Какво куче/котка?

  • 4 209
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 678
Радвам се ,живо и здраво да е малкото кученце и с много любов да ви дарява.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Като собственичка на лабрадорка, ще ти кажа, че си прибързала с избора, момичета са ти дали съвети, но май вече късно  Whistling
Лабрадорите са едри кучета   и имат нужда от много разходки, това от което ти се опасяваш в началото на темата, но избора е вече направен и сега е важно да изберете добър ветеринар на кучето си, да му купите много подходящи играчки за гризане и дано оцелеят мебелите Mr. Green
Предполагам, че е бяла лабка, щом ще се казва Бела, ще чакаме снимки  Grinning


# 32
  • Мнения: 2 175
Наясно съм за това с разходките.. Sunglasses

Ще са ми полезни всякакави идеи относно възпитанието, отглеждането и всичко необходимо, за да расте здраво и спокойно куче.
Играчки и варианти за избягване на "гризането" - ще са ми особено полезни.. Sunglasses
  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 175
Привет,
може ли да превърнем тази тема в практични съвети, относно отглеждането на Бела?

Ето я и нея:



Това е снимка на дивана по изключение - иначе съм й предоставила терасата.
Онзи ден й сложихме последната ваксина и след около седмица ще почнем да я извеждаме..
Надявам се да се научи да прави навън поразиите си.. Sunglasses

# 34
  • Мнения: 678
Привет на Бела,малко уплашена,но ще свикне.
magarence включи се в тази тема,там можеш да питаш за всичко. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=461985.720;topicseen

Иначе тава е нашата Зарка,като я взехме на 56 дни.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Честито ви момиченце, пожелавам ви много забавни моменти заедно Hug


Надявам се да се научи да прави навън поразиите си.. Sunglasses
Ще се научи, но след 5-6 месеца  Mr. Green, но след като е държите на терасата, не е толкова фатално Wink
Много е важно кучето да се извежда  често, за да свикне да пишка навън! Ако можете, извеждайте  го веднага след като се събуди!
Гризането на всичко докато им растът зъбките също е изпитание, кокалчета от пресована кожа, гумени топки и играчки, които обаче да не могат с лекота да се скъсат и кучето  да се задави !
Когато кучетата са малки искат много внимание, аз бях два месеца в къщи, за да науча и покажа на моята госожица кой командва и докъде й се простират правата Mr. Green
Не забравяйте похвалите с лакомство, когато "постъпи правилно"  и лека полека нещата ще си дойдат по местата Peace

# 36
  • Мнения: 4 916
Тъкмо тези дни щях да питам дали вече сте взели Бела у вас.
Много е хубава  Heart Eyes
Магаренце, как се справяш с алергията?

# 37
  • Мнения: 2 175
violenza ,
постресна ме.. Shocked
Все се надявах, че по-рано ще ме огрее..
За разходките сме се разбрали с малкия - сутрин преди училище и надвечер - след..
Малко ми е слобжно с храненията засега - само притичвам от офиса до къщи по обяд и следобяд.. ooooh! Ама понякога не успявам.. Embarassed
Сега ми се е свило сърцето защото навън вали като из ведро и я прибрах вътре..

Пепи, Зарка е разкошна.. Hug
П.С - трябв али да се прехвъля в другата тема или тук може? newsm78

 argun,
танкс!
За сега нямам никави проблеми - от неделя е у нас.. Praynig

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202

Сега ми се е свило сърцето защото навън вали като из ведро и я прибрах вътре..

Ако се притесняваш за мебелите, то е с основание, като й е скучно ще гризе, дано си й оставила достатъчно играчки, а понеже и ние взехме кучето след изцяло ново обзавеждане, те разбирам Mr. Green
Аз купих клетка и я прибирах там за няколко часа, сега мога да се похваля, че имаме само една надраскана  врата!
Защо не й вземете къщичка за терасата, така и ти ще си по-спокойна Peace

# 39
  • Мнения: 2 175
Да, точно това искам от някполко дни да напрявя - все тръгвам за околовръстното и ме хващат задръстванията, та се отказвам. Уикенда ще намеря време да проверя там на какви цени са, щото иначе.. Shocked
Притеснявам се, че терасата ми е с някви наклони и като вали сев събира вода..т.е ако излезе ще се намокри сериозно..
Иначе засега играчки съм й взела от всякакъв вид и наоколо няма никакви мебели и предмети ( в къщният й периметър) - ама пак намери какво  да гризе - первазите.. Sunglasses

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Ами незнам кои имаш впредвид, нашата за двора е дървена и  струваше 60лв, металната клетка купих за 220лв

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 17:53 от violenza

# 41
  • Мнения: 57
Не знам  тук дали ги  има, но ако имах куче щях  да  му потърся-или  да направя по поръчка  нещо такова.
http://cerise.blog.bg/hobi/2010/03/16/luksozna-kyshta-za-vasheto-kuche.512443

# 42
  • Мнения: 2 175
По зоомагазините, в каталозите има такива, но ги предлагат на цени 200-300 лв.. Shocked
А по околовръстното, из строителните складове, съм виждала че продават готови..
Но незнам колко струват и трябва да намеря време да отида да проверя на място.

Снуши, много са хубави.. Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 57
По зоомагазините, в каталозите има такива, но ги предлагат на цени 200-300 лв.. Shocked
А по околовръстното, из строителните складове, съм виждала че продават готови..
Но незнам колко струват и трябва да намеря време да отида да проверя на място.

Снуши, много са хубави.. Heart Eyes

Да, и  аз съм виждала по  Околовръстното, също така и по "Баба  Парашкева" /вече се води продължение на Сливница.  Там  дори правят по поръчка. Peace и не вярвам да  са повече от  60-80лв

# 44
  • Мнения: 57
Като цена, това не е  лошо.
http://www.mpkucheto.com/shoping.html

Общи условия

Активация на акаунт