Плодове и чай с мед - 38 част

  • 30 606
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 853
Добро утро,къде сте момичета?Днес ще съм твърдо на диня само,макар че доста се надувам от нея BlushПромяна в кг. нет,ама иначе се чувствам добре.Май е добре човек от време на време да уволнява кантара за известно време.Ще се претегля в понеделник,когато и официално ще дам старт на захранването.Това плодуване през какъв период от време го правите,може ли да споделят тези с повече стаж WinkА, и още нещо,май е време за нова тема newsm78

# 751
  • Мнения: 9 990
Jizzlober,  с тези 55кг, направо се чудя  Shocked Т.е искаш да свалиш до 52...та това са 3кг...
При мен 3кг се свалят лесно, аз на 10-тия зациклям  Tired А ми трябват поне 15  Tired


Ами да, там е разликата-много килограми падат лесно, малко-много трудно.Т.е. аз съм в норма в момента, това съм го писала и друг път.И за да съм в норма съм винаги на режим един вид, ако се отпусна да си хапвам всичко-излизам извън нормата. Laughing
Е, не съм нон-стоп на диети все пак, в темата съм, защото съм се включила по някое време за кратко, защото аз вече не правя дълги периоди на диета. Grinning

# 752
  • София
  • Мнения: 36
Привет девойки,

12 ден и в цикъл все още. Направих грешката да се кача на кантара тази сутрин - и какво да видя само 4 кг свалени  Shocked, при положение, че имам поне още 4 - 5 за сваляне, а и че съм падала под настоящите си килограми. Дали е от цикъкла? Или просто доста трудно ще сваля останалите? Притеснявам се... Ми аз като почна захранването ще си върна 2 и излиза че 15 дена глад и 10 захранване ще ме доведат само до 2 свалени килограми? Нормално ли е според вас, при положение, че наистина имам за сваляне......
Отчаях се Sick
Нищо, за сега ще се заблуждавам, че причината е цикъла. Хубавото е, че почнах да посещавам 00, благодарение на зеления чай.
Днес пътувам и събота и неделя няма да мога да се включвам. Пожелайте ми успех, защото това ще е изпитание.
Замислям се дали да почна в понеделник захранване, при положение, че не съм свалила килограмите, които исках или да продължа още малко с плодуването?  newsm78
Приемам съвети всякакви.
Успех на всички през почивните дни и до понеделник, освен ако не се включа по-късно пак Simple Smile

# 753
  • Мнения: X
Здравейте момичета.5 ден днес и 2 кг по-малко.Незнам дали е добре, но и на това се радвам. По-добре малко отколкото хич. Мисля да продължа до края на месеца и после захранване .
Днес като станах ми беше много замаяна главата и  все още е, но май е от жегата .Пия кафе неподсладено за да се пооправя малко че имам за учене
Чао за сега от мен и лек ден на всички Hug

# 754
  • Мнения: 144
привет  Hug
аз днес съм -500гр  Party
Но сутринта имах разстройство  Crazy Да ви кажа всичко идва от WC-то. Овладееме ли запека и всичко си идва на мястото  Peace
Jizzlobber, блазе ти за нормата  Crazy Дано и аз доживея този момент с два/трите килограма  Flutter  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
iliqnska, от цикъла е. По време на цикъл се задържа вода и корема се надува и въобще цялото тяло се надува. Ще видиш как ще спаднеш след няколко дни  Peace
Имайте предвид и това, че луната сега нараства, а най-лесно се сваля, когато намалява. Така че - търпение му е майката  Hug
За плодуването, ако не се лъжа - на първа страница пишеше, че се прави веднъж или два пъти годишно  Flutter След него задължително не трябва да се минава на старите навици. Аз мисля след захранването да съм предимно на плодове и зеленчуци и евентуално кисело мляко...и веднъж в седмицата на вода /когато се пада първа, втора четвърт, новолуние и пълнолуние/.
Остават ми само някакви си 7,9кг до заветната цел  Crazy
Успешен ден на всички  Hug

# 755
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ilianska, от цикъла е мили4ка. Ще се регулира после ще видиш.
Софи, ти май запо4на със захранването. Щом си имала разстройство май си поприбързала с въвеждането на храната или с коли4еството.
Цунки на вси4ки

# 756
  • Мнения: 144
Гери, ми то...вчера захранването ми се изразяваше в 2 крастевици - една на обяд и една на вечеря  Thinking
Днес ще съм на домат + варен картоф  Flutter

# 757
  • Мнения: 3
 Здравейте момичета, *R*A*D*I* , Jizzlobber и аз съм 55кг./165...обаче много трудно ги поддържам...преди плодуването бях станала 60кг. , много ми личат, защото съм нисичка  Cry......а цял живот си мечтая да стана 50-52кг.  Praynig
От 25.05.10г. съм на плодуване и захранване  само със зеленчуци и си стоя 55кг. Днес сутринта даже бях 55.900кг.  Rolling Eyes ...Много е трудно, но няма да се откажа.... #Cussing out
 Много воля си трябва....Хубав и прохладен ден на всички!  bouquet
Целувкиии  Heart Eyes

# 758
  • ES
  • Мнения: 2 172
Софи, не е много, защо си полу4ила разстройство  newsm78

# 759
  • Мнения: 0
Привет, дами!    bouquet
Присъединявам се към вашия отбор! Днес ми е трети ден плодуване. Досега не съм била на такова. Не ми е по-леко от първия ден, но се успокоявам с това, че все някога ще си хапна от любимия KIT KAT ... това не е края  Laughing
Изкарах чудесна бременност ( изпълнена с вкусотии  Blush ) , но дойде време да вляза в старите дрехи  Wink
Засега смятам да направя 5/5. Не мога да определя какъв е резултата дотук, защото съм в цикъл, но за смъкване има поне 5 кг  Peace

# 760
  • ES
  • Мнения: 2 172
Не е ли време за нова тема?

# 761
  • Мнения: 1 853
Привет момичета,къде се изпокрихте днес всички?Аз ходих на кафе и сега се връщам,днес по-нормални температури,диша се WhistlingДнес ми е 20 ден,кантара тая сутрин закова 58кг.,та равносметката е -5,5кг.Не са много,очаквах поне 7 да смъкна,ама това е положението Rolling EyesОт понеделник започвам захранването,съмнявам се да смъкна нещо там,но дано поне да не кача.Днес ще карам на пъпеш и праскови,с това разполагам в къщи,макар че нещо не ми се яде.Успех и пишете Peace

# 762
  • Мнения: 668
Момичета, тъй като тази тема надвишава 50стр. си позволих да пусна НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт