С бебешка количка - до кога?

  • 16 871
  • 329
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 14 919
http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=products&p=detail&productId=359

С такова чудо се търкаляхме, около 17 кг. тежеше тогава малкия.

# 46
  • Мнения: 9 776
http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=products&p=detail&productId=359
С такова чудо се търкаляхме, около 17 кг. тежеше тогава малкия.

Аз май точно същата гледах днес в един магазин. Обаче се чудя дали не можеше да ляга напълно облегалката newsm78. Синът ми поспива в количката и ще му трябва. Дали става в полулегнало да се спи? По принцип не го бърка Rolling Eyes.

# 47
  • Мнения: 3 634
polina_a, преди да купиш провери колко се отваря. Моето Чико се отваряше съвсем малко и детео си спеше седнало, не изглеждаше да му е много удобно. Сегашната се води полу-легнала, но всъщност цялото му тяло е изпънато, само от коляното надолу са му сгънати крачетата.

# 48
  • Мнения: 9 776
Октоподче, не разбрах кое да се отваря newsm78?

# 49
  • София
  • Мнения: 14 919
Полулегнала става-идеално си спеше моя.

# 50
  • София
  • Мнения: 39 940
http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=products&p=detail&productId=359
С такова чудо се търкаляхме, около 17 кг. тежеше тогава малкия.

Аз май точно същата гледах днес в един магазин. Обаче се чудя дали не можеше да ляга напълно облегалката newsm78. Синът ми поспива в количката и ще му трябва. Дали става в полулегнало да се спи? По принцип не го бърка Rolling Eyes.
Виж какво пише
Цитат
двупозиционна облегалка
Според мен няма напълно легнало положение.

# 51
  • Мнения: 9 776
Да, видях това и затова се зачудих, защото съм почти 100% сигурна, че точно същата гледах в магазина, а продавачката ми каза, че имала легнало положение. Най-вероятно да не е разбрала за коя точно питам newsm78.

# 52
  • София
  • Мнения: 39 940
Най-добре разпитай в магазина. Може пък да значи, че няма 90 градуса наклон на облегалката.

# 53
  • Мнения: 15 379
polin_a, моят син е 14кг. в момента, и двете ни колички ги дават за деца до 15кг., както и столчето за хранене, което още използваме всеки ден.
Под 15кг. производителите имат предвид и 3-годишно дете ориентировъчно. Мисля си обаче, че килограм-два в повече не е от значение.

П.П. Знам за модели на Макларън, които са за деца до 20кг.

# 54
  • София
  • Мнения: 608
Боби го возих до около 3г, когато ходехме на дълги разходки. Количката я купихме от Метро, някаква измислена марка беше. Много лека и маневрена се оказа. Бебка също в момента е с нея.

# 55
  • Мнения: 9 776
Да, най-вероятно 1-2 до 3 кг в повече не са от такова значение.
Иначе на Макларън са скъпи сигурно. Нямам възможност и не ми е нужно да купувам още една скъпа количка. Щом и една проста ще ми свърши работа. Само да е здрава, но така като ви чета, се обнадеждавам.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 529
 Баткото до 2г.и половина.
 Малката и купихме лятна на Инглезина много лека и сгъваща се като чадър,дано по дълго се повозим. Peace

# 57
  • Мнения: 2 231
Декември последно се вози на количка (2.5 г.)

# 58
  • София
  • Мнения: 39 940
Да, най-вероятно 1-2 до 3 кг в повече не са от такова значение.
За някои приспособления има.
Пример с люлката на Александър. Не е достигнал обозначените килограми, но подскача в нея, клати я настрани. И люлката застрашително скърца. Ужасно ме дразнеше този звук и не знаех кога Алекс ще падне на пода заедно със столчето на люлката Simple Smile Спрях да я използвам към 8мия месец. Подарихме я.
До колкото разбрах братовчед му все още я използва. Началото на април стана на 1г.

# 59
  • Мнения: 9 776
Да, най-вероятно 1-2 до 3 кг в повече не са от такова значение.
За някои приспособления има....

То и за количките сигурно не е маловажно. Като се замисли човек 6кг трябва да возят 15 и нагоре Crazy. Но пък ето че една мама каза, че детето и е било 17 и е нямало проблеми. И то с този модел, който е един от най-евтините на пазара в момента. Явно и от детето си зависи. Ако се лашка и подскача вътре ooooh!.......То това ще значи, че не иска да се вози Thinking. Мисля, че няма да имаме такъв проблем. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт