Прощъпулник на Разпети петък?

  • 6 362
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Не.
Просто споделям инфо, което знам от компетентен по въпроса човек, а ваш избор е, дали ще го използвате.

Я кажи как определи въпросния човек като компетентен по въпроса и в какво се състои компетентността му?
Какво образование и каква професия има този човек? Да не би да има и образователна специалност по въпроса "подходящи дни за планово секцио", пък аз да не съм чувала за нея?   Rolling Eyes

Това, че някой ти е напълнил главата с бабини деветини и ти му вярваш, не означава, че ние аудиторията тук се връзваме на подобни глупости.  Stop

Да бе, аз също се чудех що за компетенции има този споменаван често човек  Crazy

# 31
  • Мнения: 3 181
Не е нужно ви доказвам каквото и да е. Ваша воля е да вярвате или не. Живота си е ваш, правете си с него каквото искате, щом не ми пречите, няма проблем,
После не се оплаквайте, ако нещо на вас или на околните не им върви, има си подходящи дни за определени неща.
За подходяща дата за раждане се бях консултирала с астролог и нумеролог(от опита ми с тях, бих казала, от най-добрите в Бг.)






# 32
  • Мнения: 468
За раждането естествено-няма проблем, детето само си е избрало съдбата.
...


 Тъй де, само ще си е виновно. Добре, че Разпети петък вече е почивен ден и е по- малко вероятно да се планува секцио точно тогава.

 
...
За подходяща дата за раждане се бях консултирала с астролог и нумеролог(от опита ми с тях, бих казала, от най-добрите в Бг.)

 Интересно ми е как се комбинира астрологията и нумерологията е християнските догми. Явно тукашните специалисти в споменатите области са християнски ориентирани Thinking. Или според клиента и предсказанието.

# 33
  • София
  • Мнения: 39 886
От прощъпулник темата зави към секцио, нумерология и т.н.
По темата: майката е отложила прощъпулника.
Благодаря на всички за отговорите. в крайна сметка решихме да го отложим. По добре няколко дена по-късно, отколкото да имам едно наум по време на събирането:) Весели празници на всички.

Общи условия

Активация на акаунт