РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 002
  • 758
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 609
Здравейте.
Луча, благодаря за поздрава за РД  на Яна. Hug
Честит рожден ден на всички празнували тези дни дечица!   bouquet



# 601
  • Мнения: 723
В четенето е доста напреднала - чете разни комикси на Сашо: "Коли", "Том и Джери" и т.н. И той слуша в захлас. Умилителна картинка са вечер или следобед преди спането: той ляга на леглото до нея, двамата си сгушват главите, Теди отваря книжка или списание, и започва да му чете. Grinning
Колко мило Blush,
е, това е да си имаш  кака Flutter,
надявам се №2 да отделя такова внимание на №3,
защото №1-Васко се държи към №2,така както родител към дете,
но само относно.... критики и забележки Crazy Simple Smile

# 602
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
В четенето е доста напреднала - чете разни комикси на Сашо: "Коли", "Том и Джери" и т.н. И той слуша в захлас. Умилителна картинка са вечер или следобед преди спането: той ляга на леглото до нея, двамата си сгушват главите, Теди отваря книжка или списание, и започва да му чете. Grinning
Колко мило Blush,
е, това е да си имаш  кака Flutter,

Хич даже, доскоро го пердашеше яко. Но пък и той взе да й връща. Това с умилителната картинка е нов етап във взаимоотношенията им. Надявам се да се задържи по-дългичко, че иначе войната на семейство Роуз ми идва малко в повечко. Crazy

# 603
  • Мнения: 723
В четенето е доста напреднала - чете разни комикси на Сашо: "Коли", "Том и Джери" и т.н. И той слуша в захлас. Умилителна картинка са вечер или следобед преди спането: той ляга на леглото до нея, двамата си сгушват главите, Теди отваря книжка или списание, и започва да му чете. Grinning
Колко мило Blush,
е, това е да си имаш  кака Flutter,

Хич даже, доскоро го пердашеше яко. Но пък и той взе да й връща. Това с умилителната картинка е нов етап във взаимоотношенията им. Надявам се да се задържи по-дългичко, че иначе войната на семейство Роуз ми идва малко в повечко. Crazy
Дай Боже Laughing

# 604
  • Мнения: 4 371
Честит рожден ден на всички дечица, които пропуснах. Цвети на Лъки Heart Eyes
Желая им много здраве и весели игри.


Ние бяхме за 4 дни в Гърция, разбихме се от път, понеже бяхме в Атина и на отиване го взехме без да спираме за спане някъде, за разлика от на връщане. Децата спаха през целия път и изобщо всичко беше като по поръчка Mr. Green

# 605
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ле-ле, Дуци, за 4 дни до Атина и с деца в колата си е наистина цяло приключение. Добре, че са проспали пътя. Grinning Чакаме снимкииии... Heart Eyes

# 606
  • София
  • Мнения: 15 457
   Здравейте момичета!Извинявам се,че така нахълтвам във вашата тема, но се чудех къде да питам, какво купувате за училището? Дъщерята така да я мързи да отиде да пита, та изобщо не знам какво е нужно. Наш Криси само два долни зъба е сменил и вече се показаха новите, други засега не се клатят.  Извинявам се, намерих другата тема  Embarassed!

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 10:03 от Тайна

# 607
  • Мнения: 4 371
Снимките сега ги качвам Grinning Добре, че децата са ни разбрани Laughing

Тайна, Криси на училище ли тръгва? Или просто ще е предучилищна в училище? Има време, те ще ви кажат какво трябва, сега псоред мен няма смисъл да се купува, освен дрехи, разбира се.

# 608
  • София
  • Мнения: 15 457
Снимките сега ги качвам Grinning Добре, че децата са ни разбрани Laughing

Тайна, Криси на училище ли тръгва? Или просто ще е предучилищна в училище? Има време, те ще ви кажат какво трябва, сега псоред мен няма смисъл да се купува, освен дрехи, разбира се.
Дуци, на предучилищна тръгва!Той така и не ходи на градина, по 4-6 дни да му се събират за година.Майка му, лудата, хич не и дреме за детето, та аз трябва да се интересувам.

# 609
  • Мнения: 4 371
Я я остави да се оправя, ще видиш как бързо ще се оправи сама.

# 610
  • Мнения: 1 283
Привет мацорани!(за тези които си спомнят за нас) Hug

Не съм писала от 100 г, но и вие не сте много активни като гледам. Crazy

Тук е пълна лудница. Холи е в първи клас и е много щастлива. До кога ли? Thinking

Времето просто препуска и не остава време за нищо. Crazy

Бяхме на къмпинг за 9  Crazyдни на палатка и си изкарахме добре. Sunglasses Направих обаче една беля. Като си качвах снимките на компа и не съм видяла,че не са се качили всичките и и ги изтрих от картата, защото беше пълна и сега липсват около 400 снимки. Sad Ровя се в нета за някоя безплатна програмка с която да си ги върна.Помогнете ако знаете някоя. Praynig Praynig

Засега е това от нас.Изчезвам,че малкия звяр се дере в леглото.Чао и цунки на всички.Бъдете здравички и честито на рожденниците от нас!  bouquet Heart Eyes Hug

# 611
  • Мнения: 2 255
Привет мацорани!(за тези които си спомнят за нас) Hug
....
Привет девойко   bouquet то такива екземпляри като теб и снахата забравят ли се  Wink
Дебна те аз привечер...ама никаква те няма Confused
Радвам се, че сте добре и  сте починали  Peace да нацелуваш първокласничката  lovekiss дано да я държи по-дълго ентусиазма и еуфорията  Praynig
Коко изобщо не ще и да чуе за училище ...поне засега  Sick дано да оправим лека полека положението  Rolling Eyes

# 612
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит национален празник! bg


Да ви се похваля - най-накрая и Вики има едно паднало зъбче. Тази сутрин го извадихме с общи усилия.  Laughing

# 613
  • Мнения: 1 283
Честито на всички празнуващи септемврийчета!  bouquet

Днес се почерпете и за мое здраве,че станах на 34. Crazy



# 614
  • Мнения: 7 430
Мила моя НЕВЕРОЯТНА ДЖУЛИЯ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes / 34 броя са Wink

хората като теб са малко...и макар и в момента виртуално да те поздравявам се радвам, че съм била една добра, твоя приятелка и съм присъствала на твой рожден ден!
Надявам се и вярвам един ден пак да се видим и да се напием Heart Eyes...както ние си знаем...(хи хи май никога не сме се напивали истински, понеже все кърмехме  Joy)

Обичам те!
...и искам да си Щастлива там, накрай света...


П.С. Благодаря за Бейлис-а - твоята любима напитка....аз ти казвам наздраве с една Сливенска ракийка Wink


П.С. Днес за пореден път се видях с наши приятели от Канада  Cry

Общи условия

Активация на акаунт