но пък не се и съмнявам че сте имали и прекрасни моменти за които ще си спомяте дъъъълго след това.

Ва, прекрасна новина за кръвната захар... заслужила си си сладоледчето... ама пък от друга страна прасковите са много по- здравословни от сладоледа който не само съдържа захар ами и доста калории. А на кучо една голяма луканка от мене!

Приятна седмица и помнете, че не трябва винаги да е понеделник за да имаме хубави новини!  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 071
Здравейте всички!
Ва радвам се за теб,яж си спокойно сладоледа Laughing
 
Зъхи,за съжаление това което описваш ми е познато до болка,прекрасно те разбирам.Стискай зъби,ще свърши,уверявам те, и после ще се чувстваш страхотно!
 
При мен все същото.В петък ще си взема изследването за хламидии-дано всичко е наред.Чакам и мъж ми да излези в отпуска и да си дойде при нас за по-дълго време.Вече изгубих надежда това лято да ходя на море-или лелята е тук,или някой е болен или липсващ Imp Ама здраве да е!

# 26
  • Мнения: 1 497
Здравейте девочки!
искам да ви кажа стратегията, която съм предприела. Просто нищо не очаквам. Сега като ми предстои среща е леля Фло не се разстройвам, и въобще не се надявам. Мисля си какво би станало ако въобще ме мога да имам деца. Мисля си за това, че просто това, което трябва да се случи, ще се случи, дори си мисля за осиновяване. Гледам си живота, пътувам, срещам се с приятели, наслаждавам се на хубавото време, почнах шофьорски курсове, и "работя върху себе си", развивам се професионално и въобще времето ми е толкова уплътнено, че нямам даже време да пиша в любимия ми форум.. В местната църква, която посещавам работя с децата и всъщност им се кефя и радвам без да са "мои". Почти всяка вечер съм във ваната пълна с ароматна пяна за вана с хубава книга в ръка и с маска на лицето;). Така, че това е моята "рецепта". Реших, че вместо да се тръшкам ще си позволя да се поглезя пък то ако ще става ще става.

# 27
  • Мнения: 4 068
Теди,къде се губиш бе мила?Затъжихме се за теб.Добра рецепта си избрала.Така трябва-вместо да се вманиячаваш си живееш живота пък когато стане и това е.Аз те подкрепям напълно.
Сега и аз да се отчета-докторката дето днес трябваше да ми направи теста за хламидия и микробиологията уж безплатно се оказа,че просто е искала да ме прекара през частния си кабинет.Почувствах се ужасно и си тръгнах.Стана ми гадно.Защо всички се опитват да искарат пари от хорското нещастие?
Както и да е....С Донци решихме да не бързаме и да си починем от изследвания и от мерене на БТ до септември пък ако до тогава стане бебето....здраве.На края на август ще направим само генетичната консултация при доц.Кременски в София и това е.Ще последвам примера на Теди.Спирам да мисля и да се тръшкам пък каквото сабя покаже.
Това е днес от мен.
Ва радвам се,че новините са добри и ти стискам палци за една хууубава овулация този месец.Дано ти се е усладил сладоледа-ти си го заслужи.
Аз пак се отнесох.Това е засега.
Усмихвайте се повече пък нещата ще се наредят.

# 28
  • Мнения: 1 497
Ренци мила, ами то това е част от стратегията. Сега е лято, гледам да излизам повече и да не се заседявам пред компютъра, а и да ти кажа омръзна ми да се разправям с хора, които не познвам и не означават нищо за мен.(Не говоря за нашия форум, моля никой да не ме разбира погрешно).

# 29
  • Мнения: 920
Здрасти милички, аз не издържах дълго без вас. Сега заседнах в един нет крлб, в който на каръшкия ми ден ме ядосаха още повече. Не стига че смърди ами няма и външен нет...а се опитват да ме минат да платя...дали ще платя а?

Както и да е - извинете че първо висенакарах. Значи нашата почивка се радзвива добре. Спим, папкаме, разхождаме се и пак спим...друго различно не се намира....о и това не е зле - не се оплаквам никак.

Не съм чела нищо от темите...само мернах едни доста добри цифри на Ва - честитоо!

Хайде весела ви седмица и от мен ...(кой ден сме днес?)

Общи условия

Активация на акаунт