Приетеля,годеника,мъжа ми е:

  • 7 087
  • 167
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 380
Българин  bg

# 121
  • Мнения: 1 049
Италянец txtloves

# 122
  • Мнения: 3 423
Аз няма пък да кажа.
От уважение към пълния член.
Добре, де.
Мъжът ми е от графата "Други".

# 123
  • Мнения: 3 146
ее кажи де - няма да заспя тази вечер.

# 124
Ако някой ме светне за този пълен член,   bouquet хиляди благодарности предварително! Не си спомням правилата, сори!  Embarassed Но да се върнем на темата, ние също сме в графата "други".  bowuu

# 125
  • Мнения: 449
И моят е българин.

# 126
  • Мнения: 2 032
Ако някой ме светне за този пълен член,   bouquet хиляди благодарности предварително! Не си спомням правилата, сори!  Embarassed bowuu
Оф, ами как най-просто да го кажа за позабравили: ако можеш да замениш думата (дето трябва да се членува) с "той", значи е пълен член, ако можеш да змениш с "него"-непълен. Значи: "мъжът ми (той) е 'убав." "На мъжа ми му е голям...носът".

# 127
  • Мнения: 3 423
Ако някой ме светне за този пълен член,   bouquet хиляди благодарности предварително! Не си спомням правилата, сори!  Embarassed bowuu
Оф, ами как най-просто да го кажа за позабравили: ако можеш да замениш думата (дето трябва да се членува) с "той", значи е пълен член, ако можеш да змениш с "него"-непълен. Значи: "мъжът ми (той) е 'убав." "На мъжа ми му е голям...носът".

Еваларка! И аз така обяснявам на мъжа ми от графа "Други" правилата на българската граматика. И чатка човекът, в час е.

# 128
  • Мнения: 3 932
...ВСИ4КО българско и родно любя та4а и милея... Hands Clap Hands Clap

# 129
  • Мнения: 579
Ако някой ме светне за този пълен член,   bouquet хиляди благодарности предварително! Не си спомням правилата, сори!  Embarassed bowuu
Оф, ами как най-просто да го кажа за позабравили: ако можеш да замениш думата (дето трябва да се членува) с "той", значи е пълен член, ако можеш да змениш с "него"-непълен. Значи: "мъжът ми (той) е 'убав." "На мъжа ми му е голям...носът".

Ставаш за другарка.Браво Mr. Green

А сега е добре да се и изпитваме.Първи номер на дъската,а за останалите контролно smile3523

Съжалявам за офф-а,ама нещо .................се лигавя.

# 130
  • Мнения: 104
аз пък си имам български младеж:)
така ми стават две децата за отглеждане Simple Smile

# 131
  • Мнения: 1 947
аз пък си имам български младеж:)
така ми стават две децата за отглеждане Simple Smile
   Хаха, това е моя реплика, трябва аз да я кажа!  Joy

# 132
ми според мен, за мен единствения най-удачен вариант: БЪЛГАРИН, инатест, със самочуствие, с характер... но такъв си го обичам, щото като се погледнем и се разбираме и без думи. И за манджите сме на едно мнение  Hug

# 133
Бьлгарин,от 15 години живеещ  в КАНАДА

# 134
  • Мнения: 535
 Аз май също съм  в графа други, защото свекъра-руснак, а свекито-туркиня...

Общи условия

Активация на акаунт