Как се обличате в къщи?

  • 14 694
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 24 467
Разбира се, че са два вида само - както във всяка тема - или -или, средно положение нЕма и само моето е вЕрно  Wink
Горе- долу се съгласям, с изключение на последното...

# 151
  • Някъде там
  • Мнения: 139
ВИНАГИ С  анцунг

Не понасям хора, които вкъщи са мърляви и раздърпани с каквото намерят Sick

 Peace аз също

# 152
  • София
  • Мнения: 4 272
С анцуг. През лятото - с къси панталонки и тениски. Гледам да съм спретнато облечена, за да не си помисли ъжа ми, че пред него ми е все едно как ще изглеждам. И задължително съм гримирана. Това може да изглежда на някои глупаво, обаче аз така се чувствам по-секси  Flutter

# 153
  • Германия
  • Мнения: 518
И задължително съм гримирана. Това може да изглежда на някои глупаво, обаче аз така се чувствам по-секси  Flutter

О да! И аз така, не винаги де, но поне една спирала трябва да имам Laughing

# 154
  • Мнения: 7 947
А никога ли не сте оставали голи и безгримирани?

# 155
  • Германия
  • Мнения: 518
НЕ, преобличаме се на загасени лампи  Joy

# 156
  • Мнения: 7 947
НЕ, преобличаме се на загасени лампи  Joy
Разбирам ви  Peace

# 157
  • Мнения: 63
Винаги с тениска и някакъв анцуг.За вкъщи да се гримирам..до там не съм стигнала Simple Smile ОСвен ако не съм с ново гадже и да  не ме гледа по цял ден каквато съм  Joy

# 158
  • Мнения: 0
С анцуг или с тениска и къси панталонки ...

# 159
  • Мнения: 158
зимата- анцинг. потниче или блузка, и горницата на анцунга или някаква друга фанелка
лятото - с пола, къси дънки или анцунг и потник
не се гримирам в къщи,но държа косата  да е в добър вид

# 160
  • Мнения: 723
Аз пък обичам да съм добре облечена вкъщи - по-в кожата си се чувствам като съм добре облечена. Понякога и с такива дрехи, с които излизам и навън. С анцузи рядко ходя... удобно ми е по принцип, но най вече се разхождам с тях някоя мързелива събота или неделя и то до един момент, не цял ден. 
Иначе и аз поне по една спирала слагам, че и молив.
А под добре облечена имам предвид елегантно-секси. Това не значи на висок ток и с рокля, а по-скоро някоя готина ризка и някой ленен панталон примерно - пак удобно, но някак по-елегантно... как го обясних и аз  Crazy

# 161
  • Мнения: 636
Цитат
Аз пък обичам да съм добре облечена вкъщи - по-в кожата си се чувствам като съм добре облечена.
Човек да ви завиди, само че благородно. Как успявате да сте прилежни. Ставам сутрин в 6,30, изпращам децата на училище, простирам, тоалет и бързам за работа. Като се има в предвид, че ме вземат и прибират със служебна кола. Вечер още от вратата грабвам тенджерата и пълня миалнята, защото каквото е имало в хладилника след обяда е изядено. Разбира се не ходя с костюм в къщи защото цял ден стоя така облечена. Най- добре ми е по анцуг и ако меже 1 номер по- голям. Не искам нищо да ми стяга или опъва стига ми, че цял ден тропам на токове и с прилепнал панталон, косата веднага прибирам с ластиче и свалям грима.

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 09:17 от mamadanii

# 162
  • Мнения: 1 749
Аз мога да облека каквото и да е вкъщи,но да не си преоблека дрехите,с които съм била навън ми е направо ...отвратително....

# 163
  • Мнения: 0
az mislq 4e vseki si ima nqkak1v vkus ama spored men nai ydobno e s ekip az taka hodq
 Peace Peace Peace Joy Joy Joy

# 164
  • Мнения: 21
Аз държа целокупният български народ да разбере, че въпосната думичка се пише анцуГ, не анцуНг  ooooh!
Иначе и аз спазвам този 'дрескод' вкъщи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт