Любители на кучета-12

  • 68 996
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Плевен
  • Мнения: 97
Blush Blush Embarassed

Май аз съм от тези с дразнищите въпроси.
Щот сега като се замисля много се радвам на кучета и все питам дали мога да го погаля и нали няма да ме ухапе.
Ама без бой признавам, че веднъж се скарах на един чичко, който системно си разхождаше питбула без каишка и без намоник в близост до дедската градина..Скарах му се, понеже кучето се отдалечаваше доста от него , и се навираше в минувачите- в т.ч и в мен и в моето дете....
А това ме побъркваше...имам ъъъъммм сериозен респект от тази порода,
радвам им се, но от страни....или ако са на каишка- здраво хваната от стопанина.
Бях се скарала и на една баба, която по същия начин си разхождаше двете немски овачрки- Стархотни кучета, страхони ( на село имах една джина- Немска овчарка...т.е баба и дядо имаха)- ама не може в парка, където е бъкано с бебешоци, току -що проходили да си пуснеш 60 колограмовото куче да бяга наволя.....
Съгласна съм с теб.И аз не бих си разхождала питбулката без каишка...наморник според мен ако е доказано агресивно кучето.Иначе най-малкото ,че тези животни тичат много и да искаш не може да ги стигнеш... та затова.Един в парка се радва на нашта Риа и вика много е красива а в същото време разхожда питбул Видимо с рани по тялото от боеве.... без каишка...много ми стана мъчно...ама такъв е живота.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 677
Моля подпишете петицията отменяща забраната за превоз на домашни любимци в градския транспорт!
http://bgpetition.com/jivotni-v-gradski-transport/index.html

# 737
  • Плевен
  • Мнения: 97
Готово Simple Smile

# 738

Общи условия

Активация на акаунт