КУХНИТЕ - 30-та тема

  • 69 368
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 971
това патладжана на ЕГЕР ли е?

Не, това е лилавото на Kaindl - патладжана на егер е много подобен, но малко по-опушен цвят, т.е. не толкова ярко лилаво а мааалко по-тъмен.

# 691
  • Мнения: 1 878
Камерън Благодаря за снимката , нещо такова си го представям, ама бягам от тези цветове, дърпат ме онези бозавите както казва Finty оранж, керемида.
Ама има врме докато преосмисля всичко  ooooh!, може и на тази вълна да мина лайм и тюркоаз  Mr. Green

Kölsches Mädel не се нервираи, ще сложиш фолио или ще го смениш след време. А аз си мисля, че ще те дразни първия месец после няма да му обръщаш внимание  Peace

Мерси много за успокоителните думи  Hug .Утре така или иначе ще ходим до Бриколажа и ще погледна фолиото на място!

# 692
  • Мнения: 22
Finty, супер изглежда кухнята ти, дори недовършена. Ще очаквам финалните снимки. Като притежателка на кухня с патладжан на Егер мога да потвърдя, че лилавото на Finty е така да кажа по-лилаво Simple Smile, докато егерското е по-тъмно и убито като цвят. Горе долу така изглежда цвета на живо http://img688.imageshack.us/img688/1903/s8003918.jpg

# 693
  • Мнения: 440
Утре започва великото разбиване на стената на килера Mr. GreenИзнесохме всичко от кухнята и килера,остана само пералнята, в момента малкия се мъчи да разбере как да и махне маркуча.В такива моменти чувствам липсата на мъж,но добре че тия моменти са много малко JoyСтискайте палци всичко да мине успешно.Надявам се до края на месеца да е готово,за да мога в началото на май да поръчам шкафчетата и след месец да  пусна снимки.Още не зная кой ще ми прави шкафовете,но имам време до края на другата седмица.Последно се спрях на гранитогрес,протеснявам се че теракота се пързаля.Увлякох се в писането,лека вечер Peace

# 694
  • Мнения: 178
Finty,затова питам ние понеже не бързаме да влизаме в апартамента и от януари месец се обзавеждаме-кухнята първоначално беше бяло гланц и графит,но миналата седмица смених графита с патладжана на егер.Затова попитах,твойто лилаво ми се стори по-наситено и се оказа точно така.На егер е по-убито,аз търсех такъв ефект/връзвам го с едни цветя от тапета/. http://siana80.multiply.com/photos/album/2/apartament

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 10:49 от barbaroska

# 695
  • София
  • Мнения: 971
barbaroska- Да, за твоите цветя егерското е по-подходящо  Peace
При мен, яркото лилаво пасва повече на жълтото на стените, егерското много ме притесняваше че ще кафенее на изкуствена светлина.

# 696
  • Мнения: 1 531
момичета, ето и моята кухня Heart Eyes  монтираха ми я за 1 ден Peace  много й се радвам, както и на всичко в новия си дом: вече сме там от около 2 седмици Heart Eyes

държах да я постна тук, че направо съм задължена, след като тук си намирах много вдъхновения и отогвори... и благодаря на ети и ло80, които ме открехната и подкрепиха за майстора, и на манди за отзивчивостта Hug

в общи линии хл-к и фризер са си вградени, кошче единично с механизъм и сушилник - други спешъл механими нямам Peace мн държах плотът да е бял също, а гръбчето с дребни плочици в към розов да пасва на латекс и тапети на отсрещната стена Heart Eyes този сушилник само обаче не ми съхнат нещата вътре, дори и като пробихме 2 кръгли големи дупки отдолу... той не иска да маха целия "под" на шкафа, та може да пробием още 2-3 дупки Crazy към 3м е - излезна ми само към 1300лв с дръжките, които сама си избрах Peace

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 14:05 от ninochka

# 697
  • София
  • Мнения: 794
ninochka, честито   bouquet  много, много хубава е станала!

# 698
  • София
  • Мнения: 1 254
Еййй Ниночка, браво и честито! Много ми харесва Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 1 488
Ниночка, много е красива кухнята. Това гланцирано ПДЧ ли е? Цената също е супер.

# 700
  • Мнения: 1 531
их - благодаря ви Hug колко сте бързи Hug

да - бял гланц пдч Peace

искам само да допълня, че онази дупка в дъното до хладилника е за мв, невградена, а просто сложена там в шкаф без вратичка  Peace ще бъде също в черно-сиво, като котлона, фурната и абсорбатора Heart Eyes

# 701
  • София
  • Мнения: 971
Еййй Ниночка, браво и честито! Много ми харесва Simple Smile

И на мен много ми хареса! Чисто, светло и свежо! Поздравления  Peace

# 702
  • Мнения: 1 878
Ниночка, честита ти кухня! Изчистена, модерна, харесва ми !  Със здраве да си готвиш на нея!  bouquet

# 703
  • Мнения: 634
Честито и от мен, само вкусотийки да готвиш там   bouquet Изглежда доста свежа и практична!

# 704

Общи условия

Активация на акаунт