За трудният избор между мъжа и родата

  • 4 846
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 59
Стига бе,то този е страшен наглец,а съпругът ти изобщо не е трябвало да ти го казва.Нямам думи. ooooh!Като виц ми звучи,и много искам да знам,брата успял ли е да прецака така батко си? Joy Joy Joy
Понякога чистосърдечно се радвам на такива хитреци.Баткото какъв ли е newsm78 та да се върже на това?
Примера не се брой,поне според мен. Peace Joy Joy Joy Joy Joy

# 61
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

На баткото му беШе необходимо доста  време за да осъзнае манипулациите.За съжаление, когато си възпитаван по определен на4ин подобни искания  не изглеждат  4ак толкова абсурдни...Това 4е кръвта вода не става, беШе любимата сентенция на семейството на съпруга ми.Втората Велика сентенция, която ми казаха един ден в прав текст бе 4е жени по тоя свят има много много, но родители и братя са единствени..., странното е 4е  и двете поговорки се прилагаха само за съпруга ми....

Нау4их тези подробности много по късно...
Разбира се 4е остана за рождения ми ден и  е финансирал пътуването.



# 62
  • Мнения: 73

Много ми е интересно един пример да чуя за поискана услуга която да конфронтира със съпруга.

ok
Реална ситуация от преди 15 тина години
Как би реагирала ако  поискат от съпруга ти, да те остави сама на рожденният ти ден, заЩото  брат му му иска да отиде с половинката си  на концерт в град  Х с преспиване  , но не му се дават пари за билет или бензин за собствената си кола, идеята е съпругът ти да ги закара  с колата ви. Да остане  там с тях  като им плати  хотела  и ги върне,  пък после да си празнувате рожденния ден на патерица....

Няма лоШо брат да спонсорира безвъзмездно брат си и приятелката му, въпреки, 4е  говорим , за големи работеЩи  хора по на 23 и 25 години, които все оЩе живеят всеки при родителите си.....все пак са братя
Предполагам 4е стана ясно 4е конфликта не е заради финансовата страна на услугата


Респективно ако твой кръвен роднина поиска подобна услуга от теб, би ли оставила съпруга си да празнува сам?


Това не е услуга която да ви конфронтира. В случая съпруга ти изобщо не е изправян пред дилема на кой да угоди защото желанията на брат му са абсурдни по същество. Въобще не е нужно да се допитва или съобразява с мнението на жена си за да откаже и да го постави на място с подобни глупости.
Примерът ти изобщо не е показателен и няма нищо общо с дилемата на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт