АВГУСТовските деца ще бъдат най-желаните цветя - тема 9

  • 23 951
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
и аз се записвам за темата и леко да се пооплача,адски съм нервна от в4ера,като полудяла съм,незнам дразни ме всичко,всички, абе ужас, ядосаха ме от бтк,след това една клиентка и се развиках,не мога да се понасям, бях 4увала че това се случва в първите месеци на бременността,ама явно и сега е възможно

Това явно се проявява по всяко време на бременността. При мен също има такива изблици, на моменти не мога да се позная, плача като луда за най-големите дреболии, изнервям се, викам.... ужас е направо. Моя приятелка пък е в осми месец и при нея се случват такива неща, така че какво да ти кажа... явно си е нещо нормално Wink

# 16
  • Мнения: 2
Q-T,  cry .. Мнооого мъчно ми стана..  cry Просто нямам думи..  cry Знам, че никога няма да го забравиш, но всичко минава.. Толинка е жив пример при нас.. Бъди силна, включвай се и ни дръж в течение как си - можеш и на лични да ми пишеш!  Hug  Много се моля скоро да се похвалиш с друга радост в живота ти!  baby_neutral
bonniem , браво мила за темата , а аз лично съм  ЗА заглавието! Анири много е хубаво!

# 17
  • Мнения: 60
Да ви постна и една малко по-радостна новина:

http://dnevnik.bg/bulgaria/2010/04/15/887548_nsi_otchete_bum_na_ … v_sofiia_i_varna/

# 18
  • Мнения: 13
Сега прочетох предложението за новата тема. Без да обиждам никого, но дайте да е нещо по- позитивно. То е ясно, че всяка една от нас изразява най-топлите си чувства към случилото се, но някак си ми се ще като влизам в другата тема, да не ми действа депресиращо. И без това вечно се притеснявам да не се случи нещо с бебчо. Знае ли човек!?

# 19
  • Мнения: 46
Момичета, понеже някои ми пишат и на лични, да отчета нещата до момента:

Ако оставим настрана самата Анири, която очевидно е съгласна с предложението си, имаме 2 гласа в подкрепа и 3 против, тоест засега равенството е пълно.

Хайде, която от нас влезе тук, да си каже накратко, за да решим сменяме ли заглавието или не и това е.

Макар да ми се струва, че щом има дори и трима против, по една толкова чувствителна тема, по-добре да сложим предложението настрани. Ще продължавам да ви държа в течение за резултата.

# 20
  • Мнения: 776
  Запис и от мене и дано повече не се случват такива неща!
  Аз съм за смяна на заглавието.

# 21
  • Мнения: 32
Записвам се и аз

# 22
  • Мнения: 565
Q-T- мила, прегръщам те. Не се притеснявай, иживей го, изплачи го и горе главата. Не е било писано да е този Август, но ще имаш бебче.
Аз съм съгласна с bebo 82. Не заради моя стрес, по -скоро си мисля ,че когато искам да премина през труден период и да продължа , по-добре ще ми подействат позитивните мисли и нагласи на хората около мен, отколкото скръбта им. и определено не бих искала всичко да ми напомня за случилото се. Така че момичета...с цялото си сърце подкрепям Q-T и и изпращам най-позитивните си и силни мисли.И предлагам да я обсипем с позитивизъм , а не със скръб.

# 23
  • София
  • Мнения: 233
Момичета, аз съм една, от писалите на лични на bonniem и това , което писах е, че знам, че всички премаме случилото се с Q-T почти като лична загуба, но не мисля че е добре да се травмираме с тежки заглавия.
В такъв смисъл аз съм ЗА да не променяме заглавието.
Моля ви, разберете ме правилно.
  bouquet
Q-T, пожелавам ти много сила и много скоро да се похвалиш с добри новини!
Прегръщам те силно и съм с теб!

# 24
  • Мнения: 101
здравейте,аз лично предпочитам да се смени заглавието но да не е такова като предложението, съмнявам се че на Q-T, 6те и бъде приятно всеки път да го гледа,много е тъжно,но нека не я натъжаваме повече,да не говорим че тепърва ще и бъде много трудно..

# 25
  • Мнения: 46
des_1984, само малко пояснение - ти са за смяна на заглавието по принцип или за смяна с предложението на Анири?

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Аз малко си поплаках...
Надявам се всичко да е наред оттук насетне с всички.
Но и аз смятам, че трябва да сме по-позитивни. Всяка е нервна и притеснена, а това се отразява на бебоците.

# 27
  • Мнения: 101
смятам че ще избухнем в ненужен спор и ще изпишем темата ей така,най много да се скараме,тук има поне 120 момичета всеки с различно мнение,все пак нека да бъдем реалисти ,да не говорим че по закона на привличането -привличаме с нашите мисли това което ще ни се случи,нека бъде позитивно !

# 28
  • Мнения: 46
Ок, мисля, че почва да става ясно (нали се самоназначих за модератор на дискусията), че мнозинството се насочва към позитивно заглавие и като цяло има желание то да е различно от това на темата, която затворихме.

Дайте някакво предложение, дори да не е поетично, за да може, както казва moli, да правим каквото ще правим и да затваряме дискусията.

# 29
  • Мнения: 20
Според мен сменете заглавието, за да не е продължение на предната тема, но нека е с положителна емоционалност- нещо пролетно например.

Както виждам повечето момичета не са съгласни на "скръбно" заглавие, така че ще се избегне спор. А и мисля, че такъв няма! Също мисля, че и на самата Q-T няма да й е приятно едно такова "натякване и напомняне". Peace  Hug Hug  Hug

Пример: Весела птичка прелита, а Августинчето смело рита.[/colour]

Общи условия

Активация на акаунт