Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 346
  • 443
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 234
много благодаря за полезното инфо

# 181
  • София
  • Мнения: 13 206
Да, публикувана е вече наредбата за цените. Избор на лекар не може да надхвърля 500 лв, а на екип 900.  Confused

# 182
  • Мнения: 58
Хайде, честити 900 лв за избор на екип в ТК, днес вече е в сайта им...

# 183
  • София
  • Мнения: 2 104
Каква е разликата според тях м/у избор на екип и избор на лекар?
Аз като избирах "екип" всъщност си избрах само лекаря, който ми направи секциото!
Да видим дали ще направят някакво разграничение сега!

# 184
  • Мнения: 141
В Света Анна /бивша Окръжна б-ца/, цената за избор на екип все още е 350 лв. и ще остане такава поне до края на месеца.

# 185
  • Мнения: 17
В Света Анна /бивша Окръжна б-ца/, цената за избор на екип все още е 350 лв. и ще остане такава поне до края на месеца.
Дано. Искрено се надявам да няма промяна  Praynig ... 350 лева са доста поносим вариант, но повече  ooooh!

# 186
  • Мнения: 1
Здравейте, имам допълнително здравно осигуряване към Евроинс. Предсто ими раждане, и бих искала да попитам как стои въпроса със допълнителните фондове. Някой минал ли е през възтановяване на разходите за раждане. От Евроинс бяха много груби и ми казаха, че едва ли не трябва и бинтовете да са описани във фактурата. /Макар, че според мен не се използват бинтове при раждане newsm78/. Все още имам време да се преместя към друг фонд.

# 187
  • Мнения: 77
Здравейте, имам допълнително здравно осигуряване към Евроинс. Предсто ими раждане, и бих искала да попитам как стои въпроса със допълнителните фондове. Някой минал ли е през възтановяване на разходите за раждане. От Евроинс бяха много груби и ми казаха, че едва ли не трябва и бинтовете да са описани във фактурата. /Макар, че според мен не се използват бинтове при раждане newsm78/. Все още имам време да се преместя към друг фонд.


Това е много интересен въпрос ! Аз също съм с допълнително здравно осигуряване към Доверие. Не съм се сетила да ги разпитам по този повод.


П.С.Виж има много такива теми
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449584.0

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 18:20 от hrissi9 @

# 188
  • Мнения: 9
здравейте, ще раждам чак декември,но може ли някой да ми каже колко струва в момента цената за избор на екип на здравно-осигурена в шейново.

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Струва 800 лв. Има ценоразпис на сайта им.

# 190
  • Мнения: 9
Струва 800 лв. Има ценоразпис на сайта им.
da, no tova e tsena za zdravnoosigureni ili ne, za6toto tezi tseni sa ot 18.01.2011g., a na men lekar ot 6einovo minalia mesets mi kaza 4e e 350 lv. ne6to ne mi se vrazva.

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Беше 350 лв. От тази седмица е 800лв.
Цените са за здравноосигурени, да.

# 192
  • София
  • Мнения: 2 104
Беше 350 лв. От тази седмица е 800лв.
Цените са за здравноосигурени, да.

350 е все още в сайта newsm78
Ти къде го видя?
АКо е 800, добре, посвенили са се да сложат тавана Mr. Green
Без значение цезарово или нормално? Или...?
Мерси  bouquet

# 193
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
800 е на сайта. Направи си рефреш на страницата ако ти показва друго и ще видиш актуализираните цени.
1. ”Раждане независимо от срока на бременността, предлежанието на плода и начина на родоразрешение”  800.00

# 194
  • София
  • Мнения: 2 104
10x Hug

Общи условия

Активация на акаунт