Любители на кучета-12

  • 68 994
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
При същия - д-р Савов. Той им е офталмолога.
А , добре . Дано да съм ти помогнала . Аз имам много добри впечатления от него - веднъж се наложи по спишност да водим Ева , та той я прие и я оправи де ... Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 749
При същия - д-р Савов. Той им е офталмолога.
А , добре . Дано да съм ти помогнала . Аз имам много добри впечатления от него - веднъж се наложи по спишност да водим Ева , та той я прие и я оправи де ... Simple Smile
За тази клиника има добри отзиви.Противно на клиника Анимо.Не съм водила животно в нито една от двете.
Unknown_lady ,пожелавам на всички ви успех!

# 32
  • Мнения: 0
Много мило erota че си включила и моята Джеска в колажа! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Честито темичка!! Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 289
erota благодаря  за новата темичка  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 9 850
Страхотен първи пост Simple Smile
Благодаря за новата тема, erota Simple Smile
Китана, няма смисъл да си губим времето да обясняваме на хора, които четат избирателно, както и помнят по същия начин.
Пък и мойта кучка е женска и от развъдник, направо се чудя как е оцеляла... И тя, и петте й сестри... Тц тц, нещо гнило ще да има тука  Crazy

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Днес окото на Джеки е още по-зле Confused Как ще дочакам до утре да го заведа не знам. На всичкото отгоре го хванах в крачка, че си трие окото и бузата в килима, явно го дразни. Малко му е инфекцията, та да я усложни още повече. Днес ще го наблюдавам и ако продължава, направо ще му слагам пластмасовата яка. Той много я мрази, ама като не се разбира от дума, ще търпи.
Не всеки има финансова възможност да си купи от развъдник. То няма лошо, ама...
Влюбена съм в тази красота http://img129.imageshack.us/i/beli9in.jpg/
и в тази http://sunny-pomeranians.com/html/home_en.php?menu=menu021
Ако бих имала възможност, всичките щяха да са мои Heart Eyes

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 11:00 от Unknown_lady

# 36
  • Мнения: 372
Здравейте! Надявам се да приемате нови попълнения!  Hug
Скоро възнамерявам да си взема куче,случайно попаднах на темата и ще се радвам да черпя от тук идеи как да отгледам и възпитам едно малко кученце.  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 654
 just_femme привет.Дано скоро имате нов член на семейството.

# 38
  • Мнения: 372
Много благодаря,дано!
Тук е момента да спомена,че милото сигурно така и нямаше да е съгласен да си вземем куче,ако не беше брат ми,който често ни оставяше неговата Хера(хъски е) да я гледаме,когато е зает и милото се привърза и каза "Хайде".  Heart Eyes
Между другото,чак на есен ще можем да си вземем,но тя есента лека-полека ще дойде.  Simple Smile

Връщам се да чета пак назад,че видях толкова хубави кученца.  Heart Eyes

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 97
Аз да се похваля на 3ти май ето това сладурче ще бъде мое
http://media.snimka.bg/6018/018291421.jpg    http://media.snimka.bg/6018/018291424.jpg
Малко питбулче Simple Smile newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 40
  • Мнения: 372
havaiskoto_dupe
,страхотна новина! Малко чакане е останало. С много обич да си го гледаш и много да си се радвате!  Hug

За да не бъда голословна,качих няколко снимки на Хера.
http://deska23.snimka.bg/animals/hera.493047

# 41
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, отдавна не съм писала, но ви чета редовно! Всички сладури са страхотни!
Ние имаме проблеми с Ира, преди 2 месеца я оперираха от пиометра и си мислехме, че вече всичко е наред. Но за съжаление вътрешният шев се е разкъсал и след една седмица ни предстои нова операция, ох дано всичко да мине добре и да нямаме повече проблеми.

# 42
  • Мнения: 1 335
Запис! Ерота, прекрасно оформление както винаги!   bouquet
Привет на всички ... отново. Доста дълго време ме нямаше, но ей ме на пак тука.  Леле колко нови попълнения!
Май няма да се връщам да ви дочитам, защото видях, че скандал е имало. Ще наваксвам в крачка.
Успех на всички лекуващи се!

# 43
  • Мнения: 4
до just_femme
страхотно е да имаш куче има кой да те разхожда сутрин рано
 да се муши при теб да спи
 да ти яде обувките и да получаваш такава любов само за това че си и дал кокалче
имаме кучка ризешнауцер на 2години 
хъскито е по трудно за отглеждане много е своенравно на брат ми се разгони и избяга
върнаха я след седмица   ще следа темата с удоволствие пишеща баба от Бургас

# 44
  • Мнения: 372
до just_femme
страхотно е да имаш куче има кой да те разхожда сутрин рано
 да се муши при теб да спи
 да ти яде обувките и да получаваш такава любов само за това че си и дал кокалче
имаме кучка ризешнауцер на 2години 
хъскито е по трудно за отглеждане много е своенравно на брат ми се разгони и избяга
върнаха я след седмица   ще следа темата с удоволствие пишеща баба от Бургас

Благодаря за думите!  Hug  Разчувствах се. Хъскитата наистина са много своенравни - от снимките има една,дето Херка се е намръщила като я пипам по нослето. Прави го само,когато не сме й дали нещо или е късно вече и й се спи.
Спала е няколко вечери при нас - на сутринта като стана да отида до банята,ме издебва и ляга на моето място при милото. Като се опитвам да я поместя,за да легна и аз - ръмжи  hahaha
Скъсваме се от смях със смешните й физиономии. Мога до утре да разказвам,... много я обичам. Нямам търпение и ние да си вземем(ама май нашето ще е малка порода).

Общи условия

Активация на акаунт