Седмичната 02.08-08.08

  • 5 453
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 068
Моф,наистина ми помогна.Както се вижда вече и аз съм с лентичка.Мерсаж за идеята!Така е....на мен като ми се е изпарил всчкия мозък вече.....и не се сетих изобщо да проверя в темите назад.
Както и да е.....вече всичко е О.К. и лентичката е налице.И както се вижда от нея.....ми предстои ову.Надявам се да има такова изобщо.
Ох,това е от мен.Лека ви нощ и до утре.

# 46
  • Мнения: 3 634
Цитат на: renci
.
Както и да е.....вече всичко е О.К. и лентичката е налице.И както се вижда от нея.....ми предстои ову.Надявам се да има такова изобщо.


Renci, мила, пожелавам ти да имаш най- страхотната овулация дет я има и след 2 седмици така да ни се изфукаш, че всички благородно да ти завидим!  Wink
Разбира се, това важи и за всички други очакващи леля Ови!

# 47
  • Мнения: 4 324
И аз да кажа нещо в края на седмицата  Wink

Както се вижда от лентичката по-долу - аз днес чакам на гости леля Фло. По всичко личи, че я дочакам  Imp . Тази сутри БТ ми се понижи  Imp Лошото в цялата история е не толкова, че пак няма бебче (вече свикнах и не искам да си мисля щуротии - другият път пак ще пробваме), ами че утре пътуваме на страхотна екскурзия, а аз ще съм с придружител (леля Фло  Imp  Imp )

Ще ходим до Ягодинската пещера и Дяволското гърло (това в неделя). А утре (събота) потегляме в 7 сутринта - крайна спирка Доспат, междинни спирки - всяко по интересно и забележително местенце, да не забравя и отбивките за кафе и хапване. И така пътят от около 2 часа, ще си го удължим умишлено на 5  Wink

Пожелайтв ми слънчево време, че ще спим на открито  Wink под звездите  Wink

# 48
  • Мнения: 3 634
Много много слънце  Nature Sunny и приятно прекарване... Не и позволявай на леля Фло да ти развали страхотния уикенд!!!

# 49
  • Мнения: 254
Танче, сигурно не съм стискала палци както трябва Sad . Аz сега ще тренирам и другия месец ще се постарая повече Grinning.
А до тогава ти желая много слънце и весело иzкарване!!!!  
Ренци, дано да има хубава овулация и да я последват хубави новини.
Късмет на всички!!!!

# 50
  • Мнения: 147
Таня и от мен приятна екскурзия и незабравими спомени.
А на всички момичета приятни почивни дни и много любов , а другото ние си го знаем Grinning

# 51
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Dobi
Таня и от мен приятна екскурзия и незабравими спомени.
А на всички момичета приятни почивни дни и много любов , а другото ние си го знаем Grinning


Мерси за пожеланията

Но твоята лентичка явно е с 4 дневно закъснение. Има ли нещо вярно ? Казвай не ни дръж в напрежение

# 52
  • Мнения: 147
Танче, вярно е има закъснение,но само толкова.Теста е отрицателен.А имам ПМС, коремът ми е подут и ще се пръсне.И нищо друго, изобщо не се чувствам бременна Embarassed
Бях на море , та може и да е от смяната на климата незнам...До понеделник ще стане ясно какво е....Ще ви държа в течение.Аз и без друго само с вас си споделям,и съм много щастлива, че ви открих.Благодаря ви че ви има всички без изключение....

# 53
  • Мнения: 1 037
Здравейте момичета!И аз в края на седмицата реших да се включа.Не,че до днес не съм имала желание-интернета не беше добре.Аз-нали съм в този форум-продължавам с опитите за бебче.Другата седмица ,най-вероятно,ще почивам и се надявам да се оттърся от ежедневните проблеми да се отдам на удоволствия-пък може това да ми помогне в бебеправенето.
На всички бъдещи мамчета желая скорошни добри новини!

# 54
Здравейте,милички!Утре времето ще е облачно и дъждовно.Ще е идеално за гушкане и любов, така че...... действайте.
Приятен и ползотворен уикенд на всички!

# 55
  • Мнения: 689
Аз да се похваля в неделя ще кръщаваме с мъжа ми малкия Иво който е бебчето на кумците ни, а утре ще се отдам на чистене и всичко свързано с къщна работа.
Мила Таня искам да ти кажа че отивате на страхотни места аз даже снощи към 2.00 през ноща се върнах от Доспат, преди Сърница, бяхме на рожден ден на свекито!!!
А това да си на открито, естествено на палатка е много гот!
Приятна почивка на всички!!!

# 56
  • Мнения: 1 071
Момичета,да ви се оплача Cry
Днес трябваше да ми излязат резултатите от хламидиите.След като ги взех веднага отидох при лекаря за да ги види.Той след като гледа 10 минути лисчето,ме погледна изпод вежди и каза:"аз къде ти казах да се изследваш?"При което аз като ученичка почнах да се оправдавам че нищо не ми е казал,пък може и да съм забравила...Цялата работа е в това че се изследвах в частна лаборатория,а не в поликлиниката.Той гледа резултатите и ми вика-ми не знам,аз не съм те пращал там Imp Хубава работа!И какво правим сега?!Ами ако съм искала можело да ги повторим?!При положение че там пише че резултатите са отрицателни Cry
Бях просто изумена.Значи той преди седмица не ми изписа лечение на възпален яйчник,с идеята че след като излязат  резултатите ще реши какво да е лечението.А сега даже не ме пита как се чувствам.Очаквах поне да ме прегледа,но не...Ами няма да го моля я.Във вторник се връща моята лекарка и ще ида пак при нея.

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Иви, що за странен лекар е този? Може би трябваше да пише с големи букви: ОТРИЦАТЕЛЕН, за да го разбере??? И мисля, че всеки трябва да има рпаво да се тества, където иска. Аз например вече не ходя в бившите държавни лаборатории, защото имам проблеми с вените и не могат да ми вземат кръв поне 5 минути, а ме обзавеждат и със спукана вена, която не седи особено красиво(за изследванията преди свтбата ходих там и бях с голямо кафяво петно на самата сватба), докато в частната нова лаборатория не усещам кога са ми взели.
-----------------------------------------------Извън темата- да си кажа аз моята болка- пак кървя, лекарката ми е в отпуска и сега пия една комбинация от витамини, дано да спре,че ми писна вече Imp  Imp  Imp  Cry  Cry  Cry  Cry

# 58
  • Мнения: 7 716
Ва, нали щеше да пиеш дуфастон?

# 59
  • Мнения: 4 068
Ва,да не би да е кървяща овулация?
Как е БТ-то?

Общи условия

Активация на акаунт