Отговори
# 60
  • Мнения: 30
Eхе днес нямат спирка newsm44 newsm44 Честито на Гери
Само бъдещи манекенки днес  newsm68 newsm44

# 61
  • Мнения: 19
Честито на Биби и Гери!

Много е вълнуващо, макар да не се познаваме. Днес и вчера много насително от към новини. Но от тук насетне явно ще е така Simple Smile

Хубав ден на всички.

Froh, сънувах, че си родила момиченце, 3 кг. и гледаме твои снимки от Окръжна болница Simple Smile Надявам се, че си добре.

# 62
  • Мнения: 265
Еха днес много хубави новини честито бебче Кая на мама Гери.

# 63
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТО НА МАМА ГЕРИИИИИИИИИИИИИИИИИИ....АМА КОЛКО БЕБОЦИ СИ ИМАМЕ ВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 64
  • Мнения: 151
Оххххххххххх , ooooh! оспокойх се ве4е. Бях се запритеснила за Гери К  Peace

 Hands Clap newsm19 4470 baloni baloniГери ,4естита ти дъщери4ка !!! Много здраве ,щастие и безгрижно детство и пожелавам аз !!!!
Абе тея моми много бързат бе  ooooh! Аиде малко и мъжките майки да се активират  Peace  Mr. Green

Нио и ти си с мен на 1-ви април  Grinning  а как и къде ще раждаш?

Мама Алис няма да разкаже за секциото в Тина Киркова  newsm78 Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 63
Лелееееееееее, АДСКИ МНОГО СЕ РАДВАМ - БИБИ, ГЕРИ - ЧЕСТИТО ЗА МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА!! КАКЪВ ХУБАВ ДЕН САМО - 2 СИ ИМАМЕ. ПРОСТО МНОГО СЕ ВЪЛНУВАМ В МОМЕНТА!!! И нашта и тя усеща явно у бушува!! Бъдете живи и здрави, момичета!! И още по-здрави бебета!!!

Вяра, а за тебе сега как ще се вълнувам за срядаааа!!! Лелее, какво ли е да знаеш точната дата? Аз ако знам място няма да си намеря, незнам; няма да спя направо. От сега започвам да ти стискам палци Simple Smile  Както и на всички, на които им предстои тези дни.

Галя, как съм се смялаааа. Представих си как си говорила само за бебешки неща и той като те е видял с тумбака, само си е представил човечеца как може и да не можеш да спреш да говориш и ти е взел думата набързо. Много смешно ми стана  Joy  То си е стратегия това, направо  Crazy

А къде сте гледали, които сте написали, снимки - незнам...Аз не се сещам за кои говорите  newsm78  Но благодаря за комплиментите. Обичам виииии

# 66
  • Мнения: 1
Урааааа още едно бебе...направо се просълзих!

Да е жива и здрава малката Кая, много да радва мама и тати...а на Гери скоростно оздравяване...

poliville - искренно се радвам за теб, най сетне ще си се прибереш...

Леле мами почна се наистина...дай боже от тук насетне само хубави новини и много бебенца!!!

# 67
  • Мнения: 151




Аз да ви по4ерпя 4е мама днеска има рожден ден  Hug .Да ми е жива и здрава ,сега ще и кажа какъв хубав подарък има . Малката Лея е на нейната дата  Peace

# 68
  • Мнения: 31
Честито бебоче и на Гери  Party Да и е живо и здраво , а на нея бързо възстановяване

# 69
  • Мнения: 38
ehaaaaaaaaa!!!!!!БИБИИИ И ГЕРИИИ,ЧЕСТИТИ ДЪЩЕРИЧКИ,МИЛИЧКИ!!!!!!!!!!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЕХ,КОЛКО Е ХУБАВО ВЕ4Е-ВСЕКИ ПЪТ КАТО ВЛЯЗА ТУК И ИМА ХУБАВИ НОВИНИ !
МОМИ4ЕНЦАТА ВОДЯТ ЗАСЕГА  Hug

4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМАТА НА EXCELLENT!!!!!!!

# 70
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТА БЕБКА КАЯ НА ГЕРИ!!!!!!!!  bouquet

# 71
  • Варна
  • Мнения: 223
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА  НА МАМА :
sonya_yancheva
alice62
look_ani
bibi
Гери
Нека малките съкровища ви направят много,много щастливи !


Нямам търпение вече да идва април,а с него и всички бебчета !

# 72
  • Мнения: 1 992
Страхотияяяя...
ЧЕСТИТИ МОМИЧЕНЦА, bibi и Гери! Нека радостта ви е безкрайна...
Аз, докато мъкна и подреждам и се чудя как да си предизвикам по-скоро да родя, хората действат! Cveteto, правя всичко възможно да не пренося този път, но не знам дали ще имам този късмет! Praynig
Марги, ани2002, чак пък толкова!  Hug Изчервявате ме! LaughingПросто, докато си пиех чайчето я свърших тази работа с темата! То никак не отнема време, ако не се променя нищо по страницата - не повече от 5 мин.!
Хайде, спокойна вечер, а аз отивам да си почина, че много работа свършихме днес! Tired

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 42
Честито на Биби и на Гери!Много да ги радват малките съкровища и бързо възстановяване.

Благодаря момичета за пожеланията и за ценните съвети за кърменето.

Накротко за секциото в МД, след като сутринта в неделя отидох по спешност в болницата и решиха че ще се оперираме, докторът ми нямаше право на избор на екип. Трябваше да разчита на дежурните специалисти. Спиналната упойка ми се отрази много зле този път,  докато ми я слагаше в гърба болеше адски, след това се обездвижих цялата. Не можех да говоря, не можех да си движа ръцете, по едно време имах чувсто, че не мога да дишам. Сложиха ми кислородна маска. Самата операция протича много бързо минути отнема рязането, ваденето на бебчето. Най-хубавия момент е да си чуеш гласчето на детенцето и да ти кажат, че всичко е ок и е добре.
Излизането от упойката беше много трудно, много ми падна кръвното, сложиха ми някакви системи и пак кислородна маска. След това в интензивното вечерта беше много тежка, упойката ме отпусна, започнах да усещам болка от операцията, от контрахиралата матка. Поисках си болкоуспокоително за през нощта. На 6-ия час една акушерка ми изправи да се разхождам/болката беше адска/, защото нямах лохии, трябваше да изпия и поне  2 литра вода, поради тази причина и ниското кръвно. Упойката беше морфин.
На другия ден ми качих на 12 етаж, във ВИП стаите. Бебчето беше вече на 12 етаж и ме чакаше Simple Smile. Първата вечер не дават бебчето на майката, за да може да се възстанови. Първия ден след реанимация е най-тежко, важно е да се движите постоянно, въпреки болката. На следващия ден дават бебчето на майката. Това е накратко Simple Smile

# 74
  • Мнения: 157
Ехааааа Гери честита радост! Да ви е жива и здрава куклата Кая!
poliville Много хубаво мила, много се радвам че нямаш контракции и всичко се нормализира. Колко ще седиш още там?
А иначе мерси за нощницата -то се води рокля аз го ползвам за роба из къщи това розовото,а мъжа ми си дойде да и много се кефяяяяя  Mr. Green
milli_vanilli Аз още вечерта четох за вашия татко кой е - не можах да гледам Сблъсък че бях при док ама видях снимkaта и сте много много сладки и влюбени -все така да сте. За сряда  -не е сигурно че тогава ще родя, казач е тогава ще ме приеме пък ще видим, аз се надявам на имения Габриелски ден петък 26 март  Crazy Не искам мноого системи ама то щом ме вкарва няма да ми се разминат ама се надявам да не е веднага в сряда  - не питах. Тогава отивам в болницата пък ще видим. Интересното е че съм много спокойна и дори се чвуствам някак сигурна като знам че отивам. Много странно ама не ме е страх и даже с кеф ще вляза в болницта -това се дължи до някъде и на това, че вече 2 пъти лежах, всички ме познават и аз тях , и се чувствам в сигурни ръце в лицето на док.

Общи условия

Активация на акаунт