Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 6

  • 38 328
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Отдавна си го мислех ,че Мустафа ще изиграе ролята на Юда ,голямо леке е .
Така се затягат нещата около нашия човек ,че изход се не вижда , -Назан ще влече от семейното богатство заради тоя козел Бора ,
...
Няма кредит -няма салами .Хептен я окъса човечеца
Тия сценаристи направо му взеха здравето  Sad
То можеше пак да си легне на диванчето и да нагъва оризец ,ама сега пък Ясемин ще трябва да сдава къщата сигурно ,,нали беше на агенцията ,та и от това удоволствие май ще го лишат

И на мен ми е интересно как аджеба Назан ще даде пари на Бора. Все пак един милион долара или там колкото му трябват, са си бая пари. А тя едва ли е с някакви правомощия, що се отнася до харченето на големи суми. Кой знае какви ще ги забъркат тука.   newsm78


Бора - да великият комбинатор. #Crazy Остап Бендер ряпа да яде. Много сполучливо развиват образа му на противен, двуличен, безкрупулен използвач, на който не му пука от нищо и от никого, само и само да задоволи личните си амбиции. Егоизмът му е безграничен. Върви и тъпче, а след него, ... няма значение кого е погазил. Важното е той да е добре. Тук трябва да последва сурово наказание, само дето не мога да измисля в каква форма ще да е. Щото катарзисът няма да е лесен.


А за Мустафа - такива като АМ са си направо дар от бога. Веднага се надушиха продажните гадове. Те и поотделно бяха опасни, а сега като се сдушат, Shocked мале мила. Най лошото е, че в живота такива типове обикновено успяват да си постигнат своето. Sad

# 676
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Бора - да великият комбинатор. #Crazy Остап Бендер ряпа да яде. Много сполучливо развиват образа му на противен, двуличен, безкрупулен използвач, на който не му пука от нищо и от никого, само и само да задоволи личните си амбиции. Егоизмът му е безграничен. Върви и тъпче, а след него, ... няма значение кого е погазил. Важното е той да е добре. Тук трябва да последва сурово наказание, само дето не мога да измисля в каква форма ще да е. Щото катарзисът няма да е лесен.
Маги много си великодушна !  Hug PeaceОстап Бендер е голям комбинатор , защото мисли с главата си. Тази на горния етаж !  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А Бора не е силен в това упражнение. Иначе нямаше да заложи всичките си  пари и не само своите толкова рисково.
Оръдието му на труда не е главата, а е ясно кое ! Mr. Green И сега с Назан и преди със Севги го е ползвал , въобще е ясно, че използва слабостите на жените по пълна програма и в бизнеса.
Но нали за да има тарикати, трябва да има и също толкова балъци ! Бора си ги надушва бързо и дано не го видим скоро спретнат отново с фешън шалче и с чисто ново палто от балъци ! Mr. Green
Ще ме е яд заради целия женски род !  Sick
А иначе и на мен ми е любопитно на какви пари разчита Назан да му помогне. Това не са пари които може да събере, ако продаде бижута. Сумата е огромна, но може би тя не е наясно още. Ще разберем по-късно, след като гледаме с превод, без да гадаем !

# 677
  • Мнения: 31
 13/04/2010 /   15.Bölüm Reytingleri
                           TOTAL
S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %

1 ASK VE CEZA ATV 1:24:51 11,75% 27,10%
2 GENIS AILE KAND 1:35:48 9,37% 21,98%
3 KAPALICARSI ATV 1:10:37 5,84% 23,88%
4 GENIS AILE (OZET) KAND 0:39:37 5,84% 15,03%

5 ASK VE CEZA (OZET) ATV 0:29:55 5,58% 14,45%

                              A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %

1 ASK VE CEZA ATV 1:24:51 12,51% 28,69%
2 KAPALICARSI ATV 1:10:37 8,18% 29,85%
3 GENIS AILE KAND 1:35:48 8,11% 18,82%
4 STAR ANA HABER BULTENI STAR 0:32:09 6,93% 22,40%
5 GUNUN OLAYI STAR 0:42:36 6,15% 24,08%

6 ASK VE CEZA (OZET) ATV 0:29:55 5,82% 15,25%

# 678
  • Мнения: 0
Момичета малко е трудно да се коментира все още без пълния превод, но от това което сладурките снощи ни преведоха все пак стана ясно, че пак нямаме дари загадка за  разкриването на някоя тайна. Напротив включват се и нови лъжещи и излъгани съответно Бора-Назан, Севги. В измамите плавно се включи и Мехмет. Тези сценаристи няма ли да ни пожалят чакатни най-малко две години?

Много ми е симпатична жената на Пала. Вдъхва ми доверие, изглеждами много добронамерена и справедлива. Надявам се да повлияе на Шахнур положително и най-после, ако не да подкрепя то поне да не пречи на синът си.

# 679
  • Мнения: 0
днес защо няма никои,на РД ли прерихте

# 680
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6

Бора се опитва да спаси кожата и бизнеса , ако му вържат ! Но и двете за съжаление ще поддадат !

# 681
  • Мнения: 132
Добър ден !
Може ли само да допълня Алейнам и Емели.
Разговора между Саваш и Надя   на алеята край Босфора.
Повечето сте на мнение ,че  Надя няма  някакви по-специални чувства към Саваш.
Но аз я разбирам по друг начин.
Въпреки ,че открито не показва нищо. Прави всичко възможно да подтисне  чувствата  в себе си.
Опита с Джем ,но не става .
Последното и изречение в разговора им ,ако въобще има значение.

                        ***

Саваш---Защо не прие предложението за брак на Джем ?

Надя---Длъжна ли съм да го приема ?

Саваш---Аз не казах нещо подобно. Питам защо не си го приела .

Надя---Затова ,че ми е предложил ,трябва веднага да кажа ''да'' ли ? Всички жени очакват предложение за брак ли ?

Саваш---Боже Господи ,Надя каква връзка има това ? Защо си  толкова  изнервена ? Джем те обича и иска да се ожени за теб.

Надя---Но аз не искам.

Саваш---Това го разбрах.Питам за причината.Щом не го обичаше , защо го заблуждаваше година и половина момчето ? Това твоето е безсърдечност.

Надя---Знам Саваш.

Надя---Отнесох се безсърдечно.Много го нараних Джем ,но...

Саваш---Но какво  ?  Не го ли обичаш ?

Надя---Не колкото да се омъжа .

Саваш---Надя доколкото знам ти нямаш друг, когото да обичаш.  Или има ?

Надя---Не няма. Сърцето ми е празно Саваш.В сърцето ми няма нито Джем ,нито някой  друг.Напълно е празно .Разбираш ли ?

Саваш---Не, не разбирам .

Надя---Не би могъл да разбереш.Твоето сърце е пълно.



# 682
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Севи , много много благодаря !     bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Heart Eyes
Ако се сещаш и друг важен детайл от филма, с удоволствие ще те прочетем ! Аз имам толкова въпроси, но трябва пак да изгледам серията , за да питам конкретно. Снощи гледах много набързо !  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 14:04 от Ari888

# 683
  • Мнения: 31
Севи Hug newsm51 благодаря, мила  Hug love001




# 684
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
СЕВИИИИ,

# 685
  • Мнения: 417
До вчерашния разговор м/у Саваш и Надя не приемах,че Надя е влюбена
в него,но сега вече се съмнявам.
Аз разбрах,че Бора е похарчил много повече от 1 милион.
1 милион е дал Саваш авансово за реклама.
Снощи шахнур призна на Фидан ,че Чичек и Саваш нямат интимни
взаимоотношения  и че,мнимата бременост е неин сценарии.

# 686
  • Мнения: 0
Sevi БЛАГОДАРЯ      love001  love001  love001

# 687
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Алейнам ,Емели,Севи задължени сме ви момичета

# 688
  • Мнения: 0
emely    Sevi      aleynam вие сте истинско

# 689
  • Мнения: 31
emely    Hug  bouquet благодаря, за нас невежите всеки детайл е от значение   love001

оф, аз до последно ще се надявам, че поне Надя не си пада по Саваш  Confused или може би не смее да си признае дори пред себе си, защо иначе казва, че сърцето и е празно  Thinking
ако и тя кацне на клона  Crazy на Саваш съвсем му е спукана работата  Tired

харесва ми, че Шахнур е споделила с Фидан истината за Саваш и Чичек, много се надявам тази земна жена поне малко да успее да им помогне да разплетат кълчищата, ако и позволят, разбира се  Whistling

за Бора  Sick изобщо не ми се пише , жалко за Назан, в случая по-малката злина би била Шахнур да я заключи и хвърли ключа  Crossing Arms

л.ното Мустафа си мисли, че с АМ е хванал Господ за шлифера, ама оня ще го сдъвче и изплюе за секунди  Sick

за Бора и Мустафа едно по-дълбоко обрязване ще свърши работа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт