Клуб на готините баби-95

  • 41 210
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 16 180
Уж писах, но ми се затри писанието.
Мотах се и днес по дъжда. Ходих да оправям здравната книжка на Ани. Не беше заверявана в РИОКОЗ близо година. Заявих им много уверено, че през това време не е работила, сега ще работи и затова има прекъсване. Та минах само с таксата от 15 лв, отървах глобата.
Янке, сигурно и Мел ще трябва да има такава книжка или да я подновява.
Уж пращах дъжд, но явно не съм го изпратила целия.
Все още си ходя със зимното палто и обувки. Вчера минах покрай 1 позната в магазин за обувки.
Рекламира ми много удобни сандали, а аз не мога да помисля в тоя студ за летни обувки и дрехи.

# 661
  • Мнения: 10
Ходихме със съпруга да берем коприва,преди да Wear Umbrella и малко да се разтъпчем.То друго не може да се прави Mr. Greenи тревата стана за

Вица за деня: Laughing
Разговор между цветенца:
- Маргаритке, много те обичам!
- И аз те обичам, Карамфиле!
- Ох, дано по-скоро дойдат пчеличките!

# 662
  • Мнения: 77
Уж реших вечер да ядем постни яденета, Стефан като донесе едни овкусени ребърца, изпече ги на барбекюто на двора, отиде ми мерака за огретена, дето го бях приготвила! Ядох и зелена салата, вече чакам жлъчката да ми прати хабер!

Янче, дано да оздравяват куклите ти, че да се отпусне и твоето сърце! Добре че на Анжелка утре свършват гадните инжекции! Hug
Бори и той е със запушен нос и променен глас,  пръска някакви спрейове и в носа и на сливиците, ама особено вечер едва диша!
Маринче, какво стана при джипито?

Сериала ми започна, до по-късно, момичета!



                  Heart Eyes Hug tv

# 663
  • София
  • Мнения: 1 754
   Добър вечер!
   Прибрах се рано,но се замотах в кухнята.Сега разтребих масата след вечеря,измих съдовете и съм на седянката.
   Шпунц,нямахме проблем с водата.Ние сме захранени откъм Цариградско шосе.Често я спират,но точно днес -не.
   Омръзна ми този дъжд.Тревата си расте,не може да се окоси от дъжда и вече е до колене.Двора ми е травясал и грозен.
   Янче,вари на Анжелка чай от подбел.Много помага за кашлица.Подслаждай го и да го пие както предпочита-студен или топъл.
   Танче,Бори настинал ли е или е нещо алергично?Сега и алергиите се обострят.
   Аз се стягам за екскурзия в събота-до Одрин/за 1 ден/То повече ще се пътува,но поне ще се наприказваме с приятелките.До сега не съм разглеждала този град,само съм минавала през него транзит.Та бързам да си посвърша задачките и да си освободя съботата.Сега ще пиша до късно пред компа и ще ви наглеждам.
  Приятна вечер!

# 664
  • София
  • Мнения: 2 675
Привет от мен!

Сутринта ходих при джипито, за да ми даде направление за ендокринолог, защото имам хипотиреоидизъм, който следя през 6 месеца. По разни причини не съм ходила от една година. Та утре или в други ден ще посетя ендокриноложката си.

След посещението отидох до майка си, защото имахме час за педикюр и маникюр. Един път в месеца идва у нас или у майка ми жена, която ни прави тази процедура. И ни прави по ред - мен, мама, сестра ми, дъщеря ми. Там се опитах от един лаптоп да се включа при вас, написах нещо и когато трябваше да публикувам Владко изтри всичко и аз се отказах.  hahaha

Янче, лекувайте Анджи, да не остане пак някоя опашка от болестта. Абе, какви са тези лекари, да оставят полуизлекувано детето. Да ги убиеш направо.  :  #2gunfire fight:

Айша, защо не си купиш сандалките, то лошото време ще свърши и веднага ще почне лятото, нали знаеш, че в последните години  почти винаги така става?

Танче, свърши ли сериала? Аз ще се отдам на нова книжка.

Яжка, много добре си решила да се разходиш до Одрин. После ще разкажеш как е там.

Лека и приятна вечер!

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 22:10 от marina_todor

# 665
  • Мнения: 77
Сериала свърши, Биг Брадър също, изгледах ги, сега малко тук и отивам да "ошетам" и майка ми, после ще измия съдовете, после през банята и чааааак тогава пак на компа за лека нощ!
Еднообразие, еднообразие, чак до втръсване! #2gunfire
Яге, аз съм ходила в Одрин, хубав град, само по обяд като викнат от тези джамии......Ако имаш златни повредени бижута можеш да си ги смениш за нещо ново за теб или за Софи, за Вики. Друго не се сещам какво да си купиш, че тук има всякаква турска стока! Приятна екскурзия, дано времето да е хубаво. Hug
И в нашия клуб има еднодневни екскурзии до Турция, миналата седмица беше до Лозенград, 30лв.,но на колежките не им харесал града.
Бори рита топка на двора в междучасията, на занималнята също, изпотил се е, пил е кока кола..... и резултата е налице. Няма температура но носа му запушен, гласа му променен, рядко но си покашля......все дерт да има човек!
Маринче, дано да са добри резултатите при докторката!
Отивам, че памперса мен чака!



                smile3503

# 666
  • Мнения: 77



  Л   Е   К   А         Н   О   Щ !



                         

# 667
  • Мнения: 7 469
Добро утро,бабетки-кокетки!Хайде,на кафенцето и чайчето!


                            Лек и слънчев ден ви желая!

# 668
  • Мнения: 77
Здравейте, дами!
Къде сте, каква е тази летаргия, Пролетта дойде, събуждайте се и скок......тук!  Hug Heart Eyes Laughing

Дидия, благодаря за чайчето, в момента пия плодово, няма да ми са много две! Hug

Навън е мани-мани! Влажно и студено! Току-що намятах една пералня пране на сушилника. Да съхне поне вътре.

След обяд съм на хор, ама то човек няма мерак за излизане в такъв студ!  #2gunfire

Дано при вас времето да е по-така!   sun
Приятен ден, хубавици!



              

# 669
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен момичета!
При нас се опитва слънцето да се покаже но си е студено Mr. Green
Дидиа,присъединявам се и аз към кафенцето  food010благодаря.
Ще метна една закуска Laughing

За сега приятен ден!
По късно ще кача малко снимки,с мен и част от градината Wink

# 670
  • София
  • Мнения: 2 675
Добро утро и добър ден! Още има време за кафенце. Поднасям ви го.



Аз се загледах в ТВ - избирането на министър на здравеопазването. Уж за малко, пък ми стана интересно. Ха, да ни е честит новия министър проф. Борисова! Дано нещо промени в зравеопазването...

# 671
# 672
  • Мнения: 7 469
                    Да ви покажа от градинката на деди незабравките!Днес ги е снимал!

# 673
  • София
  • Мнения: 1 529
 Дидия разкошни са незабравките. smile3525
 Аз незнаех ,че има и други цветове освен сини.
 Ще помоля за разсад ,ако може. Embarassed
 Тук в Дружба заваля проливен дъжд.
 Наде чакаме снимки. Praynig

# 674
  • София
  • Мнения: 4 179
Ехо, да се запиша и аз.
Шпунц, какъв дъжд бре, душко? Тук и в центъра е слънчево.
Утре изписват мъжа ми и съм се раздважила да приведа нещата в приличен вид.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт