Любители на кучета-12

  • 68 995
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да се запиша при вас Peace
Момичета, спешно се нуждая от кучешки офталмолог. Някой може ли да помогне с информация къде да намеря такъв? Страхувам се, че едното око на кучето ми вече е загубено, но все пак искам да го види специалист. Досегашното му лечение не помогна.

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 10:49 от Unknown_lady

# 16
  • Мнения: 1 708
Ето малко снимки на порасналия ми звяр,който ми изяде новите обувки  Sad



# 17
  • Мнения: 1 749
Да се запиша при вас Peace
Момичета, спешно се нуждая от кучешки офталмолог. Някой може ли да помогне с информация къде да намеря такъв? Страхувам се, че едното око на кучето ми вече е загубено, но все пак искам да го види специалист. Досегашното му лечение не помогна.
Къде сте го водили досега?От кой град си ?
Специалист офталмолог не знам,но мисля,че една ветеринарка би ти помогнала.
А в ИтаВет водила ли си го ?
За Сф говоря.
Какво му е на очето?

А ,сега видях,че си в Сф.Ще ти пратя координати на лични.Момичето е младо,доколкото съм видяла от нея е добра ,но ...Нищо не пречи да се свържеш с нея.

# 18
  • Мнения: 459
Благодаря за страхотно оформената нова тема!  newsm51

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Щом всяко същество има правото да се размножава....Те и бездомните са животни....Но ,естествено,стандарта е двоен и троен ,когато ни е угодно.

Моят стандарт не е двоен, наистина смятам, че всяко живо същество има право да се размножава и ние, хората, не сме богове, че да решаваме кой има право на потомство и кой - не. Именно затова съм против кастрацията, ако не се налага по медицински причини. Логиката, която вкарваш по този въпрос, малко на расизъм ми прилича - тогава нека и определени раси и етноси хора да не бъдат допускани до размножаване.

Що се касае до останалите аргументи, които си навела в подкрепа на вземането на куче от развъдник, тях напълно ги споделям - именно защото държа да имам куче от определена порода, с определени физически качества и подбран характер, с намален риск от генетични заболявания, и двата пъти съм си взела куче с родословие. Първия път - от собственика на майката, а втория път - от развъдник. Но, това е моят избор. Не мога да си позволя да осъждам хора, направили друг избор, и даващи цялата си любов на кученцето, което са си взели (независимо от къде). Мога да осъждам, и го правя, хората, гледали известно време любимеца си, и после решили да се отърват от него, при това, без да му осигурят нов дом. Е, това не мога да го разбера!

sneji_, Майло е страхотен, голям сладур!!!

# 20
  • Мнения: 1 749
Не е до решаването на това кой има право на потомство и кой не.Става въпрос за това кой има право да развъжда и кой не.,........

# 21
  • Мнения: 224
Не е до решаването на това кой има право на потомство и кой не.Става въпрос за това кой има право да развъжда и кой не.,........
Не е до решаването на това кой има право на потомство и кой не.Става въпрос за това кой има право да развъжда и кой не.,........
Какво значи тогава право да развъжда се питам аз?

# 22
# 23
  • Мнения: 4 668
Да се запиша в темата и да ви развеселя с няколко снимки на моята булдочка  Laughing

Сега що ми пречите да спя -


Булдог излиза на разходка ...мързеееел -


Ева тегли шейната на Витоша -


Ева току що излязла от тинята / след като се накисна в езерото с патиците в парка /

# 24
  • Мнения: 4 668
Кой питаше за офталмолог ?
Д-р Савов от клиника "Свети Антим" е такъв специалист . Направи ми добро впечатление , лекувал ми е кучето от общи неща , но съм чувала , че е добър .

# 25
  • Мнения: 4 916
... Не знам дали на мен си ми искала дипломата,но аз лично не бих обърнала внимание на исканията на човек,който не прави разлика между ферма и развъдник.
...


Сбъркала си човека, който не прави разлика между ферма и развъдник. Но предполагам, че е отвъд възможностите ти да го разбереш. Тази ваша истерия вече започва да придобива психарски уклон.

# 26
  • Мнения: 1 749
Пипинка,че това твоето било само за гушкане! Hug


... Не знам дали на мен си ми искала дипломата,но аз лично не бих обърнала внимание на исканията на човек,който не прави разлика между ферма и развъдник.
...


Сбъркала си човека, който не прави разлика между ферма и развъдник. Но предполагам, че е отвъд възможностите ти да го разбереш. Тази ваша истерия вече започва да придобива психарски уклон.
Не беше ли ти казала,че в развъдниците умъртвяват женските или греша?
Психар съм,да.На път съм да се превърна в психопат.

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Кой питаше за офталмолог ?
Д-р Савов от клиника "Свети Антим" е такъв специалист . Направи ми добро впечатление , лекувал ми е кучето от общи неща , но съм чувала , че е добър .
Аз питах. Записах час за неделя, ще видим какво ще стане. Стискайте палци.

# 28
  • Мнения: 4 668

Аз питах. Записах час за неделя, ще видим какво ще стане. Стискайте палци.
Ще стискаме .
При кой лекар отивате ?

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
При същия - д-р Савов. Той им е офталмолога.

Общи условия

Активация на акаунт