Клуб на готините баби-95

  • 41 115
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добра,вечер!
Честита ни нова тема,скоро и 100-та ще честваме.
Прибрах се и се захванах да чистя лапад/Янчето му казва лопуш/,направих и една чорба,че да има за закуска утре.Имам ужасна мускулна треска от вчера и като заема поза,не ми се мърда. hahaha hahaha hahaha
То и не ми се мисли май ,че ми се изпари всичко от главата. hahaha hahaha hahahaАз работих с ръцете,а не с мозъка.

Сега ще шетам малко из форума.

# 16
  • Мнения: 221
Здравейте момичета!
Да взема да пиша, най накрая, че ще вземете, да ме забравите.
Шпуц, благодаря ти за новата тема! Гледам започнала си, да я разкрасяваш.
Яжка, не се обадих, когато идвах в София, защото имах много задачки и просто прелетях.  smile3540Не се задържах, даже и при дъщеря ми. При някоя от срещите ви, някой път ще ви изненадам.  Peace
Римар, как е мъжлето ти? Надявам се, всичко да приключи добре.
Фурийче, защо не пина едно аспиринче, нямаше да те тормози, мускулната треска.  Mr. Green
Момичета на всички!
Желая ви приятна вечер!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 16 035
Шпунц, благодаря за новата тема.   bouquet
Габката, благодаря и на тебе за снимките.

Аз току що научих поредната лоша новина. Починала моя братовчедка на 40 год.
Бяха с мъжа и на пътуване до Йордания с автобус. Майка и беше дошла от Севлиево да  гледа децата и като се видяхме преди 10 дни ги чакаше да се върнат. Е, Зорничка не се върнала - масивен инфаркт. Сега децата и остават сами. Момчето е в 11 кл, момичето в 5. Имаше много хубав живот, и семейно, и в работата - всичко и беше подредено като от списание за млади и преуспяли хора.
Имам чувство, че рода на майка ми нещо са прокълнати. Преди години все лоши работи ставаха, сега Криси, Зорница.
Малко ви развалих настроението, извинете ме.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 177
Ужас! Да отидеш на пътешествие и да стане това нещастие  Cry Айша, съболезнования.


Римар, как е мъжлето ти?

Чакаме понеделника идващия, защото някой д-р го нямало тази седмица.

# 19
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Айша, приеми и моите съболезнования Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Пак млада жена!Но такъв е живота.

# 20
  • Мнения: 221
Айша съболезнования скъпа,  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose жалко е когато си отиват млади хора.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет! Прибирам се сега, сутринта бързах да излизам, че имах час на зъболекар и не можах да ви се обадя.

Шпунц, и аз благодаря за красиво оформената  великденска тема.  newsm10

Айша, съболезнования, нелепа смърт на много млада жена.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose


Момичета, ако се събирате, когато дойде Арита, моля да съобщите тук кога и къде ще бъде, защото ми се иска и аз да се запозная с вас и с нея.
Фурийче, и аз правих онзи ден яхния с лапад, спанак и пилешко месо.

Прегръщам ви всичките и ви желая лека нощ!   



# 22
  • София
  • Мнения: 1 740
    Добър вечер!
 Айша,съболезнования и от мен!Жалко за младата жена,но за там няма нито ред,нито справедливост!
 Шпунц,благодаря за новата темичка!
 Светле,хубаво правиш,че споделяш интересни рецепти с нас.Ще направя и баницата.
 Фурийче,лапада при нас е щаволь.

# 23
  • Мнения: 77
Хайде, дойде моето време!
На клона няма никой, пак монолог, омръзна ми вече!
През деня като съм по-свободна, вие сте на работа или по двора, вечер докато ми се "изчерпат" ангажиментите, сте си легнали!
Един късмет имам........

Айша, моите съболезнования!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Жалко, много жалко, млада жена!

Три дни не съм излизала, от разходката с приятелката ми в събота, утре имам час при фризьорката, нямам търпение да съмне! Не мога да я изтърпя тази "скосена черта", косата ми понеже е чуплива, и прошарена, също Лозанов без папионка! Joy


 Л  Е  К  А    Н  О  Щ !


                      

# 24
  • Мнения: 3
Добро утро и хубав, усмихнат пролетен ден!
Преди да се метна на ролковите кънки и да хукна,
да ви предложа закусчица - само трябва да си я притоплите,
че ще изстине, докато дойде нормално време за ставане  Laughing



Шпунц, благодаря за празничната тема!
И аз видях вчера щъркели, кръжаха в небето като парапланеристи.
Само че все още няма цъфнали дръвчета, да закича там мартеницата.
Само дрянът е цъфнал.
Айша, много е тъжно и те обхваща чувство за несправедливост,
когато ей така, изведнъж си отиде човек от този свят, особено когато е млад.
Бог да я прости Зорница!
Момичета, за всички вас - мно-о-о-ого  Hug  Hug  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Мен днес и утре ме чакат вного натоварени дни - дано успея с всичко.
Но пък за сметка на това в петък отпътуваме за моя край -
племенницата ми от Франция е тук със семейството си и ще си направим една
семейна среща при мама и тати. Но нали тяхната китна къщурка не ни събира вече
в пълен състав, ще се качим на хижата над село - хижа "Бунтовна" -
и ще изкараме там Цветница. А в понеделник - обратно към тръстиката.
Ето къде ще ходим:

А тук може да видите повече за това райско кътче в Средна гора:
http://www.bulgariaphotos.net/?pit=92&pt=682&it=1099& … 8646dfcd87d43c195
http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Sredna_gora/Buntovna
http://www.rajdane.com/2009/11/30/%D1%83%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D0%BD … 0%B2%D0%BD%D0%B0/

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 07:07 от Georgena

# 25
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро да е утрото и целия ден!

Георгенче, благодаря за закуската и кафенцето и аз си го пия с удоволствие. Много приятни емоции ти предстоят, с голяма компания и то при мама и татко. Къде се намира тази прекрасна хижа, в кой регион на България?
Светле, благодаря ти и аз за рецептите, ще пробвам баницата. И аз често се ровя в готварския, но въртя, суча пак си готвя нещо познато. Обичам да готвя, но гледам да е по-набързо и лесна рецепта. Между другото аз основно готвя в тенджера под налягане и в тенджера с капак от стомана, слагам вътре всичко, пъхам я във фурната и става мозък. Печено месо също става перфектно, със страхотна коричка. 

Аз още не съм видяла щъркели, то и къде да ги видя в центъра на мръсна София. Сещам се за манастира "Свети Мина" край София, в кв. Бенковски, когато ходя там винаги има много щъркели. Ще взема да отида тези дни до там и без това отдавна не съм го посещавала, а много го обичам. 


Май денят ще е дъждовен, поне в София, но да си пожелаем хубаво настроение!


# 26
  • София
  • Мнения: 2 672
Гери, видях снимките и разбрах къде се намира това райско кътче. Благодаря за красивите емоции, с които ме зареди в началото на деня!
newsm51 newsm51 newsm51

# 27
  • Мнения: 3
Марина, радвам се, че съм постигнала такъв ефект -
дано и на другите момичета им подейства така.
И мен това място винаги ме зарежда с положителни емоции -
тази хижа е свързана по много линии с живота ми,
от там започна семейната сага - отначало студентска любов, а после ... -
всичко по реда си. Децата ми пораснаха на хижата -
в онези години майка и татко бяха управители на комплекса.
Изобщо - спомени, спомени ...
Още веднъж хубав ден на всички!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 529

 Римар ще стискам палци за понеделник. Hug
Танита ти поне на човек приличаш с прическата,пък било той и Георги Лозанов. Joy Joy Joy Joy Joy
Днес ще си хубава. Peace
 Георгенче много красиво място свързано с красиви спомени. Heart Eyes
 Марина аз никога не съм ходила в този манастир ,но ми се иска много.
 Арита ако намериш време се обадиза среща.
 При мен е по трудно ,че съм извън София,но пък знае ли човек.
 Лапада е тръгнал ,ама домашните не го уважават много-в Богров му казват щафиняк. Laughing
 дайте някоя изпитана рецепта с лапад,може пък да проядът.
 Айша Cry. Светла и памет на Зорница. Flowers Rose Flowers Rose

# 29
  • Мнения: 7 387

                               Привет,момичета! И аз при вас с кИфенцето! Laughing
                               Римарче, и аз се включвам в палцестискането в понеделник и пожелавам само добри вести и успех! Hug
                               Арита,не ни забравяй,ако ти се отвори прозорче! Laughing
                               Айша,съболезнования. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
                               Лек и спокоен ден на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт