Supernatural - Scary Got Sexy - 3

  • 26 507
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 818
Която се чувства достатъчно силна душевно и психичиски смело да цъка връз снимката  Twisted Evil


Цъкнах смело, оцелях, даже не трепнах Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 3 581
Половинката вика - аа ти затова го гледаш тоя сериал, мислех че заради Том Уелинг Mr. Green

Том кой?  hahaha
абе не е лошичък, ама не може да се сравнява де

# 62
  • Мнения: 1 775
Която се чувства достатъчно силна душевно и психичиски смело да цъка връз снимката  Twisted Evil
Цъкнах смело, оцелях, даже не трепнах Mr. Green
Аз пък даже се прозях. Tired Joy

# 63
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Аз пък даже се прозях. Tired Joy

Аха Wink...хайде да не пиша пак за Мармота Mr. Green Joy (разбира се, ако поддържаш някаква официална версия за пред Главната Градинарка, тогава всичко е ясно Wink Grinning )

# 64
  • Мнения: 2 040
Изи, остави ги тези градинарките, на тях даже Мармота, ако ги чуе какви ги приказват, ще им разкаже за Мечока дето прави мехурчета в шоколада  hahaha Хич да не ми ги разправят, че се прозявали  Crossing Arms

# 65
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Според мен сценката е била следната Grinning:

Стич отваря снимката на Патрона на Стадиона и зяпва разбира се...В това време Главната я доглежда от някъде и съвсем естествено пита с възмута "Какво правиш?!?!" Shocked..., а Стич поемайки си шумно въздух, отговаря "Ааа, нищо, прозявам се"  Crazy Wink

# 66
  • Мнения: 1 775
Стич отваря снимката на Патрона на Стадиона и зяпва разбира се...В това време Главната я доглежда от някъде и съвсем естествено пита с възмута "Какво правиш?!?!" Shocked..., а Стич поемайки си шумно въздух, отговаря "Ааа, нищо, прозявам се"  Crazy Wink
Долна инсинуация. Crossing Arms Mr. Green
Тя и без това Фейчето не смее така възмутено да ме пита какво правя, защото аз периодично й припомням и я пращам да се срамува в ъгъла заради онова срамно мрррррр, което беше отронила при вида на една Дженсънова снимка. Нали знаете, бившите мараканки са като бившите пушачи. Joy

# 67
  • Мнения: 0
Ейй, вече с трепет отварям темата като се прибера вечер, че все снимки от които се припада публикувате. Злата, зла жена си и това си е Grinning - бива ли такива снимки да си имала и да си ги държиш само за себе си? М? Защо не си я споделила с останалите съотботнички от Маракана, м?  Naughty
Зяпах, блещих се.... е, каквото си е хубаво, хубаво си е! - момчето е 6 точки, никакъв кусур не мога да открия  Peace Mr. Green Само хавлийката не ми харесва в тази снимка (хавлиите по принцип, когато присъстват на една и съща снимка с нашите момчета са evil!) Mr. Green

# 68
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Зяпах, блещих се.... е, каквото си е хубаво, хубаво си е! - момчето е 6 точки, никакъв кусур не мога да открия  Peace Mr. Green Само хавлийката не ми харесва в тази снимка

Аз като видна интелектуалка, харесвам повече снимката на четящия на пода Дженсън Mr. Green...не за друго, а заради книгата, разбира се... Outta Joint Joy
От хавлии не разбирам, признавам си Joy

# 69
  • Мнения: 0
Зяпах, блещих се.... е, каквото си е хубаво, хубаво си е! - момчето е 6 точки, никакъв кусур не мога да открия  Peace Mr. Green Само хавлийката не ми харесва в тази снимка

Аз като видна интелектуалка, харесвам повече снимката на четящия на пода Дженсън Mr. Green...не за друго, а заради книгата, разбира се... Outta Joint Joy
От хавлии не разбирам, признавам си Joy
Изи... "и един Мармот увива шоколада..." - нали така беше лафа? Joy Outta Joint

Joy O, разбира се! Тази снимка с футболната топка и другата с четящия на пода Дийн са ми сред топ 10 и на мен Mr. Green, естествено заради книгата и заради хавлията и топката, вие какво си помислихте. Grinning

# 70
  • Мнения: 292



Къде малко фотоШоп, къде повече .............. Ама то да ви пожелая лека нощ, сладки Супернатурални, Маракански сънища .... И най вече за да не скучаете  newsm48

# 71
  • Мнения: 2 040
Аз като видна интелектуалка, харесвам повече снимката на четящия на пода Дженсън Mr. Green...не за друго, а заради книгата, разбира се... Outta Joint Joy
Joy Joy Joy
Че как иначе, твоята видна интелектуалност е известна из цяла Маракана!

# 72
  • Мнения: 436
Добро утро!
Днес да не излизате от къщи с празни джобове/портфейл!

Малко остана до новия епизод Simple Smile

Снимката на извънземния със списанието е трепач!

# 73
  • Мнения: 2 040
Добро утро!
Ей, не остана вече! Почти добутахме до новата серия!
Ето малко Джим Бийвър да ви прави компания докато закусвате - http://www.buddytv.com/articles/supernatural/exclusive-jim-beave … the-su-35480.aspx  Wink Баш Градинаря, Тренера и Ангелчо още не са станали след снощния бирен запой  Laughing

# 74
  • Мнения: 292
 

Хааайде на горещото кафеее .... и поничкииииии.
Добро утро, денят отново е прекрасен, слънчев, зареден с положителни емоции след вчерашната ми доза Супернатурализъм ...  Heart Eyes.
Желая ви лек и прекрасен ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт