Любители на кучета-12

  • 69 049
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 677
Unknown_lady, бързо оздравяване желаем на мъничето!!!  Praynig

# 691
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Джеки е пекинез и е на 12г. Ето това беше преди да се разболее, сега вече изобщо не е за снимка Confused

# 692
  • София
  • Мнения: 1 677
Леле... толкова е сладичък  Tired

# 693
  • Мнения: 2 175
Unknown_lady, дано всичко се размине..голям сладур е Джеки.. Heart Eyes

Днес установих, че Бела е вече 11 кг.. Shocked
Преди 2 месеца, когато я взех беше 3 и нещо.. #Crazy

Ето малко снимки за сравнение:



http://prikachi.com/images/345/2205345H.jpg

http://prikachi.com/images/346/2205346B.jpg

# 694
  • София
  • Мнения: 1 677
Ами растат си децата  Laughing
Сега като видях лабрадорчето се сетих за този филм - Марли и аз.
Колко много приличат патилата на любимците ни на този разбойник от филма.
Препоръчвам силно този който не го е гледал да го изгледа, има го в замунда.
Смях се със сълзи и плаках, като остаря кученцето и го приспаха... толкова е истински филма...
Между другото кажете още някой хубав филм с кучовци  Laughing

# 695
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Вчера докато чаках да изтече системата на Джеки в клиниката, докараха по спешност ранен  Стафордшир Териер и веднага го вкараха в опарационната, ей такова чудо, 40 килограмово /снимката е взета произволно от нет-а, да ме прощава собственика, че му ползвам снимката, искам само да покажа породата/ 

Животното беше тежко ранено, едно хъски яко го беше нахапало, направо го беше надупчило на лейка, имаше чак пробита артерия. Та собственика се оплакваше, че уж бойно куче, пък все то отнася боя hahaha
Хъскитата са били опасна работа hahaha

# 696
  • Мнения: 1 749
Unknown_lady ,ще стискаме палци за твоя другар!

Аз сега разглеждах разни кучовци(какво друго мога да правя през почивката Laughing ) и реших да разгледам развъдници за кокери .И като видях кучетата.....ако имах шапка,сигурно щеше да падне.Само снимки ще сложа .

Американски кокер.







Английски кокер :





# 697
  • Мнения: 662
Unknown_lady,случайно да се разхождате около реката в Младост-4 newsm78 и ей тая пикла да ви досажда редовно Crazy
http://gudzy80.multiply.com/photos/album/4/4#photo=62
Ама той наистина си изглежда свеж твоя сладур,ако е той де newsm78
Ще ни извиняваш,ако много досаждаме,ама нали ми е бебе още лудо и все гледа да си играе с някой Crazy
А това за бойните породи.....според мен всичко зависи от собственика,мойта дрисла всеки ден яде бой и то от дакели,болонки,пинчери и други уж не бойни кучета ама си я нападат стабилно ooooh!А тя милата се крие зад мен и хич не знае да се защитава BlushПоне да им изръмжи нещо,щото те си я хапят стабилно и все надупчена си ходи Rolling Eyes
Страхотни са всички кучовци да ги намачкате мноооооого от мен,особено бебетата Hug

# 698
  • Плевен
  • Мнения: 97
Вчера докато чаках да изтече системата на Джеки в клиниката, докараха по спешност ранен  Стафордшир Териер и веднага го вкараха в опарационната, ей такова чудо, 40 килограмово /снимката е взета произволно от нет-а, да ме прощава собственика, че му ползвам снимката, искам само да покажа породата/  

Животното беше тежко ранено, едно хъски яко го беше нахапало, направо го беше надупчило на лейка, имаше чак пробита артерия. Та собственика се оплакваше, че уж бойно куче, пък все то отнася боя hahaha
Хъскитата са били опасна работа hahaha
Оня ден в Кайлъка като разхождахме Риа и един като ни подхвана на лаф ...как му били дали такъв териер ...много боен голямо чудо ,а той го взел на близо 4 години ??? Много му се чудех как се е съгласил...ама той си знае.
Гудзи а вашата пикла на колко време е вече Simple Smile Голяма е сладурка ама аз съм ти го казвала....и като гледам как се изляга да покажа Риа

# 699
  • Мнения: 468
Извинявам се ако ставам досадна. Ама дали не можете да ми кажете някой развъдник за кучета. Че с тоя Джак ръсел вече луднах. Страх ме е, че накрая ще вземем нещо не толкова добро. Не държа да знам родата на кучето до девето коляно , ама поне майката. А тук все попадам на някакви дето можели само снимки да ми пратят и то не само на майката ами и на самото кученце. А това не ми се струва удачно.

# 700
  • Мнения: 1 749
Извинявам се ако ставам досадна. Ама дали не можете да ми кажете някой развъдник за кучета. Че с тоя Джак ръсел вече луднах. Страх ме е, че накрая ще вземем нещо не толкова добро. Не държа да знам родата на кучето до девето коляно , ама поне майката. А тук все попадам на някакви дето можели само снимки да ми пратят и то не само на майката ами и на самото кученце. А това не ми се струва удачно.
Аз ,честно казано,не знам за развъдници за джак-ръсел териери в БГ.Даже самите родословни кучета са много малко.

Ето какво да НЕ взимаш :
http://forum.dog.bg/index.php?/topic/5750-%d0%b4%d0%b6%d0%b0%d0% … ndpost__p__521927

Съветвам те ,щом искаш порода -да имаш търпението и да си вземеш отвън,щом тук няма развъдник.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 677
Абе... тези английски кокери защо имат такава голяма муцуна... ще излезе, че българските кокери са по-красиви от "оригиналните"

# 702
  • Мнения: 1 749
Абе... тези английски кокери защо имат такава голяма муцуна... ще излезе, че българските кокери са по-красиви от "оригиналните"
Ааа ни нам.Питай тези,които са създали породата такава ,каквато е . Peace

# 703
  • София
  • Мнения: 13 200
Бях се записала преди време в темичката ви без да съм кучешка стопанка, но като гледам всекидневно красавците ви, не се стърпях и ще ви покажа "племенника си". На 10 години. Лично от мен избран и купен като подарък. Беше се качил върху братчетата и сестричките си, за да излезе от кашона, в който бяха  Grinning. Стана голям красавец. Вече е доста поостаря и побеля/има бяла брада като някой старец  Mr. Green/, но е все така жизнен и игрив. Ето го:

2000 г.  2005 г.

# 704
  • Плевен
  • Мнения: 97
Танче голям е красавец Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт