Любители на кучета-12

  • 68 993
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 749
Днес окото на Джеки е още по-зле Confused Как ще дочакам до утре да го заведа не знам. На всичкото отгоре го хванах в крачка, че си трие окото и бузата в килима, явно го дразни. Малко му е инфекцията, та да я усложни още повече. Днес ще го наблюдавам и ако продължава, направо ще му слагам пластмасовата яка. Той много я мрази, ама като не се разбира от дума, ще търпи.
Не всеки има финансова възможност да си купи от развъдник. То няма лошо, ама...
Влюбена съм в тази красота http://img129.imageshack.us/i/beli9in.jpg/
и в тази http://sunny-pomeranians.com/html/home_en.php?menu=menu021
Ако бих имала възможност, всичките щяха да са мои Heart Eyes
Confused Пожелавам да отмине скоро....Пиши какво ви е казал доктора.

Страхотен първи пост Simple Smile
Благодаря за новата тема, erota Simple Smile
Китана, няма смисъл да си губим времето да обясняваме на хора, които четат избирателно, както и помнят по същия начин.
Пък и мойта кучка е женска и от развъдник, направо се чудя как е оцеляла... И тя, и петте й сестри... Тц тц, нещо гнило ще да има тука  Crazy
Няма такъв филм,наистина...Вече не се и опитвам да обяснявам.  Изобщо. Няма сми.
Кучетата на аватара ти са ми познати .Да си ми писала ЛС в друг форум Wink ?

# 46
  • София
  • Мнения: 9 850
Китана, не може да не познаваш Бела и Джек, шантавия тандем хъскита Wink Може и да съм ти писала ЛС, не помня вече, но те знам от дог.бг (не греша, нали?) Simple Smile
Unknown_lady, ще стискам палци всичко да мине, както и за другите болни! Да се оправят!

# 47
  • Мнения: 2 111
Стискам палци на Джеки  Praynig 
Unknown lady,пиши като мине прегледа.

Стискам палци и за операцията на Ира  Praynig
Да се оправят всички болни душички!

Arcana,мила,колко се радвам че отново пишеш в темата  Hug
Признавам,че ми липсваше твоето присъствие Wink

# 48
  • Мнения: 6 301
Ох, не ми говорете за своенравни хъскита Crazy Тази сутрин нашият хубавец си отворил сам вратата и избягал на улицата. След като навъртях десетина километра да го издирвам из квартала, се обадиха стопаните на едно женско хъски, където го бяхме водили два пъти. ooooh! Намира се на др.край на града, как е запомнил пътя, не знам Thinking И на всичкото отгоре си отворил вратата и се намъкнал у тях Joy

# 49
  • Мнения: 654
 Изабелка страшен юнак си имате.Любовта е голяма работа Hug
Дано всички болни оздравяват по бързо Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 372
Ох, не ми говорете за своенравни хъскита Crazy Тази сутрин нашият хубавец си отворил сам вратата и избягал на улицата. След като навъртях десетина километра да го издирвам из квартала, се обадиха стопаните на едно женско хъски, където го бяхме водили два пъти. ooooh! Намира се на др.край на града, как е запомнил пътя, не знам Thinking И на всичкото отгоре си отворил вратата и се намъкнал у тях Joy

Сладур!  hahaha  Обичат се милите! Да ви е жив и здрав!   Heart Eyes
И аз пожелавам скорошно оздравяване на душичките!

# 51
  • Мнения: 0
Айде и ние малко да се покажем!
Тъй като мойта Джеска е прекалено игрива рядко я хващам да стои мирно за да я снимам...е сега да се похваля с една от  най-хубавите й снимки Blush Hug
http://prikachi.com/files/1518406V.jpg

# 52
  • Мнения: 372
lovedog ,много е красива миличката!  Hug

# 53
  • Мнения: 0
just_femme:Благодаря! Hug Hug Hug
Всички тук ни радват едни страхотни домашни любимци!

# 54
  • Мнения: 0
Ох, не ми говорете за своенравни хъскита Crazy Тази сутрин нашият хубавец си отворил сам вратата и избягал на улицата. След като навъртях десетина километра да го издирвам из квартала, се обадиха стопаните на едно женско хъски, където го бяхме водили два пъти. ooooh! Намира се на др.край на града, как е запомнил пътя, не знам Thinking И на всичкото отгоре си отворил вратата и се намъкнал у тях Joy
Много ти е умничко Laughing Laughing

# 55
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ние го закъсахме още повече. Сутринта са спука роговицата на Джеки, изкървя много, изкарах си ума и го водихме  по спешност на преглед в М и М вет. Промиха окото, сложиха капки с лидокаин и утре ще е на смяна офталмоложката им, която му е и нещо като личен лекар. Май е безсмислено вече да го водя след обяд, не знам какво да го правя. Окото е заминало вече, то се видя, моля се да не тръгне инфекция и да не се налага да му го извадят, че само операция ни липсваше, много се мъчи милото  Cry Уморих се от проблеми, нямам сили вече Sad

# 56
  • Мнения: 6 301
Горкичкото  Cry Дано не го боли, толкова ми е жал за него.

# 57
  • Мнения: 372
Милото! Кураж,всичко ще се оправи!
Много прегръдки на Джеки!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 508
Unknown_lady  Hug

Ще стискам палци да нямате усложнения и всичко бързо да се оправи.

# 59
  • Мнения: 686
Здравейте!
 Ние имаме женски нюфаундленд,който месец май ще стане на 2год.
В момента е разгонена и сме я събрали с един мъжки нюф.,но той не проявява голям интерес.А,толкова ни се иска да имаме бебета.Някой има лиопит с по големите породи кучета,как може да се помогне за да стане оплождането?

Общи условия

Активация на акаунт