Незабравима-Unutulmaz тема31

  • 26 118
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
ЕДНО МНЕНИЕ НА МОЯ ПОЗНАТА:

.....


Според мен твоята позната е и права и не. Относно ценностите донякъде е така, НО тези, които ни представят в този сериал са просто показни и закостенели! Това не е ценностната система, която бих искала да носят нашите деца.  Вярно е, че у нас тя съвсем се неглежира, но това не е основание да приема тази. Аз пък скоро се смях с една приятелка, че ако проследиш в една серия на "Листопад" например / аз не гледам друг сериал освен този, а и той ми е достатъчен за групова терапия на 4-ти км/ колко пъти слагат и вдигат маса, я да закусват, я да вечерят, ще кажеш, че само това правят. Всичко това ми прилича на нравите от преди два века!  

# 16
  • Мнения: 27
Съгласна съм с мненията на adi_h и mariq_72 за турските сериали. Ние май в стремежа си към демокрация, забравихме за най-важното - ценностите. Не случайно днес българските тийнейжъри (говоря от моите преки наблюдения), дори не знаят същността на понятието "ценност", пък какво остава за друго. Потресена съм от това, че те дори не могат да подредят две изречения в рима, нямат необходимият запас от думи... Бях изумена... Ето затова предпочитам да гледам турските сериали, да наблюдавам това, което вече го няма в нашето общество и нашите семейства.

# 17
  • Мнения: 27
Не ви ли се струва ,че нашите актьори в Стъклен дом играят малко пресилено. Не се усеща онази тръпка в гласовете им кято да те накарат да тръпнеш. Давам за пример дублюрите на незабравима и друг път съм го казвала ,че хората си свършиха работата перфектно.Подействаха ни.
На мен Стъклен дом ми хареса, дотолкова, доколкото вече имаме по-различен български сериал. Но... нищо не може да замени старите български филми.

# 18
  • Мнения: 914
Ами от това което гледах ми изглежда сленото решение
Харун говори с Едже. Тя му казва че трябва на е наговите години.
Харун се досеща че тя е сестрата ако Едже каже и нещо повече може би нататъка. После харун говори с кенан по телефона дава му някак си да разбере че знае къде е сестра му но срещу Ямур и така да свърши филма пак очаквайте неочакваното

# 19
  • Мнения: 27
ЕДНО МНЕНИЕ НА МОЯ ПОЗНАТА:
.....
Според мен твоята позната е и права и не. Относно ценностите донякъде е така, НО тези, които ни представят в този сериал са просто показни и закостенели! Това не е ценностната система, която бих искала да носят нашите деца.  Вярно е, че у нас тя съвсем се неглежира, но това не е основание да приема тази. Аз пък скоро се смях с една приятелка, че ако проследиш в една серия на "Листопад" например / аз не гледам друг сериал освен този, а и той ми е достатъчен за групова терапия на 4-ти км/ колко пъти слагат и вдигат маса, я да закусват, я да вечерят, ще кажеш, че само това правят. Всичко това ми прилича на нравите от преди два века!  
Виж за Листопад съм съгласна, наистина прекаляват с тази маса и с тези моралистки изказвания, направо си преиграват. Евала на Ферхондела, страшна кукувица, е! Ох, извинявайте, отнесох се!

# 20
  • Мнения: 0
Дежаву, случайно ли си пропуснала сред героите нашата любимка Гюляй?  newsm78
Не, че е важно или ми липсва, ама ми е любопитно. Що така?  newsm78

# 21
  • Мнения: 27
Ами от това което гледах ми изглежда сленото решение
Харун говори с Едже. Тя му казва че трябва на е наговите години.
Харун се досеща че тя е сестрата ако Едже каже и нещо повече може би нататъка. После харун говори с кенан по телефона дава му някак си да разбере че знае къде е сестра му но срещу Ямур и така да свърши филма пак очаквайте неочакваното
Ох, дано си права, звучи много логично! Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 3 203
Няма я вече старата генерация Кометке.Както се казва това остава в българския златен фонд.
Новите актьори са в разрез с новото време. Всеки си мисли ,че може всичко и всеки работи това което не му е работа.Но човек винаги трябва да е оптимист и да вярва.

# 23
  • Мнения: 27
Дежаву, случайно ли си пропуснала сред героите нашата любимка Гюляй?  newsm78
Не, че е важно или ми липсва, ама ми е любопитно. Що така?  newsm78

BoBoYana, Гюляй е по добрите новини, не по лошите действия...  stork-girl stork-boy

# 24
  • Мнения: 27
Няма я вече старата генерация Кометке.Както се казва това остава в българския златен фонд.
Новите актьори са в разрез с новото време. Всеки си мисли ,че може всичко и всеки работи това което не му е работа.Но човек винаги трябва да е оптимист и да вярва.
Ахххх, права си! Според мен те са искали да направят сериал, който да конкурира Незабравима - любовна история с неочаквана бременност, преплетени с много лъжи, пари и власт, а като капак на всичко и убийство за цвят и то в първа серия.

# 25
  • Мнения: 914
Дежаву, случайно ли си пропуснала сред героите нашата любимка Гюляй?  newsm78
Не, че е важно или ми липсва, ама ми е любопитно. Що така?  newsm78
Дори и не съм забелязала че я няма. Simple Smile
Няма случайности мила има копи пасте и после едит

# 26
  • Мнения: 0
Не ви ли се струва ,че нашите актьори в Стъклен дом играят малко пресилено. Не се усеща онази тръпка в гласовете им кято да те накарат да тръпнеш. Давам за пример дублюрите на незабравима и друг път съм го казвала ,че хората си свършиха работата перфектно.Подействаха ни.
На мен Стъклен дом ми хареса, дотолкова, доколкото вече имаме по-различен български сериал. Но... нищо не може да замени старите български филми.

 newsm10  На мен "Стъклен дом" също ми хареса или по-скоро ми се иска един български филм да е първата лястовица на възраждането на българското кино! Ей, че патетично прозвуча!
Но, наистина аз много обичах старото българско кино, но докато 20 години у нас то целенасочено беше съсипвано, другите вървяха напред. И въпреки всичките ми резерви към филмите на комшийте, те много се развиха в правенето на кино!

# 27
  • Мнения: 315
Кой ще разбере пръв ,че изчезналата  Ямур е дъщеря на Харун.
1. Феяз
2.Джамил
3.Саадет
4.Толга
Извинявам се незная дали е подходящо но след толкова много чакане ми се ще на всички тези вече да им просветне.
Аз си мисля ,че вместо да измъчваме момичетата да мислят анкета за всяка тема ,да си качат тази анкета и да сменят само номера на серията. Тази анкета е актуална вече десетина серии и се очертава поне още толко да важи с пълна сила!!Само ,че трябва да има и  отговор :
5. Никой
Моят съвет ,ако искате да  отговорите вярно ,заложете на отговор 5.!!!!!


Това разбира се е шегичка!!!!:hahaha:

# 28
  • Мнения: 27
Ето ги, вижте ги колко са хубави нашите сладури!

# 29
  • Мнения: 315
Не ви ли се струва ,че нашите актьори в Стъклен дом играят малко пресилено. Не се усеща онази тръпка в гласовете им кято да те накарат да тръпнеш. Давам за пример дублюрите на незабравима и друг път съм го казвала ,че хората си свършиха работата перфектно.Подействаха ни.
Все едно ,че рецитират стихотворение!
Всичките ни филми звучат някак си изкуствено!

Общи условия

Активация на акаунт