Пазаруване с виртуална кредитна карта ДСК! Помощ!

  • 20 697
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 355
Amazon.uk, feelunique, lookfantastic - да Peace
Благодаря   bouquet А за другите сайтове не стават или не знаете?

# 31
  • Мнения: 14 490
Не знам - не съм пазарувала Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 799
Благодаря   bouquet А за другите сайтове не стават или не знаете?

В Аргос и Асда също става  Peace
Като се замисля навсякъде, където приемат БГ карти плащам с нея.
Има сайтове /Теско например/, където приемат само кредитни карти. И там плащам с нея - разпознават я, като кредитна.
Супер удобна е  Peace

# 33
  • Мнения: 2 355
Благодаря на всички за отговорите   bouquet Днес си взех виртуалната карта на ДСК. Имам само още няколко въпроса  Embarassed Като пазарувам с нея, кой номер на картата пиша-този, дългия, който е отпред (16 цифрения) ли? И за какво служи security code, който е отзад на картата?
Четох, че ви изпращат част от някакъв номер като смс, а на мен нищо не ми казаха от банката такова, само казаха, че е активирана картата  newsm78

# 34
  • Мнения: 14 490
Да, пишеш дългия номер. Повечето сайтове изискват при плащане да въвеждаш и името на притежателя - въвеждаш го така както е изписано върху картата, също и срока на валидност в отделно поле, например 05/14.
Кода от задната страна с трите цифри също се въвежда - в повечето сайтове в едно малко квадратче точно преди бутона за поръчката.
При въвеждане на данните на картата повечето сайтове имат опция да чекираш да запазят данните за картата за следващо пазаруване - не го прави, махай тази отметка ако е сложена автоматично. Това от съображения за сигурност Peace

# 35
  • Мнения: 2 355
Мия, много благодаря  bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт