Най-подходящата каша за захранване

  • 19 344
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 826
Аз съм давала круша,бананова,бисквитена с банан и една плодова ,но вече нямам спомен каква точно и малката много ги харесваше  Peace

# 76
  • Видин
  • Мнения: 4 991
Аз дадох Слънчо за пръв път онзи ден. Детето беше в потрес. Опитах я - ми тя и на мен ми беше прекалено сладка. А имайки предвид, че синчето не яде плодове и харесва по-неутрални неща...

# 77
  • София
  • Мнения: 47 288
За слънчо, напред бях писала...аз дадох след втората годинка чак,но повече друга не пожела да помирише след нея...ядеше всичките  плодови млечни(до 3 годишен само каши закусваше). така че...да, доволна съм.
За подмяната...от кога я даваш? ако са минали 7 дни можеш, като можеш като начало да смесваш от двете, няколко дни, като постепенно замениш цялото сухо количество от старият вкус с новият.(за да не губи количествено.)

# 78
  • Мнения: 3 675
Имам още малко от банановата и се чудя дали да не взема следващия път от тази с праскови.Определено са минали 7 дни, аз и по-рано й давах от кашата/в края на миналия месец/, но не искаше, сега си хапва без проблеми, явно преди не е била готова.

# 79
  • София
  • Мнения: 47 288
ами вземи. Simple Smile но наистина ги смесвай, защото иначе трябва да въвеждаш прасковената по лъжички и ще е малко за детето.
Следи и кога ги отваряш кашите, че си имат срок след отварянето Wink


Поправка имали и други без глутен...

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 23:43 от Angel_Dust

# 80
  • Мнения: 3 675
Ето линк към останалите видове безглутенови

http://www.slantcho.com/products.html?type=glutenfreemess

# 81
  • Мнения: 526
Първата каша на дъщеря ми беше оризовата на Нестле. Близо месец и половина хапваше от нея, след това започнах с безглутеновите на Слънчо. Особено харесваше една с манго и още няколко плода, не е много сладка. Сега обожава бисквитено-банановата, даваме я за разнообразие следобяд поне веднъж в седмицата.

# 82
  • София
  • Мнения: 175
Привет и от нас Simple Smile  Купила съм безмлечна оризова на Милупа - БИО! Бебе на кърма може ли да хапва и млечна каша?  Колебая се дали да я давам вече и по кое време - може би на следобедното хапване?! Вече сме изместили обедното кърмене със зеленчуково или месо-зеленчуково пюре, а след следобедното кърмене давам половин бурканче плодово! Бих ли могла да добавям плодово пюре към кашата (има ли нужда)?! В какви количества се приготвя за едно самостоятелно хранене, разбира се след като я въведа постепенно ... Даринка я кърмя и хич незнам по колко изцоква  Rolling Eyes А и не е ли раничко да й изместя още едно кърмене?! Но чета, че кашите били важни и полезни ...  Peace

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 23:45 от Nadomma

# 83
  • Мнения: 50
Аз започнах с Милупа. Много са ароматни и вкусни. Мисля, че оризова.

# 84
  • на Русе
  • Мнения: 360
Някой пробвал ли е кашите на MILASAN? Днес видях, че и Ганчев имат каши на прах. Дали стават?

# 85
  • Мнения: 15 376
Някой пробвал ли е кашите на MILASAN? Днес видях, че и Ганчев имат каши на прах. Дали стават?
Милазан са чудесни немски каши Peace.
Купувай, много са хубави.

# 86
  • Мнения: 11 904
Ако не бях захранила с пюре, сигурно щеше да е безмлечната безглутенова оризова каша на Милупа. Първата каша, която дадох, беше елда с ябълка на Хип, на 7 месеца. После предложих и оризовата на Милупа, но не се прие никак добре. Дъщеря ми си предпочиташе плодовите каши с изразен вкус.

# 87
  • Мнения: 3 066
оризова с АМ или кърма !

# 88
  • Мнения: 3 621
Някой пробвал ли е кашите на MILASAN? Днес видях, че и Ганчев имат каши на прах. Дали стават?
Аз съм давала бисквитена каша на Миласан.Другата беше грис. Сина ми ги хареса много.
Колкото до кашите на Ганчев, предполагам, че ще са като пюретата им. Има толкова голям избор на хубави каши, Ганчев нямам намерение да давам.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 826
На Миласан кашите са страхотни .Малката много ги обича ,особено Страчиатела -та  Peace
На Ганчев съм давала тези в малките кофички,но не ги хареса  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт