Незабравима-Unutulmaz тема31

  • 26 125
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
  Ох, мамин убавец, талантлив!

# 31
  • Мнения: 0
Честно да ти кажа и аз мисля като нея.Ценностната ни система така се е загубила ,че губя всякаква надежда за някакви положителни неща в по-голямата част от младото поколение.Да хубаво е ,че живеем в 21 век ,хубаво е ,че сме по разкрепостени ,хубаво е ,че се чувстваме свободни за общуване ,хубаво е че, жените имат правото на глас и тук с риск да не нагрубя някой в много голяма част има жени които вършат работата и на мъжете си. Но тази свободия мисля няма да ни доведе до нищо добро.Пресен пример БИГ БРАДЪР . Какво ли си мислят за нас останалите народи като ни гледат простотията.
Ужас срамотия!!!!

Е, на тая простотия "Биг Брадър" най-хубавото й е, че не е българска измислица - поне с това да не се "прочуваме" по света! И в цяла Европа се снима и излъчва и е абсолютно същото! Ама ние що нещо хубаво не прихванем, виж тоя гадост веднагически я усвоихме!

# 32
  • Мнения: 27
 
Това е за сладки сънища! До утре, на чаша виртуално кафе!

# 33
  • Мнения: 0
Кометче, няма как да не ти пожелая лека нощ с най-любимата ми снимка на нашичкия убавец

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs429.snc3/24745_390 … 250_1240346_n.jpg

# 34
  • Мнения: 27
  Ето последна за днес. И тъй като вече знам кой е цепнал дънките на Серханчо, няма да питам пак! Виновника ще си получи заслуженото - 100 пръчки на голо от Бату! И да зашие дънките!

# 35
  • Мнения: 0
Няма как Еда да е сестра на Бату, заради възрастта.
Сестрата на Бату е на възрастта на Едже и Ниса. Еда е по-млада.
Значи или някоя от тях двете или друга.


дежаву, благодаря ти за новата ни хубава тема !   bouquet

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 08:18 от murmur

# 36
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте анализатори. Трудно вече може да се добави нещо ново - всичко разнищихме от всички възможни ъгли. Може би затова и моята муза напоследък не е във форма.

Муза

С римите и днес съм зле
Но не ме корете много
Да пише музата не ще
Накажете нея строго

Възгордя се много тя
От постоянните хвалби
Да диктува рими спря
Във леглото още спи

Заслужи критика сурова
На творбите си несръчни
Но не ръсете я с отрова
И със коментари злъчни

Дано се вземе във ръце
И възвърне форма пак
Дано на нейните криле
Понесе хазяина си благ


А по въпроса за Биг Брадър искам само да кажа, че няма лошо и такива предавания да има, но проблемът не е дали да ги има или не, а че тяхното естествено място е в периферията, а не в центъра.

# 37
  • Мнения: 315
Няма как Еда да е сестра на Бату, заради възрастта.
Сестрата на Бату е на възрастта на Едже и Ниса. Еда е по-млада.
Значи или някоя от тях двете или друга.


дежаву, благодаря ти за новата ни хубава тема !   bouquet
Едже ,почти съм сигурна в това!
Ниса не е ! Такова кръвосмешение СЕМ няма да допусне!
Ще ги линчува!

# 38
  • Мнения: 93
РАНО РАНО БЪРЗА НАША КОМЕТКА
ОБЛЯКЛА НОВА ХУБАВА ЖИЛЕТКА
ЗА ШКОЛОТО ТИЧА С ЧАНТА В РЪКА
ДАЛИ КОЛАТА Й В ДУПКА ОСТАНА

И ПЕТКО ДНЕС НЕ Е В КОНДИЦИЯ
БЕБЕТО  ТЪРСЯТ С ПОЛИЦИЯ
ПРИТЕСНЯВА СЕ ТОЙ ЗА ЕДА
С ТАЯ МЪКА ЩЕ ИЗДЪРЖИ ЛИ СЕГА

ВЪВ ФОРУМА ОЖИВЛЕНИЕ НАСТАНА
ВСЯКА МАМА ЗА ГЛАВАТА СЕ ХВАНА
ИЗЧЕЗНА БЕБОКА НА ХАРУН И ЕДА
МЪКА ИЗГАРЯ ДУШИТЕ НИ СЕГА

ДЕЖАВУ ПОСТОЯННО СЕ ОГЛЕЖДА
И ТЕМАТА НИ ХУБАВО ПОДРЕЖДА
ПИТА ЗА АНКЕТА, КВО ДА ПРАВИ
ИДЕЯ Й ДАВАТ НЯКОЛКО МАМИ

МИГИ-МЕГИ, МАРИЯ-72 И МЪР-МЪР СЕ ПОЯВИХА
РАЗНИЩВАТ ФРАГМЕНТА , ИДЕАЛНО СЕ ИЗЯВИХА
ПЕТКО И ТАРАБАС ПАК СТИХОВЕ РЕДЯТ
КАРПАТИЯ И ВОВОЯНА НЕ МОЖЕ ГИ ПРЕБРОЯТ

ВСЕКИ БЯГА, КРИЕ СЕ И ПАК СЕ ВРЪЩА
ВЪВ ФОРУМА ФИЛМА ПАК ПРЕГРЪЩА
ЧЕ ОТ ФИЛМА НИЙ СМЕ ЗАРАЗЕНИ
А ВЪВ ФОРУМА ОТ ЛЮБОВ ОГРЕНИ

ПОСТНАХ СИ КАРТИНКА - РОЗА С БОДЛИ
 ЗА ДА МОЖЕ СЪРЦАТА ДА НИ ОЗАРИ
И Д-Р КУИН Е ВЕЧЕ ЗДРАВА
И ПОЧВА  ДА НИ СЪЗЕРЦАВА

ТЕЖКА БОЛЕСТ НИ НАЛЕГНА
НО ИМА НА КОЙ ДА СЕ ОБЛЕГНА
И ВСЯКА СРЯДА ДО ЗОРИ СЪС ВАС
СЕ ВЪЛНУВАМЕ ОТ ФИЛМА В ЗАХЛАС


BGHELP ДА РИМУВАМ НЕЗНАЯ
ЗАТОВА Я ОСТАВИХ НАКРАЯ
ОТ МАЛКА СНИМКА С УСМИВКА НИ ПОЗДРАВЯВА
И ФИЛМА НЕЗАБРАВИМА  В РИМИ НИ ОБЯСНЯВА

АКО ИЗПУСНА НЯКОЯ ХУБАВА МАМА
МОЛЯ, НИКОЙ ДА НЕ МИ СЕ КАРА
ЧЕ С ТЕЗИ ИМЕНА ВЪВ ФОРУМА НАШ
Е ТРУДНО ДА ГИ СПРЕТНА В РИМА БАШ

http://www.vbox7.com/play:d58b8843   -ДОБРО УТРО

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 09:22 от adi_h

# 39
  • Мнения: 27
adi_h, bganio, прекрасните ви стихове са лек за душите ни рано сутрин! Е как да не се възгордее човек като го възпяват така?
Мила докторке, снощи се сетих много късно за хапченцата, но като че ли и те вече не ми действат! ooooh! Може и да се оправя като свърши Незабравима и отидем в Истанбул!

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
adi_h, bganio, прекрасните ви стихове са лек за душите ни рано сутрин! Е как да не се възгордее човек като го възпяват така?
Мила докторке, снощи се сетих много късно за хапченцата, но като че ли и те вече не ми действат! ooooh! Може и да се оправя като свърши Незабравима и отидем в Истанбул!

Много ми хареса творбата на adi_h, но имам една критична бележка. Неприятно впечатление прави още в началото да се изтъква, че ти си  с нова жилетка. Какво се оказва - на Хаурн и Еда ще даряваме старите ни жилетки и бодита,  а пък за нас си пазим новите. Дори и да е така, не е нужно това да се възпява в стихове. Малко егоистично звучи, но иначе стихчето е прекрасно.

# 42
  • Мнения: 27
adi_h, bganio, прекрасните ви стихове са лек за душите ни рано сутрин! Е как да не се възгордее човек като го възпяват така?
Мила докторке, снощи се сетих много късно за хапченцата, но като че ли и те вече не ми действат! ooooh! Може и да се оправя като свърши Незабравима и отидем в Истанбул!
Много ми хареса творбата на adi_h, но имам една критична бележка. Неприятно впечатление прави още в началото да се изтъква, че ти си  с нова жилетка. Какво се оказва - на Хаурн и Еда ще даряваме старите ни жилетки и бодита,  а пък за нас си пазим новите. Дори и да е така, не е нужно това да се възпява в стихове. Малко егоистично звучи, но иначе стихчето е прекрасно.
Брей, рано-рано в настроение да критикува тоз сладур, бе!

# 43
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!БЛАГОДАРЯ ЗА УХАННИЯ ЛЮЛЯК И ЛЕКАТА ЗАКУСКА Simple SmileВЕЧЕ СЪМ НА РАБОТА И БЪРЗАМ ДА ПРОЧЕТА ВСИЧКО,КОЕТО
СТЕ НАПИСАЛИ.ОЧАКВА НИ ОЩЕ ЕДНА ТЕЖКА СЕРИЯ,НО АКО ВСИЧКО ВЪРВИ ПО МЕД И МАСЛО,ТО ФИЛМА ОТДАВНА ДА Е СВЪРШИЛ И НЯМАШЕ ДА МОЖЕМ ДА СЕ РАЗВИХРИМ.И АЗ МИСЛЯ,ЧЕ В 41 ЕПИЗОД ЩЕ НАМЕРЯТ ЯМУР.ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО ТОВА,КОЯ Е СЕСТРАТА НА БАТУ,ВСЕ СИ МИСЛЯ,ЧЕ Е ЕДА.ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ

# 44
  • Мнения: 93
adi_h, bganio, прекрасните ви стихове са лек за душите ни рано сутрин! Е как да не се възгордее човек като го възпяват така?
Мила докторке, снощи се сетих много късно за хапченцата, но като че ли и те вече не ми действат! ooooh! Може и да се оправя като свърши Незабравима и отидем в Истанбул!

Много ми хареса творбата на adi_h, но имам една критична бележка. Неприятно впечатление прави още в началото да се изтъква, че ти си  с нова жилетка. Какво се оказва - на Хаурн и Еда ще даряваме старите ни жилетки и бодита,  а пък за нас си пазим новите. Дори и да е така, не е нужно това да се възпява в стихове. Малко егоистично звучи, но иначе стихчето е прекрасно.


ПЕТКО МАЙ СЕ РАЗОЧАРОВА
ЧЕ НЕ ГО ОБЛЯКОХ В НОВА ТОБА
НО МНОГО ОТИВА НА НАША КОМЕТКА
И РИМА СЕ ПОЛУЧИ С ТАЗИ  ЖИЛЕТКА

ЗА ТЕБ ПРИГОТВИХ АЗ КОСТЮМ
КОНКУРЕНЦИЯ НА БАТ ХАРУН
КАТО ВИЗИЯ ДА ПЛЕНИШ ЕДА
ЗАЩОТО С ДУХОВНОСТ ВЕЧЕ Я ОБЛАДА

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 09:40 от adi_h

Общи условия

Активация на акаунт