КУХНИТЕ - 30-та тема

  • 69 372
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
По-нагоре имаше въпрос за мястото, на което да съхраняваме по-големите кухненски прибори. Тук видях едно интересно предложение:

http://www.comfort.bg/bg/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1 … BE/view/1177.html

Между другото тези кръгли кутийки за съхранение на подправки са много удобни и практични. Аз си ги слагам директно на хладилника и ги използвам и като магнити.

# 706
  • Мнения: X
Имам едни въпросче към Манди.

Имам идея да затворя нишата в която ще са разположени кафе-машината и тостера с този тип кухненска щора (прилича на ролетна щора, но ламелите са много по-малки) Обаче съм ги виждала само в сиво. Има ли и други цветове? Ок ли е като качество, издръжливост и поддръжка? Дали ще изглежда красиво? Изобщо искам мнение дали ще си пасне с белия технически камък (плот) и млечно бял лакобел (гръб). Шкафовете ще са среден цвят дъб (МДФ с естествен фурнир). Как е като цени? Кой ги произвежда/внася?

# 707
  • Мнения: 1 073
Мдааа и аз си падам много по комбинацията бяло + дървесен декор, но да не е тъмно дървото, например дъб..
Ето тази ми е една от лубимите кухни: http://www.facebook.com/home.php?filter=lf#!/album.php?aid=125352&id=185161777267
Правена е от една приятелка, материала е МДФ с фурнир дъб и МДФ боя бял гланц. Дръжките също са уникални, то всъщност няма дръжки Simple Smile
Манди, тази кухня е страхотна.  Peace
Аз, мисля че за мойта кухня се спрах на врати МДФ дъб, но се чудя с какъв байц да ги лакират. Както така бих искала да чуя твоето мнение за плот и гръб newsm78, трябва да се върже с мивка налична гранитогрес- смола в синята гама....Моля, помагай!

# 708
  • София
  • Мнения: 4 397
Мдааа и аз си падам много по комбинацията бяло + дървесен декор, но да не е тъмно дървото, например дъб..
Ето тази ми е една от лубимите кухни: http://www.facebook.com/home.php?filter=lf#!/album.php?aid=125352&id=185161777267
Правена е от една приятелка, материала е МДФ с фурнир дъб и МДФ боя бял гланц. Дръжките също са уникални, то всъщност няма дръжки Simple Smile
Манди, тази кухня е страхотна.  Peace
Аз, мисля че за мойта кухня се спрах на врати МДФ дъб, но се чудя с какъв байц да ги лакират. Както така бих искала да чуя твоето мнение за плот и гръб newsm78, трябва да се върже с мивка налична гранитогрес- смола в синята гама....Моля, помагай!

Аз не я виждам кухнята  newsm78
ninochka много хубава и свежа кухня  Peace

аз продължавам да съм в размисли и страсти с цветовете ooooh!

# 709
  • София
  • Мнения: 1 254
http://www.facebook.com/album.php?aid=125352&id=185161777267
Ето това е кухнята Кимболина, линка горе не излиза целия като линк Simple Smile
Елфа, байца може да бъде всякакъв.. червеникъв, тъмно-кафяв... ако е в дървесната гама, а иначе може да бъде какъвто цвят се сетиш Simple Smile
Сега не ми идва идея за кухнята ти, но може би утре..

# 710
  • София
  • Мнения: 1 254
Имам едни въпросче към Манди.

Имам идея да затворя нишата в която ще са разположени кафе-машината и тостера с този тип кухненска щора (прилича на ролетна щора, но ламелите са много по-малки) Обаче съм ги виждала само в сиво. Има ли и други цветове? Ок ли е като качество, издръжливост и поддръжка? Дали ще изглежда красиво? Изобщо искам мнение дали ще си пасне с белия технически камък (плот) и млечно бял лакобел (гръб). Шкафовете ще са среден цвят дъб (МДФ с естествен фурнир). Как е като цени? Кой ги произвежда/внася?

 Mr. Green такава щора никога не съм ползвала, нито съм виждала на живо... За съжаление не мога да ти помогна за това от къде да я намериш и какво точно представлява. Предполагам, че гугъл ще може да ти каже повече от мен Simple Smile

# 711
# 712
  • Мнения: 22
Ral_p, в събота видях в "Кент импекс" такава щора. На мострата беше изложена сива щора, незнам дали има други цветове.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 254
Ясно, но не съм ползвала в проекти. Мога да се разтърся и да намеря къде се предлагат и в какви цветове, но ще ми трябва време, а сега ми се спииии  Confounded

# 714
  • Мнения: X
Еее отивай да спинкаш.  Hug
До моята кухня има доста време. Сега се занимаваме на практика с климатици и ел. уреди. 

# 715
  • Мнения: 1 531
финти, бъдеща мама зайке Laughing момичета,благодаря още веднъж! много много исках да е бяла и леко бляскава Heart Eyes
успех с вашите Hug
кимба, лайм ще давам доста свежест и е модерно Peace

# 716
  • София
  • Мнения: 2 896
Влизам да се оплача  Confused
Плаче ми се от яд направо

съпружето се хвана да оправя фасонката на лампата над кухнята БЕЗ ДА ИЗКЛЮЧИ бушона
удари го ток и в този момент хвърли инструмента, нещо на вид между клещи и малък френски ключ, доста тежко, което силно се удари в плота на кухнята, в резултат на което сега си имам плот с дупка - пробит е горния слой и отдолу се вижда тъмно кафяво. Дупката не е голяма, ама ми е баш в центъра на работното пространство иии..... направо ще го удуша моя мъж. Няма и година откак я имаме кухнята.

Дайте идея как вървят плотовете - ще го сменя, мамицата му, не мога да го гледам така - 2,70 метра е. Колко ще ми излезе, ориентировъчно?

# 717
  • Мнения: 634
Мила, насочи енергията си към това да се радваш, че му няма нищо на твоя мъж, защото аз постоянно треперя моя като започне да бърка по жици хем винаги изключва бушони. Лафа ми е, че ще го ударя аз преди да го удари тока  Mr. Green
Един плот струва 200 лв, е , може и доста повече зависи какво искате, но отивай му лепни една целувка, а останалото ще бъде наред Peace След време ще се смеете над случката  Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 971
Мила Гуш - имаш едно гуш от мен. Не се ядосвай - и да се ядосваш и да не се - все тая. Помисли дали искаш нещо да промениш в кухнята - сега е момента и имаш психологическо предимство - гузната съвест на половинката  Peace

# 719
  • Мнения: 339
Важното е, че той не е пострадал. Предмети се купуват, ама здравето и живота са безценни.  Peace
А и както каза Finty, всяко зло за добро. Случилото се е добър повод да си смениш нещо, което не харесваш. С различен плот може би и кухнята ти ще изглежда различна.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт