Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 6

  • 38 331
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 460
 И аз благодаря на emely    Sevi      aleynam!  bouquet
Моето мнение обаче е,че Надя не е влюбена в Саваш! Тя просто казва, че сърцето и е празно, за разлика от неговото, т.е. той е влюбен, а тя не! Надя е преживяла голяма драма, сърцето и е било разбито, душата и е пуста, няма сили все още да позволи покълването на нова любов!
Освен това си спомням как се наслаждаваше на срещата на Саваш и Ясемин в офиса, нямаше и сянка от огорчение в погледа и!

# 706
  • Мнения: 640
Приятелството между мъж и жена според мен е като клечка кибрит.
Леко драсване и се запалва огъня на любовта. Не се знае какво може да я запали.
Била съм свидетел на подобна аномалия dancing Kissing Heart
Учихме заедно ,една компания бяхме и двамата си имаха гаджета, след това като
студенти ...хоп - женени с деца. newsm51Ние гледахме  #Shocked

# 707
  • Мнения: 31
На знам говедото Мехмет до какво ще се докопа и какви ще ги дроби, но не мисля, че Ясемин ще му позволи да я изнудва и да прави каквито и да било сделки с него   smile3513

Миме, и аз разчитам на това, че Надя много помогна на Саваш с Ясемин, и сякаш искрено се радваше на връзката им  Praynig

# 708
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6

 За съжаление не ме бива с снимки, но ако някой може да сложи тази в нормален размер
Много беше тъжна глетката
Ето dajoan, увеличих я, но стана неясна. Наистина е тъжна гледката Hug
Дано новата агенция не я кръстят XXL  Mr. Green hahaha Но ако Бора пак е шеф , като нищо hahaha

# 709
  • Мнения: 31
и какво постигнаха 'рекламодателите' с техните претенции  Rolling Eyes закриха агенцията, а червеят Бора си остана  Close

# 710
  • Мнения: 640
Нали агенцията щяла да бъде разтурена, заради спонсорите newsm78
Сценария бил сменен. Дали не бъркам,но мисля ,че някой беше пуснал такава информация.

# 711
  • Мнения: 630
pavlianaio, за мен обяснението е  ПАРИ. Дори и той да иска тя да се върне при него, то пак ще е свързано с парична изгода. Поне до сега не са го дали да работи нещо сериозно, за да си изкарва доходи за себе си, а камо ли и за семейство. Само един мръсник, може да се вре някъде, където не му е мястото, както той направи сега с постъпването си на работа във фирма "Балдар". Чий ще го търси там??? Joy Joy

# 712
  • Мнения: 460
и какво постигнаха 'рекламодателите' с техните претенции  Rolling Eyes закриха агенцията, а червеят Бора си остана  Close

Рекламните агенции мърмореха отдавна, че им се развалял имиджа, още когато оня от фирмата с боите искаше да спи с Дария, за да им стане клиент! Доста тъпо е, ако се променя сценария заради претенциите на която и да била гилдия! Да речеш, че никога не се случва да има сексуален тормоз или някоя фирма да е змиярник! Joy Примери колкото щеш за това навсякъде, не може да се показва само захаросана действителност!

# 713
  • Мнения: 31
в началото на епизода пишеше "seveni olmasaydi güneş bile solup giderdi" ако съм го преписала вярно  Embarassed
може би това са нечии думи, какво ли означават  newsm78

# 714
  • Мнения: 640
Интересно обаче, Чичек как се престраши и каза тези думи  Kissing Heart

# 715
  • Мнения: 417
Ако нямаше кой да го обича,дори слънцето щеше да увехне (угасне)

Да го редактирам малко

Без обич,дори слънцето би угаснало.

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 17:22 от emely

# 716
  • Мнения: 640
emely,благодаря ,че си с нас  smile3525

Колко трябва да е била наранена Надя ,за да не може толкова време да забрави. newsm78

# 717
  • Мнения: 630
Ако нямаше кой да го обича,дори слънцето щеше да увехне (угасне)

Може би тук се крие смисъла на думите на Надя, че на Саваш сърцето му е пълно, а нейното празно! В смисъл, че на Саваш сърцето му е пълно, защото двамата с любимата му се обичат, а нейното е празно, защото е обичана, но не от човека, който тя обича! Може и да греша! Не знам,  много догадки, много?????? newsm78 newsm78 newsm78

emely      bouquet  bouquet smile3525 newsm51

# 718
  • Мнения: 0
emely, Sevi, aleynam!  Hug
Благодаря ви!

По въпроса за змиярника съм в състояние да давам примери от обкръжението си с часове. Обаче това е друга тема.
Но дори и да е променен сценария заради нечии претенции, дотук поне няма нещо което да е съшито с бели конци. При толкова грешки в мениджмънта, няма фирма, която да оцелее. Това беше логичен завършек. Решението на Бора да залага пасва изцяло на неговото поведение дотук.

И аз, като Пенда и мимата67 не вярвам и не искам да вярвам, че Надя е влюбна в Саваш. Нещата там са на друга плоскост. Тази празнота е израз на много голяма драма и любовта е само част от проблема, какъвто и да е той. Ние ставаме свидетели на историята на Надя някъде по средата и тъй като липсва началото, не можем да си обясним изцяло нейните емоции, поведение, решения. Тук само гадаем. Което е и целта на занятието, разбира се.

# 719
  • Мнения: 31
Ако нямаше кой да го обича,дори слънцето щеше да увехне (угасне)

emely   Hug благодаря, страхотна си   love001 newsm51

много силни думи, и много тъжни  Sad
не разбрах за кого се отнасят конкретно, за  Чичек или може би Джем  newsm78
Надя пък сама се отказва от любовта, сякаш не вярва в способността си да обича, или поне така изглежда  Thinking

Интересно обаче, Чичек как се престраши и каза тези думи  Kissing Heart
явно реши да играе ва банк, вече наистина няма какво да губи, особено след онова 'джанъм' на Саваш по телефона. Интересно обаче дали все пак се надява на нещичко, или просто е отчаян ход на обречен  newsm78 Sad

Общи условия

Активация на акаунт