Пролетта в БУРГАС се усмихна и на нас палаво намигна -

  • 43 879
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Значи си тръгва и лятото....
Не че нещо усетих, не съм излизала в отпуск.

# 736
  • Мнения: 1 813
И аз видях щъркел на банкета на магистралата Сф-Плд. Разхождаше се сам. За първи път виждах толкова близко и казах на приятелката ми :
-Видя ли го, видя ли го, колко беше голям, сигурно до вратата стигаше !  Shocked  Joy Joy

# 737
  • София
  • Мнения: 1 946
здравейте, влизам ви в темата с едно въпросче. каним се да дойдем събота и неделя към морето, но понеже ще сме за толкова кратко, не ни се иска да си губим времето допълнително да пътуваме и по самото черноморие... търсим си място, където да отседнем близо до бургас. някое малко градче или нещо такова, не ни се отсяда в самия бургас, защото искаме да можем да ходим пеша до плажа. с малко дете сме.
ако може да ми препоръчате град или дори хотел, ще съм ви много благодарна  Hug

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
здравейте, влизам ви в темата с едно въпросче. каним се да дойдем събота и неделя към морето, но понеже ще сме за толкова кратко, не ни се иска да си губим времето допълнително да пътуваме и по самото черноморие... търсим си място, където да отседнем близо до бургас. някое малко градче или нещо такова, не ни се отсяда в самия бургас, защото искаме да можем да ходим пеша до плажа. с малко дете сме.
ако може да ми препоръчате град или дори хотел, ще съм ви много благодарна  Hug

Аз мога да ти препоръчам това спрямо твоите критерии, но то е в Бургас.

# 739
  • Мнения: 1 280
saxophone, ако не искате лудница и тълпи от хора по улиците бих препоръчала Черноморец. За повече от 2 дни не става, но за кратко е ОК. Плажът е много подходящ за малко дете. Хотел обаче не се наемам да препоръчам, тъй като нямам пряко наблюдение над такъв като условия. В интерес на истината преобладават частни квартири. Не се лъжете от тези, които причакват на входа на градчето обаче. Те са най-зле. Спуснете се към плажа, всяка къща предлага квартири.

 Да взема да пусна нова тема  newsm78 Ако друг се е заел с това да казва  Laughing

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит юбилей, wish!  bouquet
Бъди здрава и много щастлива, ти и всички покрай теб!
Пожелавам ти много прекрасни мигове и нека всеки ден нещо хубаво те вдъхновява!  
 

# 741
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
[color=red]ОООО wish-ова да си жива и здрава ......и много щастлива жена и майка
Честит Ти юбилей [/color]    bouquet

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Здравейте,момичета!
Идвам с една питанка към вас.
Можете ли да ми споделите мнението си за ОДЗ ,,Звънче,, в кс. Славейков? Интересува ме яслата.
Благодаря ви,предварително!   bouquet

# 743
  • Мнения: 11
Здравейте информирани мами, можете ли да ме упътите къде да търся във форума инфо за препоръчаните начални учители в района на к-с"М.Рудник". Споделете опит моля предстои ни записване в първи клас и не знам на къде да се насоча, знам че е отпускарски месец и сигурно много от родителите са на почивка ,но ако има някой останал в града да ми пише.

# 744
# 745
  • София
  • Мнения: 1 946
Благодаря ви  Hug  Първо се пробвахме в Крайморие, но не ни хареса и така се озовахме в Созопол. Беше ни мн.хубаво.

Желая ви слънчеви дни и време за плаж, защото все са ми казвали хората от морето, че за плаж не им остава време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт