Летни кънки или ролери

  • 59 190
  • 205
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 13 226
А, че те на прилична цена... ще взема да ги поръчам за Сашето Wink Има кой да ги купи от тойсаръс
Ако ги има в БГ още по-добре, че сега с тия намалени тегла на багажа в самолетите ще е малко неудобно да ми ги носи някой  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 595
А, че те на прилична цена... ще взема да ги поръчам за Сашето Wink Има кой да ги купи от тойсаръс
Ако ги има в БГ още по-добре, че сега с тия намалени тегла на багажа в самолетите ще е малко неудобно да ми ги носи някой  Rolling Eyes
Не съм ги виждала в BG

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Нашите са на Littlest pet shop, това пише на кутията. Сега нямам време да ровя в сайта им, сигурно ги има като модел.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 079
Карала съм кънки, като малка, на ролери не съм се качвала. Изглеждат ми по - измислени и безопасни, обаче. Peace

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Девойката ме врънкаше за ролери още от първи клас. Исках нещо наистина хубаво да и купя, но тъй като лесно се отказва ако нещо не й се отдаде отначало, реших да не рискувам и купихме едни измислени ролкови кънки. Тя обаче беше ентусиазирана и упорита и бързо ги подкара. На следващия РД й купихме ролери - с полутвърда обувка и силиконови колелца. Нямаше проблем с преминаването от кънки на ролери, въпреки че стилът на каране се различава. В началото караше всеки ден, сега рядко изявява желание, по-скоро аз настоявам. И аз исках да купя ролери, които обхващат няколко номера. Бях харесала на Hudora, но когато търсихме точно нейната номерация липсваше. Нейните са №37 и вероятно ще ги израсте, но на мен идеално ми пасват  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 12
Карала съм и кънки и ролери. Има лека разлика в начина на каране иначе удоволстивието е супер и с двете. Вземи му кънки като иска детето, като му умалеят ще поска сигурно ролери  Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 691
Аз пък смятам, че ролерите са много по-лесни за каране и по-удобни.... но явно си е до човек и до това какво първо си пробвал... За съжаление ролерите ми отдавна събират прах в килера и сигурно съм позабравила как става номера...

# 68
  • Мнения: 2 960
Първо кънки...с тях се кара по-лесно,изработва се техниката ....След това може и ролерчета.
Кънки съм карала...ехейййй колко много.Миналата година се "покачих"на ролерите на щерката..бреййй много трудна работа беше.
Обаче с ролерите като ,че е по кеффф.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 324
Използвам темата за да попитам за колелцата за обувки. Имате ли впечатления? Лесно ли се карат? От къде е по-добре да се вземат? Виждала съм ги и в нета, и в Джъмбо и в спортните магазини. Цената е приблизително еднаква (около 20 лв.), но дали има разлика в качеството?

Моля ви, хвърлете едно око на тези http://www.insportline.bg/660/ ролели. Читави ли ви изглеждат?

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 14:30 от кльомба

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Чак сега виждам темата.
Преди около 20дена купихме ролери на детето.
Той кара много кънки на лед така, че нямаше проблеми с ролерите.Само спирането леко го затрудни в началото,на асфалт се спира различно от на лед.Но също сме му взели каска, налакътници, наколенки и протектори за дланите.

# 71
  • София
  • Мнения: 44 292
А, че те на прилична цена... ще взема да ги поръчам за Сашето Wink Има кой да ги купи от тойсаръс
Ако ги има в БГ още по-добре, че сега с тия намалени тегла на багажа в самолетите ще е малко неудобно да ми ги носи някой  Rolling Eyes
Не съм ги виждала в BG

тук има за 55 лв подобни
http://www.insportline.bg/185/

# 72
  • Мнения: 1 526
Vache, какво купихте накрая? Кара ли вече?

Аз давам глас за ролерите. Според мен се карат по- лесно. Дъщеря ми на 5 се научи сравинително лесно. Брат и покрай нея да не остане по назад още нямаше 4 и също изяви желание. Отне му повече време, но на 4 вече беше добър.

За начинаещи обаче е важно да се ползват наколенки и налакатци  Peace.

# 73
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
От много мислене какво да бъде и се бях отказала да взимам ролери или кънки. Днес с баща и се разходихме до Росиньол и и взехме ролери и каска на фила, протектори нямаше към комплекта, но ние имахме нов комплект от миналата година.  За 30 мин в южния  парк се научи, паднала е 5 пъти, направо ме изуми, явно ските си оказаха влияние, карала е почти 4 часа без прекъсване и дупето и е синьо в момента от падането Laughing. Да се надяваме че интересът и ще е за по-дълго.

# 74
  • Мнения: 2 401
Пък леля ви минзухар вече няколко уикенда прави сеир в Борисовата. Още с първото изправяне си седна на г.за, но това не я демотивира, въпреки развеселните физиономии на седящите наблизо лели. Сигурна съм, че тайно ми завиждаха на ентусиазЪма.  Mr. Green  
Напредвам наистина бавно, но сигурно.  Outta Joint  
А вие?

Пп. Синът ми кара ето това:
Има ли и други фенове?

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 19:31 от минзухар

Общи условия

Активация на акаунт