Летни кънки или ролери

  • 59 110
  • 205
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 166
Момичета, имам въпрос за избора на ролери: ако дъщеря ми носи обувки номер 24, какъв размер ролери трябва да взема? Питам, защото всички, които до момента съм гледала, започват от 28 номер и ми се струват много големи. 

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ето ти едни, които почват от 23
http://shopix.bg/Roleri-WORKER-Tri-Skate-cherveni
Най-добре да премериш. Не трябва да са й големи, защото хем ще й е неудобно и ще е нестабилна, хем е опасно за крачето.

# 152
  • Мнения: 1 213
Според мен кънките са по-подходящи за по-малки деца,а ролерите за по-големи.

# 153
  • Мнения: 166
Ето ти едни, които почват от 23
http://shopix.bg/Roleri-WORKER-Tri-Skate-cherveni
Най-добре да премериш. Не трябва да са й големи, защото хем ще й е неудобно и ще е нестабилна, хем е опасно за крачето.

Благодаря, savina_33. Тези ми харесаха и мисля, че ще са й добре.

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Моля. Освен това с три колелета на триъгълник като че ли са по-подходящи за по-малко дете. Не знам на колко сте, но с този номер не сте мей много големи.  Mr. Green Весела Коледа!

# 155
  • Мнения: 166
Благодаря, Весела Коледа и вас  Grinning На 3 и 10 месеца е, мисля за РД да й вземем.

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ехеее..... Мойте са на 3г8мес и носят 28 номер, отимат към 29 вече...  newsm78

# 157
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Хубава и актуална тема  Laughing
Какво бихте ми препоръчали за 4 и 6 годишни деца? Високи, със слаби кости? Синът ми е със свръхеластични стави и стъпва много навътре, затова ме притесняват ролерите  Confused Там стъпването е точно навътре.
Засега едно знам със сигурност - каквито и кънки да вземем, трябва да са със силиконови колелца.
Ще прочета цялата тема по-късно, но ще се радвам на препоръки.

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 443
Здравейте!
Искам да взема за рожденният ден на дъщеря ми ролери Fila, но това което виждам в интернет на тази марка започва от 32 номер. Тя носи 28-29 номер и след месец ще стане на 5.
Някой знае ли дали има по-малки номера на тази марка?

# 159
  • софия
  • Мнения: 386
На Христо Ботев-от 5-те кюшета към Македония,малко след Двете фукли видях в спортен магазин ролери от 28 до 33 номер-словенски били.Може да погледнете.Това за София.

# 160
  • Мнения: 1 217
На мен тези с едно предно и две задни колела ми се струват най-подходящи. Ние купихме с 4 колела, но не ги кара, не са и удобни. Докато детето на едни приятели, колкото нея, на 5 години,  започна да кара тези с 3 колела от раз ( от миналата година ) , от един сайт ги поръчаха. Гледам ,че някои фирми, които ги предлагат у нас имат адреси, ще идем да пробваме най-вероятно, не ми се ще и те да събират прах.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И мойте ги подкараха от раз (с трите колела на триъгълник). На Коледа им ги купихме до сега караха само в къщи, което да речем не се брои. Миналата седмица за пръв път излязохме с тях на площадката - карат си без никакъв проблем. Нито съм ги учила, нито нищо. А единият е доста страхлив и хич не му се отдават тия работи. На скутер още не смее да се качи, а кънките си ги кара без проблем.

# 162
  • Мнения: 1 217
А виждали ли сте ги в големите, по-централни детски магазини, тези с 3 колела ? В някой мол, хиполенд или комсед ?

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ние ги купихме от Темпо. На доста места в нета ги има и можеш да си ги поръчаш.

# 164
  • Мнения: 1 217
Благодаря.  bouquet Иска ми се да ги пробва първо.
Савина, сега видях, че са ти комплект юначетата Grinning Да са ти живи и здрави !

Общи условия

Активация на акаунт