Кърмене и ангина, моля дайте съвет

  • 6 032
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Когато усетя че ме боли гърло си слагам копрес от ракия и черен пипер . Поръсва се на памук от ракията няколко капки ,слага се прясно смлян черен пипер - не готов смлян а с ръчна мелничка. След това слагам памука на памучно парче плат (някакво шалче ). Правя го вечер когато си легна .Отделно взимам някакви препарати от сорта на фервекс , витамин С и така . Ако не съм се забавила много обикновенно ми минава . Да уточня че от ракията и черния пипер слагаш по малко ,колкото можеш да търпиш - все пак да не се изгориш разбира се . По-късно загрява много наложената област. Слабото място ми е гърлото и обикновенно имам резултат.

# 16
  • Мнения: 1
Имам ангина. Доктора ми изписа Амоксиклав - да го пия 1 час преди кърмене или 1 час след. Дали е добре за бебето?

# 17
  • Мнения: 3 595
Според http://www.e-lactancia.org/ (сайт за лекарства и влиянието им върху майчината кърма създаден от Педиатричния екип към испанската болница Marina Alta, Denia (Alicante, Испания)) лекарството е съвместимо с кърменето.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт