Машина за хляб-30 част

  • 65 198
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 95
Благодаря,Валенцето.Надявам се от първия път да имам добър резултат   chef

# 76
  • София
  • Мнения: 9 903
Ще стане!Просто избери някоя по-обикновенна рецепта като за първи път.
Аз редовно правя Вкусните питки на Карина и ако някоя новоизлюпена притежателка на машина не ги знае,ще ги споделя отново:
http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/DESSERTS/bread/recipe_135.php
И с пълнозърнесто брашно стават много добре:
http://valenceto.snimka.bg/family/moeto-kulinarno-carstvo.63251.4488642

# 77
  • Мнения: 95
Благодаря отново за рецептите. Видях снимка на един козунак , може би е от последните неща,които си правила.В машинката ли е изпечен? И може ли рецепта,изглежда ми мн добре   bouquet. Искам да направя няколко опита преди празниците.

# 78
  • София
  • Мнения: 9 903
За коя по-точно снимка става дума?Ако е буквално от последните няколко-да,преди дни го правих.По рецептата на Дивиана от първата страница на козуначената тема. GrinningНаистина се получи много добре.
В машината само меся тестото за козунака,после го плета и пека във фурната.Правила съм и козунак изцяло в машината,но се получава просто един сладък хляб без конци,нищо особенно.

# 79
  • Мнения: 95
Благодаря много.Страхотни сте   bouquet

# 80
  • Мнения: 24
Енигма ами аз се окачих на поредната Бг промоция  ooooh!, няма да казвам в кой магазин да не се получи реклама. Трябваше и везна да получа в комплект с хлебопекарната ОбАчИ нямало в наличност цитирам: "поради неочаквания интерес" Уж щели да ми се обадят, но за първи  път в живота си не мисля да оставя така нещата ако не си получа втората част от промоцията.  Naughty
Иначе машинката ми в момента меси на основна програма 1 и след около три часа ще се похваля или оплача

# 81
  • Мнения: 7 779
Благодаря,Валенцето.Надявам се от първия път да имам добър резултат   chef
ще имаш добър резултат,разбира се ... Laughing
гледай тестото да не залепва под бъркалката - това е знак че е добро.
но и да не е много твърдо.
още в самото начало го виж и ако трябва прибави брашно или вода - малко.
ако солта е по вкуса ти и не си прекалила със захарта(ако има в рецептата) ще се получи.

# 82
  • Мнения: 7 779
Енигма ами аз се окачих на поредната Бг промоция  ooooh!, няма да казвам в кой магазин да не се получи реклама. Трябваше и везна да получа в комплект с хлебопекарната ОбАчИ нямало в наличност цитирам: "поради неочаквания интерес" Уж щели да ми се обадят, но за първи  път в живота си не мисля да оставя така нещата ако не си получа втората част от промоцията.  Naughty
Иначе машинката ми в момента меси на основна програма 1 и след около три часа ще се похваля или оплача
следи състоянието на тестото.
тогава ще се хвалиш - няма да има оплакване  smile3511

# 83
  • Мнения: 802
Промоцията на Мулинекс 2000 и аз я гледах вчера по ТВ,аз моята я бях взела преди да пуснат промоция,просто избрах нея ,понеже си бях определила максимум 150лв. за машина.След като я купих прочетох в темата,че единствено от този модел имало недоволни.Тестото оставаше като топка,не заемаше формата на тавичката,и крайния резултат беше някаква рошава топка бледо бежово тесто.Последния път след като изтече програмата и хляба остана отново суров,я пуснах 30 минути само на печене и стана долу-горе,но определено машината си беше скапана.В магазина ни каза,че знаели за този дефект и можел да се оправи като нещо в програмата се настройвало от техник.

# 84
  • София
  • Мнения: 9 903
Аз съм с Мулинекс от три години и нямам никакви забележки.

# 85
  • Мнения: 7 779
Промоцията на Мулинекс 2000 и аз я гледах вчера по ТВ,аз моята я бях взела преди да пуснат промоция,просто избрах нея ,понеже си бях определила максимум 150лв. за машина.След като я купих прочетох в темата,че единствено от този модел имало недоволни.Тестото оставаше като топка,не заемаше формата на тавичката,и крайния резултат беше някаква рошава топка бледо бежово тесто.Последния път след като изтече програмата и хляба остана отново суров,я пуснах 30 минути само на печене и стана долу-горе,но определено машината си беше скапана.В магазина ни каза,че знаели за този дефект и можел да се оправи като нещо в програмата се настройвало от техник.
и при моите познати Мулинех 2000 работи добре.
.... щом тестото ти остава като топка да не би да е в повече брашното ?
пробвай с по-малко брашно и ако трябва в процеса на месенето добави мъничко

# 86
  • Мнения: 24
Значи остава около 1 час и половина до края на програмата, втасало е и се надига. Енигма нещо по конкретно ли имаш предви като казваш да следя тестото? При месенето се оформи топка като даденото на първа стр. и втаса добре. Тоя проблем с неизпичането само при теб ли е бил? По-назад в темата четох само за проблем в горната кора, което не ме притесняваше защото харесваме страничните как хрупат  Crazy
Така и така пълня темата с мои постове, та да питам за маята - досега съм ползвала пресована на Юва /дано не бъркам с името/ за отложен старт става ли да ползвам нея или да си купя суха? До сега не съм ползвала суха мая.

# 87
  • Мнения: 7 779
Значи остава около 1 час и половина до края на програмата, втасало е и се надига. Енигма нещо по конкретно ли имаш предви като казваш да следя тестото? При месенето се оформи топка като даденото на първа стр. и втаса добре. Тоя проблем с неизпичането само при теб ли е бил? По-назад в темата четох само за проблем в горната кора, което не ме притесняваше защото харесваме страничните как хрупат  Crazy
Така и така пълня темата с мои постове, та да питам за маята - досега съм ползвала пресована на Юва /дано не бъркам с името/ за отложен старт става ли да ползвам нея или да си купя суха? До сега не съм ползвала суха мая.
следи го и ако е спряло да се надига може да прекъснеш програмата и да пуснеш само на печене.
Окло 50-60 мин ще е

# 88
  • Мнения: 655
айде,честита нова тема  bouquet


за всички,които ги интересуват/напрмер като мен Laughing/ в Техномаркет са пуснали промоция на почти всичките си модели хлебопекарни,на всички Мулинекс,някаква Нео и нова са пуснали на Филипс,не бях я виждала Peace/модераторите ако искат да изтрият,да не би да е като реклама,ама как да ви пиша къде е промоцията без да спомена магазина Mr. Green/

# 89
  • Мнения: 7 779
айде,честита нова тема  bouquet
за всички,които ги интересуват/напрмер като мен Laughing/ в Техномаркет са пуснали промоция на почти всичките си модели хлебопекарни,на всички Мулинекс,някаква Нео и нова са пуснали на Филипс,не бях я виждала Peace/модераторите ако искат да изтрият,да не би да е като реклама,ама как да ви пиша къде е промоцията без да спомена магазина Mr. Green/
не се притеснявай за рекламата. то споменаването и на марката на машината,
на маята,брашното си е реклама Laughing
но благодарение на тази реклама се купуват машини , опитваме се да ставаме хлебопекари
и си споделяме за проблемите тук - сиреч сайта  така съществува.
важното е да не се прекалява и рекламата да е по темата.

Общи условия

Активация на акаунт