Черен списък - гр.София

  • 1 010 617
  • 3 061
  •   2
Отговори
# 615
За д-р Методи Генов от 1-ва АГ Св.София мога да кажа само че родих преди 4 год. прекрасния си син при него.Сега съм бременна (ще раждам през ноември) и пак ходя при него.Още 10 деца да имам, пак при него ще отида!!!Невероятен специалист, който се е борил и плакал заедно с мен  и мъжът ми през всички неуспешни опити, а когато родих му казах: ти си втория баща на детето ми.БЛАГОДАРЯ !!!

# 616
  • Мнения: 48
Аз прибавям към този важен списък д-р Снежинка Велева от "Св. Лука" (17 ДКЦ). Ако искате с вас да се отнасят като с парцал, да не видите нито веднъж детето си на ехографа, да задавате въпроси , а да не получавате отговори (все едно си говорите сам), да си плащате по 15 лв за всеки път, в който отидете, защото имате адски болки, от които дори не можете да дишате, а идването ви е извън деня за женска консултация (ех, тези болки, не знаят ли, че дните за консултация са веднъж месечно - втроник или четвъртък), то - отидете при нея   Twisted Evil
какво да добавя,бях при нея да ми следи бремеността и се отказах след два прегледа груба,с ченгел й се вадят думите по принцип да не говорим ако искаш по-подробна информация  ...д-р Снежинка Велева от "Св. Лука" (17 ДКЦ).
Мога да допълня към казаното до тук, че всеки път ме гледа като полезно изкопаемоима вид на отнесена от вятъра и никога не си дава труда да те запомни, а не сме чак толкова много бъдещите майки, които имат грешката да ходят на консултация при нея!

# 617
  • София
  • Мнения: 4 899
За д-р Методи Генов от 1-ва АГ Св.София мога да кажа само че родих преди 4 год. прекрасния си син при него.Сега съм бременна (ще раждам през ноември) и пак ходя при него.Още 10 деца да имам, пак при него ще отида!!!Невероятен специалист, който се е борил и плакал заедно с мен  и мъжът ми през всички неуспешни опити, а когато родих му казах: ти си втория баща на детето ми.БЛАГОДАРЯ !!!

dimitrova.d, има Бял списък за лекарите, където можеш да изкажеш благодарност и признателност към даден специалист  Hug . Тук е Черният списък за некадърните и корумпираните лекари  #2gunfire !
Ето линк за към Белия списък:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0

# 618
Доктор Ивет Райчева е напълно с двата крака в този черен списък... заради нейната слепота пред видеозона изгубих 5 месеца в изследвания преди да види,че имам кисти... Абсолютен непрофесионалист... не ходете при нея... Close

# 619
Д-р Анелия Барбова
акушер-гинеколог
МЦ Полимед
бул. Скобелев № 1

Днес ровейки се за да науча мнения за съвсем друг лекар попаднах в Белия списък на Д-р Анелия Барбова от МЦ Полимед и видях мнението на друго момиче, което не е доволно от нея. Та мястото на тази докторка съвсем не е за там - това е мое мнение.
Така върнах моя спомен от посещението при нея и реших да впиша името  на тази изключително некомпетентна докторка в черния списък. Няма да описвам подробно случая си тук, просто искам да фиксирам следните недопустими факти:
1. Д-р Барбова на пръв поглед изглежда любезна и мила жена, но това е просто свръх престорено поведение. Държи се грубо и иронично, въпреки любезния и мазен тон, с който ви говори.
2.  Още при първия преглед с ехограф ми направи впечатление, че тя сто пъти се извиняваше, че техниката била остаряла, че аз защо сега се преглеждам, при нея след като преди това съм била в друга клиника и там техниката била супер, а тази, с която тя разполагала не била добра.
3. Обича да обяснява нещата на пациентите си още в коридора пред другите чакащи, все едно че това е обществен проблем. Риторично питане: Не е ли прегледа при гинеколог нещо лично?
4. Постави ми грешна диагноза и не само това ами беше доста затруднена какво лечение да предприеме. Затова  взе да се рови из разни бумаги и да пише един дълъг списък с лекарства, които по нейна препоръка трябваше да закупя от определената от нея аптека. Оказа се, че половината от тях са неграмотно написани и с правописни грешки - но това е най-малкия проблем. Тя просто ми беше дала рецепта за поне 10 лекарства кое от кое по силно, а се оказа и, че това лечение ще ми струва около 700 лева.
5. Назначи ми изследване на хормона Прогестерон на 21 ден от мес. цикъл, без да ми е потвърдила овулация. Видях резултата на този хормон, и на въпроса ми това добре ли е и дали е в норми, тя ми каза - ми не е супер нито пък си ужасно зле - от което нищо не разбрах. Тя самата не може да Ви обясни, защото и тя не е на ясно.
6. Настойчиво ми обясни как трябвало да отида и останалите хормони да си пусна във въпросния МЦ Полимед, които стрували толкова и толкова и тя направления нямала за близките 2-3 месеца - демек щеш нещеш ще плащаш, щом си на зор.
7. Изследванията, които пусках във въпросния МЦ бяха представени на листа хартия без да пише къде са правени и да има подпис и печат имаше някакви стойности.
Мога да изброя още доста негативи, но мисля да спра до тук и да ви кажа, че една седмица по-късно в клиника по стерлитет и още по 2 пъти пусках същите изследвания. И двата пъти изследвания бяха отлични и напълно в норми. Добре че не бях се отчаяла и предала. Единствено не мога да си върна съсипаните нерви и  да забравя какво преживях и до каква криза ме доведе тази жена.

Като цяло в този МЦ работят големи некадърници, не се лъжете да си губите времето и да си съсипвате здравето ходейки там с надеждата за помощ.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 312
Николай Генов от Панацея. Редовни прегледи,цитонамазки, а съм имала рак.Последва операция и ме питаха,защо не съм си правела редовни цитонамазки и ходела ли съм на гинеколог. И аз се питам, как попаднах на този некадърник.А и поведението му не е на доктор/опитва се и сваля пациентките си/...........

# 621
  • софия
  • Мнения: 257
Напълно подкрепям д-р Николай Генов - при бременост ми електрокоагулира раничка на шийката на матката , е след това имаше аборт  #2gunfire, а цените като на професионалист.

# 622
  • София
  • Мнения: 431
Николай Генов от Панацея. Редовни прегледи,цитонамазки, а съм имала рак............


Е, не   #Crazy. Все бях чувала лоши работи за този лекар, но това е просто върхът. Дано да си се оправила и да намериш свестен гинеколог!

# 623
  • София
  • Мнения: 1 783
И аз искам да прибавя едно "черно" мнение за д-р Петя Генчева. Дето има една приказка "На здрава глава- болест" причини на моя приятелка  #Cussing out

# 624
Здравейте от още един новак, аз се интересувам някой знае ли нещо за др. Димов, аз ходя в частния му кабинет. Вече повече от година не мога да забременея, от скоро взехме мерки с мъжа ми и засега разбрах, че ми е нисък прогестеронът и май имам проблем с овулацията. Докторът иска да правим вече снимка на тръбите. Чудя се дали не избързва, а и във форумите виждам доста по-ниски цени от тази която ми обяви той.

# 625
Не зная кой е този лекар, но защо не се обърнеш към специалист от клиника по стерилитет?Не ти пиша тази дума за да те стряскам, не ме разбирай погрешно, моля. Относно цените - да, варират на различните места. Но щом става въпрос за здравето, недей да щадиш средства. Потърси второ мнение по въпроса дали трябва да се прави манипулацията, за която говориш. Ако се налага - и трето.  Hug

# 626
Благодаря ти Мелита, аз отидох при него след горещите препоръки на моя приятелка, която е обиколила повечето от "светилата" и  според нея този бил едва ли не най-добрият, но ми прави впечатление, че тук никой не го е споменавал. А за средствата имаш право, то при него няма и как да бъдат спестени, но мен повече ме притесни, че процедурата била болезнена.

# 627
  • София
  • Мнения: 15

И аз искам да се присъединя към мнението на Мелита за д-р Петя Генчева.И аз направих аборт (втори по дред) при нея.Първо получих болки и тя ми каза,че била на море и след 1 седмица да отида да ме види.Но беше фатално.Направих кръвоизлив и започнаха да изкарвам явно плода защото бяха доста големи съсиреците и се обаждам да и кажа тя ми вика ами ела в кабинета ми  отивам там и тя ми вика ами сега имам хора ще трябва да ме изчакаш малко.Това малко продължи 3 часа а аз стоя в колата и потъвам в кръв.Съпругът ми направо се вбеси и искаше да ходи да се кара с нея.Най накрая отидохме в Тина Киркова да направи кюртаж.След това попитах колко ще струва при което тя ми вика ами ела утре в кабинета ми.Отивам на следващия ден при което ме изръси 300 лв.Направо съм разочарована не от това колко пари ми взе,а от отношението как ме остави да чакам цялата в кръв сигурно 1 л.съм изгубила защото не можах после 1 месец да се възтановя и ми вървеше 15 дена,а при първия аборт след 3 дена бях кукуряк (не беше тя лекара който ме кюртира)

