Юлски бебета-Тема 31

  • 20 372
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 208
Хайде сега вълна секс ама човещинка е. Фрида, и аз като теб и все още немога да го разбера.За  мъжете е пословично ,че постоянно искат а жените се дърпат.Де го това чудо бре  Mr. Green Преди се притеснявах но то беше и по-рядко.Сега е по-добре и като четох малко във форума разбрах,че много има такива не само моя  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро мамита!
Чочи мерси за новата темичка   bouquet
така, така гледам на някои не им се е спало вчера. На мен пък ми се спеше ама беболинка пък не беше на това мнение.
Ивинка честита ви месечинка!
А-4 бобови още не съм въвела, ползвам рапично олио.
Фрида сигурна ли си, че говориш за мъж рак и вярност в едно и също изречение?  Laughing

# 17
  • Мнения: 11 818
Не съм ви чела.. ама защо няма в  анкетата повече от 1-2 пъти седмично.. Hug

Хубав уикенд!

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Бубичка, то и ние на млади години бяхме свръх активни, сега след двете деца, след домакинската работа, служебните ми ангажименти не ми остава мерак и сили за това сексане  Embarassed Даже често пъти гледам да си легна и да трупясам преди либето, че да няма набези  Mr. Green Дърта съм явно вече. Това не ми пречи да сънувам розови сънища, обаче.

А4, зелен боб дадох вече, веднъж, не съм повтаряла, че забравям. Грах също съм давала. Готвя с рапично олио за бебка.

Честита месечинка на Ваяна!

# 19
  • Мнения: 250
Чочи, я сподели на хората що е туй ходачки, бутЙер Wink)) Това са си типични русенски лафчета и другото е Маса ма кефи, Маса гадно, изобщо много маси има в русенските приказки. Нали мама е от там, та аз съм изкарвала детството си из русенските села и имам много приятели русенци.
Веднага превеждам  Wink:
ходачки-вид маратонки
бутЙер-краве масло
маса ме кефи-много ми харесва
маса гадно-много лошо
Мен не ме учудват тези думи и фрази,защото ние тук така си говорим,но на вас, предполагам, ви е доста интересно и учудващо  Peace

# 20
  • Мнения: 32
Чочи, като съм ходила в РусИ и все ми е смешно като кажат: "Да варим (вървим)" и все ми се иска да попитам какво ще варим яйца, картофи Laughing. Един ден ходихме до селото на братчеда (на 5- 6 км. от Русе )при баба му и дядо му и той само се смееше на баба си как говори, майка му каза да я остави на мира, че цял живот си е говорила така, няма сега да я научи, аз едвам се въздържах, защото не виждах никаква разлика между това как говори той и баба му Joy.
Червило не слагам, но ако трябва казвам, че си слагам червило.
Ама лигня ви е ударила вчера, едвам изчетох Joy.
Да се наредим в редиците на болните, отиваме на дофтур.

# 21
  • Мнения: 250
Чочи, като съм ходила в РусИ и все ми е смешно като кажат: "Да варим (вървим)" и все ми се иска да попитам какво ще варим яйца, картофи Laughing. Един ден ходихме до селото на братчеда (на 5- 6 км. от Русе )при баба му и дядо му и той само се смееше на баба си как говори, майка му каза да я остави на мира, че цял живот си е говорила така, няма сега да я научи, аз едвам се въздържах, защото не виждах никаква разлика между това как говори той и баба му Joy.
Joy Joy Joy
Освен,че говорим странно и мИЕко,ние в РусИЕ Ъ-каме,МА-каме и БЕ-каме  hahaha. Пример:"ИлИЕнО,аре дЪ вЪрим на магЪзинЪ и дЪ пиЙмИ кЪфе,ма","НИ щЪ,имЪм работЪ-вЪри сам,бе"  hahaha
На анкетата-1-2 пъти седмично,ака АЗ имам желание за това  Wink

................. а какви времена бяхааааааааааа  smile3540 newsm35[/b]
Ехххх,бяха....-едно време...преди 5 години  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 451
Еййй човек един път да си легне преди 12 и вии ще се развихрите яко – ма купон гОлем бре...бравос, бравос.
Ние скоро ще се сдобием със зъб, ура! Измъчи се дечкото.
Тани, радвам се, че така хубаво е минала вечерта.
Диде, бравос, знаехме си нии, че на Катето нищо му няма.
Ауууу Драга, не пазиш ти снахата – бързо да оздравявате  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 893
хихи във варненско много ни мързи - да говорим даже, и изяждаме половината букви в неофициален разговор  Laughing
ко ш праиш неска? иам раута - ши хоя са постригвъм, после мои са виим на кафе  Joy ае върим го казваме и тук  Mr. Green и ай тръай(тръгвай)
мен пък ми е много смешно как някои "софианци" говорят за себе си в мн.число  Laughing - моем ли ти теглим една майна..... явно не ходят сами хората  Joy
баба ми е от малко търново и ме беше свикнала да говоря на нейния диалект - турям, сетне, мийка и такива разни, много ми се смяха в училище , доста подигравки отнесох докато се оттърся от влиянието й  Laughing

зелен боб с картофи готвих оня ден, хареса му  Peace

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 12:39 от Virginity

# 24
  • Мнения: 1 054
Хихиххи, Верж, имаме един съсед тука из Шопско, учител. И веднъж един ученик /пак съсед и се познават/ го питал.. "Бацко Ацко мое ли да одим да пием водА" и бацко Ацко казал "Моееее" Mr. Green Винаги ми е много смешно, ама си е друго да ти го разкаже бацко ти Ацко Joy

# 25
  • Мнения: 232
Ама недейте така цели 5 непрочетени страници сте ми оставили, ще ми донесете кавги в къщи, че все на форума седя.
Мамо Диди, айде честито за изследването.
Мен пък ме кефи говоренето на диалект, понякога го намирам за забавно и нарочно го използвам.
Ние имахме зъбна криза май снощи. Зъбна зъбна ама зъб няма  Crossing Arms Намазах я и я взех да спи при мен, та спа до сутринта.

Ще следя изкъсо за мъжете раци  Mr. Green Хич не смея да кажа верни ли са не са ли, само това ми липсва.

Зелен фасул въвеждам сега, зехтин не ползвам, че тоя дето ние взимаме не ми изглежда на свестен, наистина е трудно да намериш хубав, един път сложих олио ... не знам вече и аз с тия мазнини какво да правя.

Забравих да се оплача - не можем да тръгнем на кухня другия месец, защото на 1-ви трябва да е навършила 10 месеца, а не на 6-ти. За 6 дни е работата. В момента са ги подпукали от РИОКОЗ, даже ще глобяват 500 лв педиатри, които издават бележки на по-малки деца, че са готови за детска кухня.

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 13:11 от Emily_

# 26
  • Мнения: 0
Чочи имам колежка русенка и тя ми казва Илиено ма  Laughing
Цветен напълно сигурна  Sunglasses имам опит с няколко рака  Laughing много чувстителни и много влюбчиви и много изневеряват, затова не мога да повярвам, че има и друг тип, нооо човек се учи докато е жив. Мойто мъж е имал 3 гаджета през целия живот, за сметка на това аз баясъм си поживяла, доста са ми изневерявали та мога да каже че ги усещам нещата. С голяма радост мога да кажа имам му пълно и безрезервно доверие, ноооо хората се променят знаеш след години каквоа може да ни хрумне  Wink
Вержи права си някои софиянци вкючително се усещам, че и аз чат пат се изпускам говорят в множествено число (шопска му работа) Joy
Диди не можахме ние да попаднеме на похотливи мъже  Joy

# 27
  • Мнения: X
Оф ние сме със зверски сополи в комплект със зъбешка криза. Надули са и се цялата горна челюст и резците отдолу. Снощи се събуди в 1 с рев. Дундуркахме се, ядохме (не сме правили нощно хранене от 2-месечна възраст). Абе цирк. Освен това е на етапа не искам сама да си играя, искам с мама и не мога едно нещо да направя в къщи. А съня през деня е мираж.
Ох оплаках се и отивам пак, че ръмжи като мечок.

# 28
  • Мнения: 250
milasara,как са бръмбарите?Добре ли сте всички?  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
Бре нова тема имало - поне да се запиша. Нямам много време да чета, че днес съм на вълна чистене - вече измих банята Crazy. Остана ми да просна, да изгладя и да направя един таратор за вечеря. Тия дни направо е супер гадно с тоя дъжд - след малко ще я изведа, че вече не се търпи. Изгледах де що има фантастичен сериал и вече няма какво да гледам
за лафовете - чували ли сте : Бишката се буна у гьольо и: На едно чикорче едно дживджиганче урда чопка  Joy. Това е от родния края на родата на майка ми  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт