Незабравима-Unutulmaz тема31

  • 26 119
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 914
 
UNUTULMAZ - "НЕЗАБРАВИМА"
НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА,
А ЛЮБОВТА- НИКОГА.


Фрагмент на 40 епизод  


Резюме на 40 епизод:
Когато Еда и Харун виждат ,че дъщеря им я няма изпадат в голямо притеснение.Къде е Ямур ? Кой я взе ? При кого е сега ?Харун се опитва да открие бебето , а Еда е в шок.Никой незнае къде е бебето.Последно го е виждала Мелда. Харун разбира това и веднага я търси.В този момент Мелда престъпва към действия да оправи животът си.
Заради , това че Ямур е изчезнала Еда е в тежко психологическо състояние и е на път да полудее.Харун се опитва да намери дъщеря им ,но когато вижда сустоянието на любимата си жена е безпомощен.Търси Тюркян , за да подкрепи Еда...В този момент се кроят планове за Ямур,но бебето постоянно реве и състоянието й се влошава.Как ще се отрази това на плоновете им ?Ямур е много малка, ще успее ли да се пребори или...Бату взима дневникът на Ниса.От една страна Тюркян изживява шокът, от друга се опитва да даде успокоителни на Еда.
Еда започва да си изкарва ядът на Харун ,защото заради него враговете на Аслънлъ са откраднали детето.Толга незнае ,че Ямур е изчезнала и взима решение ,че ще започне животът си отначало.Това решение как ще го приеме Саадет ? Разбира се и останалите ...
Когато Джамил разбира ,че бебето се е родило е много щастлив, но това щастие продължава много кратко.Когато разбира ,че бебето е изчезнало ,той има само едно място ,на което да излее ядът си - родът Аслънлъ.Харун разбира ,че Едже е дъщеря на капитана.Младото момиче ще може ли да разкаже на Кенан и да го успокои ?Харун разбира новина ,която го обнадеждава.При Еда идва една кутия,която ще съсипе животът й.Вътре в кутията има неща ,които ще променят животът на всички.Има улики....
 
(Forbes)

Песента от финалната сцена на 37 епизод
Ако теб те няма
не бих могъл да понеса толкова страданията на съдбата .
Не мога да свикна с липсата ти !
Дните ми нямат смисъл без теб !
Не ме оставяй - Без Теб не мога да живея.
Бебнцето ми Ямур, Мъничката ми Ямур !
Моето мъничко момиченце !
Ти си моето слабо място - бебнцето ми Ямур, мъничката ми Ямур
Моето мъничко момиче ....



ВСЯКА СРЯДА ПО atv ОТ 22.20

 TO BE CONTINUED


Тук се качват най-бързо частите на епизодите по АТВ

С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.



Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009


     


Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Подробно резюме на епизодите
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда


    
Музикални теми:
                     

   Kıraç - Turnalar     Kıraç - Acı çekmek özgürlükse    Kıraç - Unutulmaz     Kıraç - Ayrılık    Halil Kurt - Ben seninle  
Halil Kurt - Senden Başka

 
Музикални теми с ПРЕВОД :

Kıraç - Turnalar   Kıraç - Unutulmaz   Halil Kurt- Ben Seninle   Halil Kurt - Senden Başka




                          Ямур                                    

   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал

   
 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда

   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял           Ниса


 
ЕПИЗОДИТЕ В TORRENTS MASTERS   ЕПИЗОДИТЕ В NİTROBG   EПИЗОДИТЕ В LAPACHE   ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА        SOUNDTRACK - TORRENT

МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА СЕРХАН ЯВАШ   МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА ЙОЗЛЕМ ИЛММАЗ  ГЛАСУВАНЕТО Е ВЪЗМОЖНО ПРЕЗ ЧАС


Епизоди (АТВ) с български субтитри, благодарение на:
GOODLY, forbes, binzi, lbaltova,Емел,Queen MD


26/1   26/2    26/3   26/4   26/5   26/6   26/7   26/8     26/9   26/10

27/1   27/2   27/3   27/4   27/5   27/6   27/7   27/8    27/9    27/10   27/11

28/1   28/2   28/3     28/4    28/5     28/6   28/7      28/8 28/9   28/10 28/11     28/12

  29/1    29/2    29/3      29/4      29/5      29/6       29/7      29/8  

  30/1    30/2     30/3      30/4     30/5      30/6      30/7     30/8      30/9    30/10

   31/1      31/2      31/3      31/4      31/5  

 32/1      32/2      32/3  

тема1    тема2      тема 3    тема4      тема5      тема6   тема7    тема8   тема9    тема10   тема11     тема12
   тема 13    тема 14   тема 15   тема 16   тема 17   тема 18   тема19  тема20  тема21  тема22  тема23  тема24  тема25  тема26  тема27  тема28  тема29  тема30





Интервю с актьорите от "Незабравима" (Еда, Харун и Толга) Част 1  Част 2

ПОДАРЪКЪТ НА КАРПАТИЯ ЗА ВСИЧКИ НИ  


Незабравима - резюмета по епизоди в текстов вариант


32 Епизод   33 Епизод     34 Епизод   35 Епизод     36 Епизод   37 Епизод      38 Епизод   39 Епизод  


Хронология на събитието "Гледам и не вярвам на ушите си"
(от Председателя и допълнение на т.11 от БобоЯна)


Не ви ли се струва леко странна цялата тази работа. Започва да ми прилича на "Изгубени", само дето не сме зрители, а участници. Вижте само хронологията на събитията и си правете изводите:

1. Още от края на милата година ни заливат с реклами за Незабравима като най-великия турски сериал, спечелил голямата награда на турските пенсионери от Анадола
2. На 11 януари го пускат по Нова и дават всеки делничен ден по две серии, равни на една оригинална, а през уикендите има обзорни серии, както и повторения по Диема фемили, ако не се лъжа.
3. После  започват да дават само по една серия на вечер.
4. Накрая ни го спират съвсем, защото са закупени само 25 серии.
5. Ние обаче продължаваме да го гледаме всяка сряда по АТВ, а група момичета превеждат неизлъчваните серии и ни правят резюмета на излъчваните в сряда.
6. В един момент преводачките ни се оттеглят (за което и ние сигурно си имаме вина)  и оставаме на сухо, тоест вече не се превеждат сериите със субтитри, но се намира решение поне за сериите по АТВ.
7. Обаче изведнъж и по АТВ се оказва невъзможно да се гледат сериите в сряда, а трябва да чакаме да ги качват по разни сайтове.
8. Сега пък и официалният сайт на сериала е заразен и вече не можем да следим дори пусканите там фрагменти, снимки и новини и съотвенно да си ги тълкуваме и правим изводи за финала.
9. В скоро време очаквам и по сайтовете да не качват сериите, а да ни ги пускат само със звук без образ.
10. И на последния етап е най-вероятно да си гледаме тъмен екран без звук и да си представяме какво ли се случва.
11. На последния етап ще спрат да го снимат, ще уволнят сценаристите и поемаме ние филма - а да видят какво ги чака   smile3533

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 11:11 от degavu

# 1
  • Мнения: 0
Момичета гледахте ли новия фрагмент. Какво мислите?

# 2
  • Мнения: 3 203
Благодаря ти deqavu че не ни оставяте да скучаеме само с мислите си а ни давате възможност да ги споделяме и изживяваме незабравими моменти в този форум .Огромно БЛАГОДАРЯ!!!

# 3
  • Мнения: 0
Мелда какво ли казва на Толга? Мале пак ще е напрегнато. newsm78

# 4
  • Мнения: 914
дайде идея за анкета щото нямам такава

# 5
  • Мнения: 3 203
За новия фрагмент всичко е разнищено до последната подробност но си остават загадките и в крайна сметка последна дума имат сценаристите който по последни данни от екзихпол са неуравновесени и психясали хора превръщайки романтичния филм в психотрилър.С две думи очаквай неочакваното.

# 6
  • Мнения: 0
Например: Коя е сестра на Бату?
- Едже
- Еда
- Ниса???
- друг

# 7
  • Мнения: 3 203
Кой ще разбере пръв ,че изчезналата  Ямур е дъщеря на Харун.
1. Феяз
2.Джамил
3.Саадет
4.Толга
Извинявам се незная дали е подходящо но след толкова много чакане ми се ще на всички тези вече да им просветне.

# 8
  • Мнения: 3 203
Мацки много ме затруднявате да отговоря. От една страна искам да мисля ,че е Едже но пък думите и в резюмето ме навеждат на мисълта за друго момиче. Ниса струвами се, че сценаристите щом един път са били глобени от техния СЕМ няма да направят втора грешка след като Бату я изнасили.И нещо ме гложди с кутията която ще получи Еда дали това няма в действителност да обърне живота и още повече като тя се окаже негова сестра и да вземе този малоумник да и върне детенцето ,че стига с този рев умориха я вече.

# 9
  • Мнения: 914
Кой ще разбере пръв ,че изчезналата  Ямур е дъщеря на Харун.
1. Феяз
2.Джамил
3.Саадет
4.Толга
Извинявам се незная дали е подходящо но след толкова много чакане ми се ще на всички тези вече да им просветне.
Благодаря ти ноо сложих другата

# 10
  • Мнения: 0
Мацки много ме затруднявате да отговоря. От една страна искам да мисля ,че е Едже но пък думите и в резюмето ме навеждат на мисълта за друго момиче. Ниса струвами се, че сценаристите щом един път са били глобени от техния СЕМ няма да направят втора грешка след като Бату я изнасили.И нещо ме гложди с кутията която ще получи Еда дали това няма в действителност да обърне живота и още повече като тя се окаже негова сестра и да вземе този малоумник да и върне детенцето ,че стига с този рев умориха я вече.

Аз съм твърдо за Едже, поне към такава логика ни водият те /сценаристите/ ! Даже ще ми е приятно да ме изненадат с нещо различно!

# 11
  • Мнения: 914
Според мен това дето спретваме Мелда абла да има пръст не е достоверно вече сллед новия фрагм

# 12
  • Мнения: 3 203
Честно да ти кажа и аз мисля като нея.Ценностната ни система така се е загубила ,че губя всякаква надежда за някакви положителни неща в по-голямата част от младото поколение.Да хубаво е ,че живеем в 21 век ,хубаво е ,че сме по разкрепостени ,хубаво е ,че се чувстваме свободни за общуване ,хубаво е че, жените имат правото на глас и тук с риск да не нагрубя някой в много голяма част има жени които вършат работата и на мъжете си. Но тази свободия мисля няма да ни доведе до нищо добро.Пресен пример БИГ БРАДЪР . Какво ли си мислят за нас останалите народи като ни гледат простотията.

# 13
  • Мнения: 0
ЕДНО МНЕНИЕ НА МОЯ ПОЗНАТА:

Разбрах до какво води следенето на турски сериали...в тях виждам всички онези ценности ,които вече сме загубили ,виждам благоприличието ,което ние нямаме или нямат онези ,които се ЧУКАТ в името на парите пред камерите или за мъъъничко слава.Виждам какво представлява истинското семейство ,но получавам ШАМАР ако случайно объркам канала и видя какво  е днес българското семейство,в турските сериали виждам ,това ,което искам да виждам при нас в живота ,но труууууудно го намирам вече ,виждам какви кавалери са мъжете им и могат да устискат година и повече до "великото чукане " ,както би се изразил някой  бг -мъж.Да ме простят тези ,които не са такива....Да ти казвам ли още какво виждам...


Ами то си е така. Аз снощи като гледах "Стъклен дом" направих веднаха разликите. Ние действаме бързо, само като видях онази сцена с целувките и натискането, турските СЕМ веднага да са вдигнали гирлутия. Те правят сериал 40 серий едва с 2-3 целувки а ние още от 1-вата серия и се на*****е а и Стефан Данаилов убихме. Нямам думи - разочаровах се. Та продължавам с "Незабравима" и с Вас в форума вместо да си губя времето с "Стъклен дом".

# 14
  • Мнения: 3 203
Не ви ли се струва ,че нашите актьори в Стъклен дом играят малко пресилено. Не се усеща онази тръпка в гласовете им кято да те накарат да тръпнеш. Давам за пример дублюрите на незабравима и друг път съм го казвала ,че хората си свършиха работата перфектно.Подействаха ни.

Общи условия

Активация на акаунт