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 14:14 от Tatti

# 628
  • Мнения: 24
Това е абсолютна клевета и лъжа. При Д-р Барбова ходя вече 15 години.В момента даже следи бременността ми.Ако не беше тя незнам дали щях да имам бебче.Преди години тя беше единствения лекар,който се сети,че ужастните кризите,които получавах и не можех да стана от леглото от болка идват от пясък в бъбреците.След поредното ходене в Пирогов и отговор от страна на така наречените специалисти,на които гласуваме доверие, "Когато чуеш пукване и усетиш,че корема почва да ти се пални,тогава ела"-това ми казваха всеки път както и да отида да си прегледам яйчниците. Единствено тя ми направи изследвания и назначи лечение.
Д-р Барбова никога не е била любител на безразборното приемане на лекарства-от личен опит.
Техниката с която работят в Полимед е възможно най- новата.На колко места има 4D ехограф?
Миналата година пратих близка на моя приятелка.Откри й тумор, който я мъчеше доста години и влошаваше състоянието й всеки ден.
Струва ми се, че добрите неща,които е направила са много повече.
Не случайно има толкова много пациенти от които много голяма част са бременни.

Д-р Анелия Барбова
акушер-гинеколог
МЦ Полимед
бул. Скобелев № 1

Днес ровейки се за да науча мнения за съвсем друг лекар попаднах в Белия списък на Д-р Анелия Барбова от МЦ Полимед и видях мнението на друго момиче, което не е доволно от нея. Та мястото на тази докторка съвсем не е за там - това е мое мнение.
Така върнах моя спомен от посещението при нея и реших да впиша името  на тази изключително некомпетентна докторка в черния списък. Няма да описвам подробно случая си тук, просто искам да фиксирам следните недопустими факти:
1. Д-р Барбова на пръв поглед изглежда любезна и мила жена, но това е просто свръх престорено поведение. Държи се грубо и иронично, въпреки любезния и мазен тон, с който ви говори.
2.  Още при първия преглед с ехограф ми направи впечатление, че тя сто пъти се извиняваше, че техниката била остаряла, че аз защо сега се преглеждам, при нея след като преди това съм била в друга клиника и там техниката била супер, а тази, с която тя разполагала не била добра.
3. Обича да обяснява нещата на пациентите си още в коридора пред другите чакащи, все едно че това е обществен проблем. Риторично питане: Не е ли прегледа при гинеколог нещо лично?
4. Постави ми грешна диагноза и не само това ами беше доста затруднена какво лечение да предприеме. Затова  взе да се рови из разни бумаги и да пише един дълъг списък с лекарства, които по нейна препоръка трябваше да закупя от определената от нея аптека. Оказа се, че половината от тях са неграмотно написани и с правописни грешки - но това е най-малкия проблем. Тя просто ми беше дала рецепта за поне 10 лекарства кое от кое по силно, а се оказа и, че това лечение ще ми струва около 700 лева.
5. Назначи ми изследване на хормона Прогестерон на 21 ден от мес. цикъл, без да ми е потвърдила овулация. Видях резултата на този хормон, и на въпроса ми това добре ли е и дали е в норми, тя ми каза - ми не е супер нито пък си ужасно зле - от което нищо не разбрах. Тя самата не може да Ви обясни, защото и тя не е на ясно.
6. Настойчиво ми обясни как трябвало да отида и останалите хормони да си пусна във въпросния МЦ Полимед, които стрували толкова и толкова и тя направления нямала за близките 2-3 месеца - демек щеш нещеш ще плащаш, щом си на зор.
7. Изследванията, които пусках във въпросния МЦ бяха представени на листа хартия без да пише къде са правени и да има подпис и печат имаше някакви стойности.
Мога да изброя още доста негативи, но мисля да спра до тук и да ви кажа, че една седмица по-късно в клиника по стерлитет и още по 2 пъти пусках същите изследвания. И двата пъти изследвания бяха отлични и напълно в норми. Добре че не бях се отчаяла и предала. Единствено не мога да си върна съсипаните нерви и  да забравя какво преживях и до каква криза ме доведе тази жена.

Като цяло в този МЦ работят големи некадърници, не се лъжете да си губите времето и да си съсипвате здравето ходейки там с надеждата за помощ.

# 629
  • Мнения: 2 085
vickygeleva, има си Бял списък за похвали  Stop
Защо реши, че казаното от boggy е "абсолютна клевета и лъжа"?Защото тя не е ходила 15 години при Барбова ли?!?Късмет ти желая

Общи условия

Активация на акаунт