Летни кънки или ролери

  • 59 144
  • 205
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 209
Ей, Dara за това не се бях сетила... за обуване, събуване по паркове и мъкнене... Ще го имам предвид!  Grinning

# 31
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
И при мен се получи някакво такова желание, искала ролери newsm78. Тя горката като види равен асфалт и се пребива (много е спъната), а с  ролери не ми се мисли ooooh!, но си има пълен комплект налакътници, наколенки и нещо като ръкавици (нови) липсва само каска. Ще го мисля още малко и ще ви чакам с отзиви.

# 32
  • Мнения: 2 401
BirdsFlu, ще пробвам  Grinning
Лелка на кънки...  hahaha hahaha hahaha

Как съм могла да изпусна сладката тема.  Не прочетох всички коментари, но, ако се престрашиш да вземеш и за себе си - свиркай.  Аз си купих  кънки миналата седмица.
С тях определено се пада по-малко и са по-щадящи за тазобедрените стави. У нас не можах да намеря, затова си поръчах през ибей ето тези http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220100557 … ame=STRK:MEWNX:IT
цената ми излезе  цели 72 лири, но при положение, че ги няма тука..
Айде пазарувай и свиркай после.  Wink
 

# 33
  • София
  • Мнения: 13 209
Ааа, чакайте да ви кажа какво стана с покупките  Crazy
Ролери не купихме... отказа тя. Кънки на 4 колела на добра цена не намерих, да не кажа, че в детски магазини изобщо нямаше, освен бебешки. Джъмбо ми беше надеждата, ама  и там няма. Та се разбрахме със Сашето да извадим кумките на вуйчовците й. Те никак не са лоши, метални са, здрави кънки. Умряхме от смях.. колко пъти пада по дупе, рева, става, пак пада и така..  Joy Мисля, че няма да се откаже, но ще видим.

Дано темата да е била полезна все пак  Wink

Минзухар, добре изглеждат  Grinning Аз засега ще карам втория чифт дето ги имаме у нас. Не знам дали да свиркам обаче да видите лелката на летни кънки  Rolling Eyes Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 841
Айде пазарувай и свиркай после.  Wink

Не знам дали да свиркам обаче да видите лелката на летни кънки  Rolling Eyes Mr. Green

 Thinking Ако организирате една форумска среща по кънки/ролери, ще взема да се прежаля и да изляза от скъпоценната си интернет-анонимност и ще наруша принципа си никога да не ходя на срещи  Sunglasses
Извинявам се за офф-а

# 35
  • София
  • Мнения: 13 209
BirdsFlu, няма проблеми. Може да се организираме в Борисовата градина, ама ако обещаете да е тайна и да не ме разнасяте после у форОма  Twisted Evil

# 36
  • София
  • Мнения: 39 811
По принцип съм навита. Моите кънки са някъде по мазето, най-вероятно ще са ми малки Simple Smile А и са гадни. Метални са, но колелцата са пластмасови и много друса Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 13 209
Ан, моите са с гумени колела  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 763
А, такаааа! Имало значи и други майки, които карат ролери. Моята  щерка нещо не си пада по придвижване с помощта на превозно средство. Имаме колело, но не му се кефи, имаме и скутер - същата работа, най-щастлива е да тича на собствен ход. Много мисля дали да не й купя ролери, но истината е, че повече за себе си искам да купя.  На мен ще ми хареса със сигурност, ама не знам щерка ми дали ще се кефи. Засега ще следя темата и хлапачката си, пък да видим...

Vache, ако тръгнеш да падаш, свиркай, аз ще падам в противоположния край и така ще предпазим майката Земя и обитателите й!  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 13 209
Вижте сега... така и така за ролери и кънки говорим... ми дайте наистина да се съберем да покараме.  Sunglasses Дано и времето да вземе да стане пролетно  Rolling Eyes Само трябва да си измисли кога.... (гледай как си спамя моята тема.. няма ли мод тук?) Laughing

# 40
  • Мнения: 2 401
Айде. Само да се позатопли и сите лелички у Борисовата градина, примерно.  На мен ми казаха, че най-добри били условията в Южния парк и парка Заимов.
И да ви кажа, че съм абсолютно начинаеща, ама много навита.  Wink

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И от мен предложение  -
http://www.sportsdirect.com/skate/roller-skates
Аз ще купя на малкия тези зелените с 4 колелета, има възможност за коригиране на крачето до 4 номера.

# 42
  • Мнения: 86
Твърдо съм за ролерите - ама те не се карат чак толкова лесно - и задължително поне за начинаещи с пълна екипировка, каска, протектори на колената,лактите и твърди ръкавици за китките /мъжо преди година от ролери се сдоби със титаниева пластина в коляното Sad/. На моята мадама и взех едни супер симпатични от спортс дайрект - но тя май е още малка - обу ги 2 пъти за по 5 мин. - трудно и било иска аз да я пързалям  Laughing. Живот и здраве да се постопли малко и ще ходим двете в парка да караме ролери / аз съм почти про  Sunglasses защото много дълго съм карала зимни кънки - а от зимни на ролери е супер лесно/. Иначе моите ролери съм ги взимала преди 2-3 години от SLS правят хубави намаления и за около 100 лева си взех. И за по-начинаещи се взимат с по-бавни колела - ABEC 3,4 или 5 примерно.

# 43
  • София
  • Мнения: 13 209
Айде. Само да се позатопли и сите лелички у Борисовата градина, примерно.  На мен ми казаха, че най-добри били условията в Южния парк и парка Заимов.
И да ви кажа, че съм абсолютно начинаеща, ама много навита.  Wink

Ааа, най-добрите условия са на някое безлюдно място, далече от хорските очи  Laughing Laughing Laughing
И аз съм начинаеща, щото карането отпреди 30 г.не се брои.
Айде, кога ще караме? Да станем за смях на децата  Mr. Green

На Спортс директ как е доставката като пари? И изобщо как доставят до БГ. Малко спамя темата, ама не ми се четат дъъълги теми в "На пазар" Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 763
Тъй, тъй. И аз съм много навита за идеята "падащи лелички". При нас положението е още по-трагично - първо трябва да купим ролери, но това са подробности. Според мен и децата ще се радват и ще се забавляват..... Ще е купон! Peace

Thinking Ако организирате една форумска среща по кънки/ролери, ще взема да се прежаля и да изляза от скъпоценната си интернет-анонимност и ще наруша принципа си никога да не ходя на срещи  Sunglasses
Извинявам се за офф-а


И аз така! Peace

Общи условия

Активация на акаунт