Седмичната 02.08-08.08

  • 5 465
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Морска Тияяяяяяяяяя на хоризонта, не се яодосвай на клубчето- случват се такива неща. Липсваш ни, но се радвам, че прекарвате добре.

# 31
  • Мнения: 4 068
Леле Тия знаех си аз,че няма да издържиш без да пишеш.
И аз много се радвам,че си прекарвате добре.Само така.Почивка му е майката.
За да не остана назад от Ва и аз ще ти кажа,че ни липсваш,но ти си гледай почивката и не ни мисли.
Ще ни разказваш като се върнеш.


ПП.Ох чак на мен ми замириса на морееееее!!!

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Хей, много сте мълчаливи тази седмица. Аз искам да с епиохваля, че след почти 13 дневно Shocked  Shocked  Shocked  Shocked гостуване на леля Фло, най-после днес я изпратих и сега се надявам да повикам леля Овулация с подарък яйцеклетка. Готвим се за море и вече нямам търпение, не съм си била в Бургас от една година Sad  Sad  Sad

# 33
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
Хей, много сте мълчаливи тази седмица. Аз искам да с епиохваля, че след почти 13 дневно Shocked  Shocked  Shocked  Shocked гостуване на леля Фло, най-после днес я изпратих и сега се надявам да повикам леля Овулация с подарък яйцеклетка. Готвим се за море и вече нямам търпение, не съм си била в Бургас от една година Sad  Sad  Sad


Ейййййй - тази седмица от теб само хубави новини  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Продължавай така и занапред  Wink Казах ли ти аз, че няма да пиеш лекарства за изгонването на леля Фло  Wink - а ти нещеше да слушаш (ще има шамари  Wink )
Я виж, че май някой чука на вратата ти (от тук чувам)  - май е първата братовчедка на Леля Фло. Тичкай да я посрещнеш (тя се чака в леглото, със секси бельо  Wink  и съпруг  Wink

# 34
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Познат Таничке, направо не мога да повярвам! Каквси палави идеи даваш само, направо се засрамих Embarassed  Embarassed  Embarassed . Дано да почука наистина, оптимистично съм настроена, ако не....и другия месец е месец

# 35
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
оптимистично съм настроена, ако не....и другия месец е месец


Ами я го виж този бебок от картинката ти - ами, че той (тя) направо тича към теб  Wink . Айде като изпратиш леля Овулация - тичай бебчо да посрещнеш  Wink

# 36
  • Мнения: 254
Аz органиzирам дружно стискане на палци zа Таня, чак сега видях на лентичката, че теzи дни са и много важни !!!!
Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Чао zа днес, че нали ми виждате лентичката, РАБОТА МЕ ЧАКА  Grinning  Grinning  Grinning

# 37
  • Мнения: 3 154
Их как се радвам за всички! От всеки хубави новинки Grinning  
Ва много силно ще стискам палци за тебе!
На който сега му е време да работи МНОООГО усилено и скоро да ни зарадва. Аз още малко имам да чакам и го почвам и аз Wink
Иначе днес се разсипах направо - цял следобяд мъкнах дърва и помагах на мъжа с кофража на гаража (их римичка вкарах) и притичвах цял ден от едното място на другото. И сега съм просто размазана......
Всичко НАЙ- НАЙ- НАЙ-  на всички и нека мечтите ни в най-скоро време се сбъднат! Praynig  Praynig  Praynig

# 38
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Какви сте мили с тези пожелания, направо ще ме е срам да ви разочаровам.
Благодаря много, трогнах се много Blush

# 39
  • Мнения: 689
Добро утро момичета!
Пожелавам успех на всички в бебеправенето.
А може ли малко разяснения по отношение на цветовете на лентичката, защото май много се бъркам кой какъв е!
Според мен зеления цвят е времето за овулация, така ли е, помагайте моля???

# 40
  • Мнения: 4 324
Цитат на: mary
Аz органиzирам дружно стискане на палци zа Таня, чак сега видях на лентичката, че теzи дни са и много важни !!!!
Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Чао zа днес, че нали ми виждате лентичката, РАБОТА МЕ ЧАКА  Grinning  Grinning  Grinning


Ах, как ме изненада тази сутри (и то многго приятно)  Simple Smile Благодаря за дружното стискане на палци  Simple Smile

А ти mary - действай смело с бебеправенето. И на теб ще стискаме палци  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 068
И аз се включвам в стискането на палци за Таня,Ва и всички други дето чакат да НЕ им дойде гостенката.
При мен нищо интересно.Тая седмица съм доста уморена и като си дойда от бач направо се тръшкам на леглото.Затова съм мълчалива.А се опитва и някакъв летен грип да ме лови май,та нещо хич не съм наред.
Много ми харесват лентичките ви,ама аз този път пропуснах да запомня на коя дата ми дойде леля Фло и затова ще си слижа лентичка чак на следващата гостенка.
Това е от мен.Желая ви усмихнати дни и сбъднати мечти.

# 42
  • Мнения: 254
Цитат на: wa_wa
Хей, много сте мълчаливи тази седмица. Аз искам да с епиохваля, че след почти 13 дневно Shocked  Shocked  Shocked  Shocked гостуване на леля Фло, най-после днес я изпратих и сега се надявам да повикам леля Овулация с подарък яйцеклетка. Готвим се за море и вече нямам търпение, не съм си била в Бургас от една година Sad  Sad  Sad

Ва, тя овулацията точно е при мен, каzах и че я чакаш и ти я пращам   Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 634
Renci, що не погледнеш из темите в които си писала... до колкото си спомням пишеше някъде, че леля Фло най- сетне ти е дошла (дори май и честитки имаше по този въпрос)... и като я намериш темата, значи си си намерила и началната дата на лелката...

Дано съм помогнала  Laughing

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Здраейте, Мари много си мила, чакам я лелката с овулацията,д а видим дали ще ме изненада приятно тази толкова мила женица Laughing
Таничка, стискам палци силно, силно да нямаш посещения от лошата леля Imp
Поздрави на всички Grinning

Общи условия

Активация на акаунт