Незабравима-Unutulmaz тема31

  • 26 122
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
lolipop4eto0 за филма Клетва не знам дали има тема! Аз не го гледам този сериал - не мога да приема Серхан в друга роля, а пък нали знаеш специалното ми отношение към него?

# 46
  • Мнения: 0
А за филма Клетва не знам дали има тема! Аз не го гледам този сериал - не мога да приема Серхан в друга роля, а пък нали знаеш специалното ми отношение към него?
ок .. аз сега ще го гледам в vbox7.com да го видя дали ще ми хареса .. но след като съм 2ра смяна аз се прибирам в 19:30 и е посмъртно да го сваря .. и ако ми хареса ще го гледам в нета  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 27
А за филма Клетва не знам дали има тема! Аз не го гледам този сериал - не мога да приема Серхан в друга роля, а пък нали знаеш специалното ми отношение към него?
ок .. аз сега ще го гледам в vbox7.com да го видя дали ще ми хареса .. но след като съм 2ра смяна аз се прибирам в 19:30 и е посмъртно да го сваря .. и ако ми хареса ще го гледам в нета  Simple Smile
Аз погледнах за 10 мин в нета преди няколко дни и да ти кажа честно не ме впечатли, даже напротив - разочарова ме. Ще видиш, че има много детайли взети от Незабравима, вкл. и БМВ-то и дрешките на Харунчо... и жилетциците (май там са на почит). А действията му са някак некоординирани, вдървени, не е така естествен като в Незабравима, с Еда...  Все пак си го виж, де, не искам да ти налагам мнението си! Grinning

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 09:52 от kometka76

# 48
  • Мнения: 27
В новият фрагмент ми направи впечатление, че са сменили бебето. Сложили са едно доста по-дебеличко и рошаво.  newsm30

# 49
  • Мнения: 27
ПЕТКО МАЙ СЕ РАЗОЧАРОВА
ЧЕ НЕ ГО ОБЛЯКОХ В НОВА ТОБА
НО МНОГО ОТИВА НА НАША КОМЕТКА
И РИМА СЕ ПОЛУЧИ С ТАЗИ  ЖИЛЕТКА

ЗА ТЕБ ПРИГОТВИХ АЗ КОСТЮМ
КОНКУРЕНЦИЯ НА БАТ ХАРУН
КАТО ВИЗИЯ ДА ПЛЕНИШ ЕДА
ЗАЩОТО С ДУХОВНОСТ ВЕЧЕ Я ОБЛАДА


Еееее, сега да видим дали Петко ще намери какво да критикува. Много си конкретна...  bouquet

# 50
  • Мнения: 238
В новият фрагмент ми направи впечатление, че са сменили бебето. Сложили са едно доста по-дебеличко и рошаво.  newsm30
Ей страшни сте,кога пък го видя и това рошаво бебе.И аз уж гледам,ама?

# 51
  • Мнения: 27
В новият фрагмент ми направи впечатление, че са сменили бебето. Сложили са едно доста по-дебеличко и рошаво.  newsm30
Ей страшни сте,кога пък го видя и това рошаво бебе.И аз уж гледам,ама?
Аааа, всичко виждаме ние, направо сме си като...smile3530

# 52
  • София
  • Мнения: 1 395
adi_h, bganio, прекрасните ви стихове са лек за душите ни рано сутрин! Е как да не се възгордее човек като го възпяват така?
Мила докторке, снощи се сетих много късно за хапченцата, но като че ли и те вече не ми действат! ooooh! Може и да се оправя като свърши Незабравима и отидем в Истанбул!

Много ми хареса творбата на adi_h, но имам една критична бележка. Неприятно впечатление прави още в началото да се изтъква, че ти си  с нова жилетка. Какво се оказва - на Хаурн и Еда ще даряваме старите ни жилетки и бодита,  а пък за нас си пазим новите. Дори и да е така, не е нужно това да се възпява в стихове. Малко егоистично звучи, но иначе стихчето е прекрасно.


ПЕТКО МАЙ СЕ РАЗОЧАРОВА
ЧЕ НЕ ГО ОБЛЯКОХ В НОВА ТОБА
НО МНОГО ОТИВА НА НАША КОМЕТКА
И РИМА СЕ ПОЛУЧИ С ТАЗИ  ЖИЛЕТКА

ЗА ТЕБ ПРИГОТВИХ АЗ КОСТЮМ
КОНКУРЕНЦИЯ НА БАТ ХАРУН
КАТО ВИЗИЯ ДА ПЛЕНИШ ЕДА
ЗАЩОТО С ДУХОВНОСТ ВЕЧЕ Я ОБЛАДА

Браво! Ето това се искаше - бърза реакция на критиката и отстраняване на дребните пропуски. Радвам се, че имаме такъв автор тук. Уважава критиката и веднага бъра за се коригира, а на критика да се отчете с нещо, че само с духовност не се живее, а и за да не лае повече сутрин рано-рано.  

# 53
  • Мнения: 93
http://www.vbox7.com/play:37f22462- МОЯ ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ - ТУК Е САМО НА 16г.

# 54
  • Мнения: 0
А за филма Клетва не знам дали има тема! Аз не го гледам този сериал - не мога да приема Серхан в друга роля, а пък нали знаеш специалното ми отношение към него?
ок .. аз сега ще го гледам в vbox7.com да го видя дали ще ми хареса .. но след като съм 2ра смяна аз се прибирам в 19:30 и е посмъртно да го сваря .. и ако ми хареса ще го гледам в нета  Simple Smile
Аз погледнах за 10 мин в нета преди няколко дни и да ти кажа честно не ме впечатли, даже напротив - разочарова ме. Ще видиш, че има много детайли взети от Незабравима, вкл. и БМВ-то и дрешките на Харунчо... и жилетциците (май там са на почит). А действията му са някак некоординирани, вдървени, не е така естествен като в Незабравима, с Еда...  Все пак си го виж, де, не искам да ти налагам мнението си! Grinning
и мен нещо не ми грабна окото както Незабравима , но аз не искам да си развалям хубавите представи м/у Серхан и Йозлем .. затова и Незабравима ми стига  Simple Smile Simple Smile

# 55
  • Мнения: 27

и мен нещо не ми грабна окото както Незабравима , но аз не искам да си развалям хубавите представи м/у Серхан и Йозлем .. затова и Незабравима ми стига  Simple Smile Simple Smile
[/quote]

Тази любов, която показват в Клетва е малко насилена, не е обсебваща и дълбока като в Незабравима между Еда и Харун. Тук нещо ми липсва, няма я онази магия, която ни грабна в Незабравима... Чувствата, които ни пресъздава Серхан към Йозлем са толкова реалистични...

# 56
  • Мнения: 0
само да попитам тей като не мога да гледам клипове в фасебоок , защото ми пише обнови флаш плеар някой може ли да ми даде линк на втория фрагмент ама от някъде другаде  Hug Hug плиис

# 57
  • Мнения: 0
А за филма Клетва не знам дали има тема! Аз не го гледам този сериал - не мога да приема Серхан в друга роля, а пък нали знаеш специалното ми отношение към него?
ок .. аз сега ще го гледам в vbox7.com да го видя дали ще ми хареса .. но след като съм 2ра смяна аз се прибирам в 19:30 и е посмъртно да го сваря .. и ако ми хареса ще го гледам в нета  Simple Smile
Аз погледнах за 10 мин в нета преди няколко дни и да ти кажа честно не ме впечатли, даже напротив - разочарова ме. Ще видиш, че има много детайли взети от Незабравима, вкл. и БМВ-то и дрешките на Харунчо... и жилетциците (май там са на почит). А действията му са някак некоординирани, вдървени, не е така естествен като в Незабравима, с Еда...  Все пак си го виж, де, не искам да ти налагам мнението си! Grinning
Не мисля, че може нещо да е взето от Незабравима, Клетва е сниман поне 2 години преди Незабравима.

# 58
  • Мнения: 93
adi_h, bganio, прекрасните ви стихове са лек за душите ни рано сутрин! Е как да не се възгордее човек като го възпяват така?
Мила докторке, снощи се сетих много късно за хапченцата, но като че ли и те вече не ми действат! ooooh! Може и да се оправя като свърши Незабравима и отидем в Истанбул!

Много ми хареса творбата на adi_h, но имам една критична бележка. Неприятно впечатление прави още в началото да се изтъква, че ти си  с нова жилетка. Какво се оказва - на Хаурн и Еда ще даряваме старите ни жилетки и бодита,  а пък за нас си пазим новите. Дори и да е така, не е нужно това да се възпява в стихове. Малко егоистично звучи, но иначе стихчето е прекрасно.


ПЕТКО МАЙ СЕ РАЗОЧАРОВА
ЧЕ НЕ ГО ОБЛЯКОХ В НОВА ТОБА
НО МНОГО ОТИВА НА НАША КОМЕТКА
И РИМА СЕ ПОЛУЧИ С ТАЗИ  ЖИЛЕТКА

ЗА ТЕБ ПРИГОТВИХ АЗ КОСТЮМ
КОНКУРЕНЦИЯ НА БАТ ХАРУН
КАТО ВИЗИЯ ДА ПЛЕНИШ ЕДА
ЗАЩОТО С ДУХОВНОСТ ВЕЧЕ Я ОБЛАДА

Браво! Ето това се искаше - бърза реакция на критиката и отстраняване на дребните пропуски. Радвам се, че имаме такъв автор тук. Уважава критиката и веднага бъра за се коригира, а на критика да се отчете с нещо, че само с духовност не се живее, а и за да не лае повече сутрин рано-рано.  


НЕ МОГА ДА РАЗОЧАРОВАМ КОЛЕГА ПО ОБРАЗОВАНИЕ, СРОДНА ДУША ВЪВ ФОРУМА И ЕДИНСТВЕНИЯ МЪЖ, С КОЙТО МОЖЕ ДА СИ ГОВОРИМ В РИМА.

# 59
  • Мнения: 0
и мен нещо не ми грабна окото както Незабравима , но аз не искам да си развалям хубавите представи м/у Серхан и Йозлем .. затова и Незабравима ми стига  Simple Smile Simple Smile

Тази любов, която показват в Клетва е малко насилена, не е обсебваща и дълбока като в Незабравима между Еда и Харун. Тук нещо ми липсва, няма я онази магия, която ни грабна в Незабравима... Чувствата, които ни пресъздава Серхан към Йозлем са толкова реалистични и те грабват веднага.
[/quote] Той филма Клетва не е ли сниман преди Незабравима или аз се бъркам ... но по това което каза е така ... може би вече Серхан и Йозлем започват една истинска любов и за това да е толкова реалистична тази в филма ... но това само можем да се надяваме , защото както знем тя си има сериозен приятел [годеник] А пък дано да сте прави за огъня който гори в очите а и дано и в сърцата им  Hug Hug Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт