Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 22

  • 50 155
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Аааа!  smile3511 Свърши на най-хубавото място! Crossing Arms
Обаче предчувствувам, че утре ще има много снимки и романтични колажи на Фикрет и Тахсин в темата!  Hug Peace
Ресторантът е супер класа и двамата са красиви и елегантни! Heart Eyes Ааа, няма начин, ще догледам в оригиналния епизод!  Hug
За Лейля просто не намирам думи, затова  bash ritnik  bambam red
Но пък гримът й беше много добре тая вечер. И майка Хайрие изглеждаше много свежо, разхубавена и подмладена.  Heart Eyes
Джеврие ханъм във всеки епизод бие собствения си рекорд от предишния! Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 21:10 от soya-fen

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Баба Джавра пак се прояви Mr. Green Ама тоя път не и мина номера  tooth Умирала, това я боляло, онова я боляло... "Викнете Тахсин... Оооох, умираааам!"  Joy Joy Joy Де тоз късмет  newsm48 Обаче Рейхан я усети и как набързо и изпари ентусиазма Laughing

Айшето, горкото, май е най-потърпевшо от всичките дивотии, които каките му сътвориха.  Sad Лабилната детска психика не може да понася непрекъснати викове и скандали на фльорците - на коя дрехите и били изпрани с на другата, коя искала бебе или пък коя на кой била откраднала мъжа... Я по една гьостерица и Хайрие да се развихри както когато помля от шамари Неджлята...  box

Аааа!  smile3511 Свърши на най-хубавото място! Crossing Arms
Обаче предчувствувам, че утре ще има много снимки и романтични колажи на Фикрет и Тахсин в темата!  Hug Peace
Направо може да загреете с тези: http://listopad-bg.blogspot.com/2010/04/blog-post_09.html   bouquet

П.П. Благодаря за новата темичка!   bouquet

# 17
  • Мнения: 23
Честита нова тема   Hug newsm51

# 18
  • Мнения: 0
Еййййй най-накрая се махнаха Фикрет и Тахсин от зоркото око на Джеврието! Толкова са сладки и спокойни, много им се радвам. За сега те са светлия лъч във филма. Че и започнаха да си говорят.
 А Джевриетооооо   - няма такава жена просто  #2gunfire то не са преструвки и капризи...

# 19
  • Мнения: 23
Мен пък баба Джефи много ми допада,се гафове ръси оооо горката,колко е болунава вечно охка и пъшка та тая жена котка да беше с 9 живота да беше умряла до сета

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3

А все се каня да ви питам и забравям, някой знае ли какви са тези хора на снимките накрая на епизода
Това са снимки на обикновени турски семейства - всеки зрител, който иска, може да изпраща снимка на семейството си, която бива включена във финалните надписи... Желаещи много, така че се съмнявам някога да повторят коя да е от тези снимки photo

# 21
  • Мнения: 118

А все се каня да ви питам и забравям, някой знае ли какви са тези хора на снимките накрая на епизода
Това са снимки на обикновени турски семейства - всеки зрител, който иска, може да изпраща снимка на семейството си, която бива включена във финалните надписи... Желаещи много, така че се съмнявам някога да повторят коя да е от тези снимки photo
Благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 15 229
Мен пък баба Джефи много ми допада,се гафове ръси оооо горката,колко е болунава вечно охка и пъшка та тая жена котка да беше с 9 живота да беше умряла до сета

Развеселява ме.
Много ми харесаха последните две серии. Дано нещата между Фикрет и Таксин тръгнат към по-добро!

# 23
  • Мнения: 8
kъде го гледа те  по b tv или канал d
  bouquet

# 24
  • Мнения: 19
Баба Джавра пак се прояви Mr. Green Ама тоя път не и мина номера  tooth Умирала, това я боляло, онова я боляло... "Викнете Тахсин... Оооох, умираааам!"  Joy Joy Joy Де тоз късмет  newsm48 Обаче Рейхан я усети и как набързо и изпари ентусиазма Laughing
Бързо се съвзе, като чу за инжекция! tooth tooth tooth

kъде го гледа те  по b tv или канал d
  bouquet
Гледаме по БТВ, по-нетърпеливите ето тук http://www.youtube.com/watch?v=yVfXlsmA6Ss&NR=1, а тези които са съвсем напред с материала гледат по Канал Д. Кой разбира, кой гледа картинки ... Peace

# 25
  • Мнения: 433
Фикрет и Тахсин   1dating luvbed txtloves txtloves txtloves  EFP  ylinfant

# 26
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
УФ ни в клин,ни в ръкав,ама и аз да се запиша.Много се изкефих за Фикрет.Е толкова е влюбен в нея Таксин,медени дни,еххххх,че романтика.С нетърпение чакам понеделник.Само БТВ да не прецакат пак сериите.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Фикрет и Тахсин   1dating luvbed txtloves txtloves txtloves  EFP  ylinfant
Най-краткото и синтезирано разказване на тази сюжетна нишка Mr. Green Peace  bouquet

# 28
  • Мнения: 218
Малееееееее така се радвах за Тахсин и Фикрет-като малко дете на лампа newsm44

# 29
  • Мнения: 183
Привет  Hug
Този път няма да бързам да отговарям, макар че имам предпочитания към Дениз.

Общи условия

Активация на акаунт